اطلاعات پروژه
  • دسته : مسکونی
جزییات پروژه

تی وی وال بخش مهمی از تی وی روم می باشد که محل قرارگیری تلویزیون و دکوراسیون فضای نشیمن و پذیرایی (تی وی روم) می باشد که با ایجاد هارمونی میان این بخش با سایر بخش های منزل زیبایی خانه را دوچندان می نماید.

جزئیات بیشتر پروژه

تی وی وال کلاسیک

تی وی وال کلاسیک، سبک و مدلی از طراحی تی وی وال است که براساس سلیقه و نظر مشتری عزیز طراحی و پیاده سازی می گردد. تی وی وال بخش مهمی از تی وی روم می باشد که محل قرارگیری تلویزیون و دکوراسیون فضای نشیمن و پذیرایی  (تی وی روم) می باشد.
tv wall با ایجاد هارمونی میان tv room با سایر بخش های منزل زیبایی خانه را دوچندان می نماید. طراحی آن ها براساس ابعاد تلویزیون و فضایی که در اختیار دارید صورت می گیرد.
جهت طراحی و دکوراسیون داخلی منزل خود می توانید از بین سبک های کلاسیک، فانتزی، مدرن و جدید یکی را انتخاب نمایید. با کارشناسان هلدینگ ساختمانی آکس تماس بگیرید، کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن رویای شما را به حقیقت مبدل می کنند. برای طراحی tv wall از متریال هایی چون کناف، آجر، چوب، سنگ، پنل های سه بعدی استفاده می کنند که هر کدام از آنها سبک ها و مدل های متنوعی دارد.

طراحی و اجرای تی وی وال

طراحی و دکوراسیون تی وی روم با توجه به میزان فضایی که در اختیار دارید و البته نیاز و سلیقه شما صورت می گیرد. براساس نوع متریال مورد استفاده (کناف، چوب، سنگ، آجر، پنل های سه بعدی و …) طراحی تی وی وال کلاسیک متنوع و متفاوت خواهد بود.

خدمات نصب tv wall

امروزه به دلیل آپارتمان نشینی فضای اتاق نشیمن خیلی کوچکتر شده است. اما شرکت آکس طرح و ساخت این مژده را به می دهد که یک بخش دکوراتیو و شیک برای شما طراحی و اجرا نماید. برای بهره مندی از مشاوره رایگان و بازدید از محل پروژه در مورد تی وی وال کلاسیک فقط کافیست که تماس بگیرید.

Latest posts by تیم فنی آکس (see all)

تماس با ما

با استفاده از روش های زیر میتوانید با ما در تماس باشید.

مهندس مصطفی جعفری فشارکی
مدیریت

davood daliran
پشتیبانی وب سایت و انتقادات و پیشنهادات

تماس با ما

کلمات کلیدی را وارد نمایید