تایل معدنی AMF

تایل معدنی AMF

تایل معدنی AMF

تایل معدنی AMF از مواد اولیه طبیعی چون پشم معدنی، پرلیت، خاک رس و نشاسته ساخته شده که همه تجدید پذیر هستند. استاندارد جهانی ISO کیفیت، ایمنی بالا و همچنین امنیت محیطی پشم معدنی مورد استفاده را تضمین می کند. از مزایای مهم این محصولات می توان به وزن سبک، سهولت در حمل و نقل، مقاومت عالی در برابر آتش، دوام و عملکرد عالی در جذب صدا اشاره نمود.
شرکت AMF یکی از مبتکرترین تولیدکنندگان است که با نوآوری و تخصصی که دارد، بیش از 50 سال است که یکی از پیشروترین تولیدکنندگان سیستم های سقف کاذب در جهان است.

تایل معدنی AMF

اگر صاحب کسب‌وکار یا سازمان خدماتی هستید، می‌دانید که تأثیر اولیه محیط روی مشتریان شما چقدر می‌تواند حیاتی باشد. از رستوران‌ها گرفته تا مطب‌های پزشکی، مشتریان می‌خواهند احساس آرامش و راحتی کنند و زمانی که آنها محیط را ترک می کنند در مورد فضای دلنشین آن خیلی صحبت خواهند کرد. به خصوص با توجه به امکانات جدید و شبکه های اجتماعی، حتی ممکن است به صورت آنلاین فضایی که در آن قرار دارند را به نمایش بگذارند.

هلدینگ ساختمانی آکس یک فرصت منحصر به فرد را برای خیره کردن مشتریان شما در اختیارتان می گذارد! مطمئناً در دکوراسیون داخلی موارد بسیاری از طراحی سقف گرفته تا کفپوش، نورپردازی و دیوار ها وجود دارند که ما آماده ارائه جدیدترین خدمات در تمام زمینه ها به شما هستیم. در هلدینگ ساختمانی آکس، ظاهر محصولات برای ما به اندازه کیفیت و عملکرد آنها مهم است، از این رو
طرح های مختلفی از ساده و مینیمال گرفته تا جدید و مدرن را به شما ارائه می دهیم.

تایل معدنی AMF

 

مزایای تایل معدنی AMF

  • قابلیت جذب صوت بالا و کنترل ارتعاشات در فضا
  • جلوگیری از همهمه در فضا، با هدایت صدا از طریق سوراخ های روی تایل ها به فضای پشت سقف های کاذب
  • عایق حرارتی مناسب، مقاومت در برابر حریق، نصب و نگهداری آسان
  • امکان دسترسی آسان به تاسیسات بالای سقف کاذب
  • قابلیت بازیافت صد در صدی
  • از محبوب ترین و پرکاربردترین سقف های کاذب برای کاربری های مختلف

در هلدینگ ساختمانی آکس شما فقط یک محصول را نمی‌خرید، بلکه از مشاوره و طرح های نوآورانه، نظارت و اجرای حرفه ای کارشناسان ما نیز بهره مند می شوید.

نوشته های مرتبط

کلمات کلیدی را وارد نمایید