در حال بارگذاری لوگو
اطلاعات پروژه
  • دسته : مسکونی
جزییات پروژه

در خانه های امروزی طراحی و دکوراسیون داخلی خانه جز یکی از دغدغه ها شده است. یکی از بخش های عمده دکوراسیون داخلی مربوط به اتاق نشیمن (tv room) می باشد که هدف از طراحی، ایجاد فضایی دلنشین برای اعضای خانواده می باشد.

جزئیات بیشتر پروژه

تی وی روم دکوراتیو

تی وی روم دکوراتیو طراحی خاص و جذاب با بیشترین بهره مندی از فضای موجود با متریال های روز دنیا توسط تیم فنی و متخصص آکس کناف با سالها تجربه در خدمت شما مشتریان محترم می باشد.

تی وی روم دکوراتیو، اتاق نشیمنی است که دیوار پشت تلویزیون(تی وی وال) و فضای اطراف آن به صورت دکور طراحی، نصب و اجرا شده است. تی وی روم یا همان اتاق نشیمن، فضایی از خانه است که تلویزیون در آن قرار می گیرد.دکور سقف و دیوار اتاق نشیمن با متریال هایی همچون کناف، پی وی سی، کشسان، چوب و سایر سازه های جدید انجام می شود.

طراحی و دکوراسیون داخلی منزل امروزه به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای انجام می شود. از بخش های عمده دکوراسیون داخلی مربوط به اتاق نشیمن (tv room) می باشد که هدف از طراحی آن، ایجاد فضایی دلنشین برای خانواده می باشد.

تی وی روم کناف

اجرای دیوار کناف برای طراحی و دکور دیوار تلویزیون

در طراحی اتاق نشیمن مدل هایی چون کلاسیک، مدرن، فانتزی و جدید وجود دارد. بر اساس سلیقه و فضای موجود می توانید یکی از مدل ها را انتخاب کنید.
از جمله مواردی که در نوع سبک و طراحی tv room تاثیرگذار هستند می توان به نور، فضا و متریال مورد استفاده اشاره نمود. برای زیباتر کردن جلوه تی وی روم دکوراتیو می توانید از پنل های سه بعدی با نور مخفی استفاده کنید. با این کار طراحی داخلی را مدرن و امروزی تر می کنید.

طراحی اختصاصی tv room

تی وی روم اختصاصی

تصویر بالا طراحی یک tv room اختصاصی است که در اتاق خواب اجرا شده است.
امروزه در خانه های ویلایی و بزرگ علاوه بر ایجاد فضایی رسمی و مدرن برای تماشای تلویزیون در اتاق نشیمن، اتاق خصوصی و طراحی اختصاصی نیز برای تماشای تلویزیون در نظر می گیرند.

شرکت آکس طرح و ساخت طرح ها و سبک های متنوعی را به شما پیشنهاد می دهد. شما می توانید جهت مشاوره با کارشناسان آکس تماس بگیرید.

کلمات کلیدی را وارد نمایید