در حال بارگذاری لوگو
اطلاعات پروژه
جزییات پروژه
شرکت در بیست و دومین نمایشگاه شرکت در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و ارائه محصولات کناف (کی پلاس) و لابل (انواع سقف کشسان) توسط شرکت آکس طرح و ساخت. تیم تخصصی آکس مفتخر است در زمینه پخش، فروش و اجرای محصولات شرکت کناف ایران (کی پلاس) و شرکت لابل در خدمت [...]
جزئیات بیشتر پروژه

شرکت در بیست و دومین نمایشگاه

شرکت در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و ارائه محصولات کناف (کی پلاس) و لابل (انواع سقف کشسان) توسط شرکت آکس طرح و ساخت. تیم تخصصی آکس مفتخر است در زمینه پخش، فروش و اجرای محصولات شرکت کناف ایران (کی پلاس) و شرکت لابل در خدمت شما هم میهنان عزیز باشد. برای بهره مندی از خدمات مشاوره رایگان و بازدید از محل پروژه با کارشناسان خود در آکس طرح و ساخت تماس بگیرید.

شرکت آکس طرح و ساخت پیشرو در صنعت ساختمان

شرکت آکس طرح و ساخت یکی از شرکتهای زیر مجموعه هلدینگ ساختمانی آکس می باشد که از سال 1375 فعالیت خود را آغاز نموده است. هدف از تأسیس این شرکت طراحی، ساخت و مشارکت در پروژ ه های عمرانی و صنعتی می باشد . در طی این سالها، موفق به تأمین جنس و اجرای صدها پروژه عمرانی و صنعتی مختلف در سطح کشور و کشورهای همسایه شده است.

لازم به ذکر است این شرکت دارای گواهینامه ISO 9001:2000 از شرکت URS انگلیس است. درضمن گواهی تایید صلاحیت فنی از وزارت کار در زمینه های خدمات نیروی انسانی، تامین نگهداری و تعمیر تاسیسات می باشد. همچنین دارای گواهی مجری درجه یک گازرسانی از سازمان نظام مهندسی و دارای صلاحیت پیمانکاری است. علاوه بر اینها دارای رتبه 3 ساختمان و 4 تاسیسات از سازمان برنامه و بودجه می باشد.

هدف از شرکت در نمایشگاه

هدف این مجموعه از شرکت در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان معرفی محصولات و ارائه خدمات نوین خود به مشتریان عزیز می باشد. چشم انداز این شرکت تأمین نیازهای مهم و ضروری مشتریان و کارفرمایان محترم می باشد. علاوه بر برآوردن نیازهای مشتریان خرد بازار، نیازهای سازندگان و مشتریان پروژه های بزرگ را نیز تأمین می نماید. از این رو فضایی را برای سازندگان پروژه های بزرگ مهیا نمود تا بدون دغدغه و براحتی در کمترین زمان ممکن کالاها و خدمات مورد نیاز خود را از یک فروشگاه جامع و کامل تأمین نمایند.

کلمات کلیدی را وارد نمایید