در حال بارگذاری لوگو
اطلاعات پروژه
  • دسته : مسکونی
جزییات پروژه

در خانه های امروزی طراحی و دکوراسیون داخلی خانه جز یکی از دغدغه ها شده است. یکی از بخش های عمده دکوراسیون داخلی مربوط به اتاق نشیمن (tv room) می باشد که هدف از طراحی، ایجاد فضایی دلنشین برای اعضای خانواده می باشد.

جزئیات بیشتر پروژه

تی وی روم ساده

تی وی روم ساده یا همان اتاق نشیمن، فضایی از خانه است که تلویزیون در آن قرار می گیرد. طراحی و دکوراسیون داخلی منزل امروزه به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای انجام می شود. یکی از بخش های عمده دکوراسیون داخلی مربوط به اتاق نشیمن (tv room) می باشد که هدف از طراحی آن، ایجاد فضایی دلنشین برای اعضای خانواده می باشد.

تی وی روم کنافدر طراحی اتاق نشیمن یا تی وی روم مدل هایی چون کلاسیک، مدرن، فانتزی و … وجود دارد که طبق سلیقه و فضای موجود می توانید یکی از مدل ها را انتخاب کنید.
از جمله مواردی که در نوع سبک و طراحی تی وی روم تاثیرگذار هستند می توان به نور، فضا و متریال مورد استفاده اشاره نمود. برای زیباتر کردن جلوه tv room می توانید از پنل های سه بعدی با نور مخفی استفاده کنید که کار را مدرن و امروزی تر نشان می دهد.

طراحی و اجرای تی وی روم ساده

تی وی روم اختصاصیتصویر بالا طراحی یک tv room اختصاصی است که در اتاق خواب اجرا شده است. امروزه در خانه های ویلایی و بزرگ علاوه بر ایجاد فضایی رسمی و مدرن برای تماشای تلویزیون در اتاق نشیمن، اتاق خصوصی و طراحی اختصاصی نیز برای تماشای تلویزیون در نظر می گیرند.

سبک ها و مدلهای جدید تی وی روم

شرکت آکس طرح و ساخت طرح ها و سبک های جدید و متنوعی را به شما پیشنهاد می دهد. شما می توانید جهت مشاوره با کارشناسان آکس تماس بگیرید.

کلمات کلیدی را وارد نمایید