در حال بارگذاری لوگو
بازسازی

بازسازی

تغییر محل زندگی یا محل کار می تواند تنوع خوبی باشد که موجب ایجاد انگیزه، آسایش و آرامش می گردد. بازسازی خانه های قدیمی را باید اولویت بندی نمود و مرحله به مرحله اجرا کرد. جالب است بدانید که بازسازی منزل در ایران به گذشته بسیار دوری برمی گردد. مردم در سالیان دور خانه های خود را بازسازی می کردند و طرح و حال و هوای جدیدی به منزل خود می دادند.

اولویت اول بازسازی آشپزخانه

با توجه به اینکه قلب فعال و نقطه دید بصری واحدهای مسکونی آشپزخانه می باشد، تمرکز و هزینه مناسبی را باید در نظر گرفت که تغییرات کاملا مشخص باشد.

اولویت دوم سرویس ها هستند

معمولا سرویس ها در نقط کور یا بدون نور طبیعی واحد ها می باشند، در بازسازی حتما با متریال های جایگزین دیگر این کمبودها جبران می گردد.

اولویت سوم سالن پذیرایی

به دلیل اینکه مبلمان لوکس، پرده و لوستر در فضای سالن برای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی به کار رفته است، جهت بازسازی تمرکز روی بک گراند و زمینه سالن پذیرایی بیشتر است.

اولویت چهارم اتاق خواب ها

اتاق خواب محل استراحت و آرامش است، با در نظر گرفتن این نکته بهتر است با ساده ترین و خلوت ترین متریال مورد بازسازی قرار بگیرد تا حس آرامش را به طور کامل القا کند. با یک طرح دکور سقف و دیوار ساده، رنگ یا دیوارپوش ملایم به بهترین شکل می توان تغییرات لازم را ایجاد نمود.

قیمت و مدیریت هزینه

در پایان به دلیل اینکه بازسازی عملیاتی نیست که هرماه یا هرسال به راحتی قابل انجام باشد. بهتر است زمانی که انجام می شود با تهیه یک چک لیست و اولویت بندی باشد تا بهترین ها با مدیریت هزینه اجرا گردد. شرکت آکس طرح و ساخت با بیش از 5 دهه تجربه مفتخر است در خدمت شما مشتریان گرامی باشد. جهت تماس و مشاوره رایگان با کارشناسان ما با شماره 02122334402 تماس بگیرید.

نوشته های مرتبط

کلمات کلیدی را وارد نمایید