0 آیتم - 0.00
0
  • محصولی در سبد نیست.
سقف کاذب شبکه

سقف کاذب شبکه

سقف شبکه پوشش های کاذبی هستند که به اسم سقف کاذب مشبک هم نامیده می شوند. دلیل این نام گذاری این است که در نصب و اجرای آن از انواع اتصالات و قطعات فلزی پیش ساخته که اندازه های یکسانی دارند، استفاده می شود که به صورت شبکه ای به یکدیگر متصل می شوند و این شبکه ساخته شده توسط آویز هایی از جنس تسمه فولادی و یا سیم فولادی به زیر پوشش اصلی متصل می شوند.

بیشتر بخوانید
سقف فلزی

سقف فلزی

سقف های فلزی از نظر طول عمر، دوام، مقاومت در برابر تغییر دما و رطوبت مقاوم می باشند و می توان گفت عملا بو را جذب نمی کنند که عامل بسیار مهمی در آشپزخانه ها، حمام و مکان های صنعتی می باشند.

بیشتر بخوانید
دیوار کاذب پوششی

دیوار کاذب پوششی

دیوار های پوششی ساختارهایی هستند که جهت تکمیل نازک کاری (جایگزین گچ وخاک- سفیدکاری)، اصلاح خصوصیات فیزیکی مانند عایق صوت یا حرارت، پوشش معماری و یا بازسازی سطوح دیوار های بنایی موجود در ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند که در دو گروه بدون ســازه و یا با زیر سازی فلزی دسته بندی می شوند.

بیشتر بخوانید
دیوار جداکننده

دیوار جداکننده

دیوار جدا کننده کناف که معروف به دیوار پارتیشن کناف هستند با نام درای وال نیز شناخته می شوند، این نوع از سازه ها جز دیوارهای غیر باربری است و از آن ها برای تقسیم بندی فضای داخلی بخش های مختلف ساختمان استفاده می شود.

بیشتر بخوانید
دیوار کاذب آکوستیک

دیوار کاذب آکوستیک

دیوار کاذب آکوستیک سازه ایست که می تواند در ساخت خانه ها، ادارات و.. به کار گرفته شود که علاوه بر کیفیت مرغوب، طرح های زیبا و استحکام بالا، کوچکترین صدایی را از خود عبور نمی دهند.

بیشتر بخوانید
بازسازی و نوسازی

بازسازی و نوسازی

بازسازی و نوسازی یکی از تخصصی ترین کارهای ساختمانی است، اگر توسط تیمی قوی و متخصص صورت گیرد می تواند برای شما آرامش و راحتی ایجاد کند ، به طوری که در مراحل آن زیبا شناسی ، روانشناسی رنگ ها و اصول معماری آن رعایت خواهد شد و در زمان سکونت در آن احساس آرامش و لذت بیشتری را خواهید داشت ، اما اگر توسط تیمی ضعیف و تازه کار انجام شود میتواند خساراتی در پی داشته باشد.

بیشتر بخوانید
نظارت بر اجرا

نظارت بر اجرا

نظارت بر اجرا در واقع نظارت مستمر و دقیق بر فرآیند اجرایی ساخت و ساز می باشد. نظارت مناسب و دقیق، پروژه را در زمان مورد نظر و با هزینه بهینه به اتمام می رساند. افزایش ایمنی و کنترل کیفی انواع پروژه های عمرانی بر عهده مهندس ناظر ساختمان می باشد.

بیشتر بخوانید
سقف پی وی سی

سقف پی وی سی

سقف پی وی سی نوعی پلاستیک سخت (پلی وینیل کلراید) و جزء فرآورده نفتی به حساب می آید، به همین دلیل کاملاً ضد آب است و در برابر رطوبت دچار آسیب نمی شود. راحت ترین و سریع ترین راه برای داشتن سقفی صاف و یکدست با ساختارهایی از جنس چوب، فلز یا پلاستیک، سقف کاذب است که تنوع بسیاری دارد.

بیشتر بخوانید

سقف کاذب کشسان

یکی از مدرن ترین و جذاب ترین مدل های سقف کاذب در بازار های جهانی، سقف کشسان می باشد. محصولات کشسانی همانگونه که از نامشان مشخص است قابلیت کشسانی داشته و به همین دلیل این نام را برای این محصول گذاشته اند و چون از جنس پارچه pvc ساخته و تولید می شوند، می توان آنها را در هر اندازه و قالبی که لازم است با گرمادهی مناسب کش داده و آن را در پروفیل های مخصوص اجرا کرد.

بیشتر بخوانید
سقف کناف

سقف کناف

سقف کناف محصولی از کشور آلمان بوده و یکی از نام آشناترین سقف هایی است که شما چندین بار نام آن را شنیده اید و می توان از آن به دو شکل متحرک و همچنین ثابت بهره برد.

بیشتر بخوانید

تماس با ما

با استفاده از روش های زیر میتوانید با ما در تماس باشید.

مهندس مصطفی جعفری فشارکی
مدیریت

davood daliran
پشتیبانی وب سایت و انتقادات و پیشنهادات

تماس با ما

کلمات کلیدی را وارد نمایید