در حال بارگذاری لوگو
اطلاعات پروژه
  • دسته : مسکونی
جزییات پروژه

تی وی روم کلاسیک، سبک و مدلی از طراحی تی وی روم است که براساس سلیقه و نظر مشتری عزیز طراحی و پیاده سازی می گردد. تی وی وال بخش مهمی از تی وی روم می باشد که محل قرارگیری تلویزیون و دکوراسیون فضای نشیمن و پذیرایی (تی وی روم) می باشد.

جزئیات بیشتر پروژه

تی وی روم کلاسیک

تی وی روم کلاسیک، سبک و مدلی از طراحی تی وی روم است که به صورت کلاسیک طراحی و پیاده سازی می گردد. تی وی وال بخش مهمی از تی وی روم می باشد که محل قرارگیری تلویزیون و دکوراسیون فضای نشیمن و پذیرایی  (تی وی روم) می باشد.
tv wall با ایجاد هارمونی میان tv room با سایر بخش های منزل زیبایی خانه را دوچندان می نماید. طراحی آن ها براساس ابعاد تلویزیون و فضایی که در اختیار دارید صورت می گیرد.
جهت طراحی و دکوراسیون داخلی منزل خود می توانید از بین سبک های کلاسیک، فانتزی، مدرن و جدید یکی را انتخاب نمایید. با کارشناسان شرکت آکس طرح و ساخت تماس بگیرید، کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن رویای شما را به حقیقت مبدل می کنند. برای طراحی تی وی روم از متریال هایی چون کناف، آجر، چوب، سنگ، پنل های سه بعدی استفاده می کنند. هر کدام از آنها سبک ها و مدل های متنوعی دارد.

طراحی و اجرای تی وی روم کلاسیک

طراحی و دکوراسیون تی وی روم با توجه به میزان فضایی که در اختیار دارید و البته نیاز و سلیقه شما صورت می گیرد. براساس نوع متریال مورد استفاده (کناف، چوب، سنگ، آجر، پنل های سه بعدی و …) طراحی تی وی روم متنوع و متفاوت خواهد بود.
امروزه به دلیل آپارتمان نشینی فضای اتاق نشیمن خیلی کوچکتر شده است. اما شرکت آکس طرح و ساخت این مژده را به شما می دهد که این محیط را به یک بخش دکوراتیو و شیک برای شما تبدیل نماید. در تصاویر بالا چند نمونه تی وی روم مدرن و کلاسیک را مشاهده می نمایید.

نمونه طرح ها و مدلهای تی وی روم

در تصاویر بالا علاوه بر طراحی و اجرای سبک کلاسیک برای تی وی روم، مدلهای مختلف را نیز مشاهده می نمایید. شما می توانید یکی از طرح های بالا را انتخاب نمایید و یا طرح دلخواه خود را برای کارشناسان اجرایی آکس ارسال نمایید.

کلمات کلیدی را وارد نمایید