دیوارپوش کشسان

دیوارپوش کشسان

پارچه های پی وی سی که برای نصب و اجرای سقف های کشسان به کار می رود، قابلیت نصب به عنوان دیوارپوش را نیز دارند. دیوارپوش کشسان در اندازه های مختلف با طرح های متنوع و جذاب، فضایی متفاوت و خاص را برای شما عزیزان فراهم می نماید. نصب دیوار کشسان به صورت یکپارچه و بسیار سریع انجام می شود. در ادامه با همراه باشید تا با مزایا و کاربرد و نحوه نورپردازی این دیوارپوش کششی جذاب آشنا شوید.

مزایای نصب دیوارپوش کشسان

مزایای نصب دیوارپوش کشسان

نصب و اجرای دیوارپوش‌های کشسان علاوه بر اینکه دیوار اتاق و یا سالن شما را دکور می نماید، به عنوان پوششی برای خرابی های دیوار محسوب می گردد. این ورقه های کششی قابلیت جا به جایی دارند و می توانید به مکان جدید منتقل و نصب نمایید. پارچه های پی وی سی دیوار کشسان ضد آب و رطوبت هستند و نظافت آسانی دارند. درضمن ضد گرد و غبار، ضد باکتری و قارچ نیز هستند.

سرعت نصب دیوار کاذب کشسان بسیار سریع است و با کمترین ریخت و پاش دیوار شما دکور می شود. تیم فنی آکس در زمینه نصب و اجرای مدلهای مختلف دیوار و سقف کشسان در خدمت شما عزیزان هستند.

نورپردازی دیوارپوش کشسان

نورپردازی دیوار کشسان

همانند سقف کشسان در زمان نصب این دیوارپوش ها نیز می توان با نورپردازی های متنوع جلوه ای خاص رو برای شما ایجاد نمود. نورپردازی با توجه به نوع و مدل دیوار کشسان نصب و اجرا می شود. به طور مثال اگر مدل آسمان پر ستاره را انتخاب نمایید، نیاز به اجرای نورپردازی فیبر نوری هست. یک قابلیت ویژه این دیوارپوش اینست که نورپردازی هم در پشت و هم روی آن اجرا می شود.

نورپردازی دیوارپوش کشسان

تمام مدلهای سقف کشسان مانند لاکر، برلیانت، ترنسپرنت، چاپی، اپلای، آسمان پرستاره و غیره قابلیت نصب روی دیوار را نیز دارند. شرکت آکس طرح و ساخت نماینده شرکت لابل انواع طرح ها و مدلهای جدید دیوار کشسان را با ضمانت کیفیت و اجرا برای شما نصب می نماید.

کاربرد دیوارپوش کشسان

مدلها و طرح های متنوع دیوارپوش کشسان را علاوه بر منازل می توانید در هتل ها، مجتمع های تجاری و اداری نیز نصب و اجرا نمایید. به دلیل اینکه ضد باکتری و قارچ هستند قابلیت نصب در محیط های بهداشتی نیز دارند. همچنین چون ضد آب هستند در مناطق مرطوب و محیط های مرطوب مانند سرویس های بهداشتی و حمام نیز نصب می شوند.

کاربرد دیوارپوش کشسان

دیوارپوش کشسان لابل می تواند یک منظره زیبا، یک سنگ گرانیتی قیمتی بزرگ، یک طرح سه بعدی و یا یک پرتره زیبا بر روی دیوار باشد. برای ثبت سفارش و خرید مدلهای متنوع دیوار کشسانی با کارشناسان خود در آکس طرح و ساخت تماس بگیرید.

تصاویر جدید پروژه دیوار کاذب کشسان

عکس‌های زیر نمونه هایی از پروژه‌های جدید دیوارپوش‌های کششی هستند. پارچه‌های کشسان برای هر سلیقه و دکوراسیونی طراحی و تولید می‌گردند و تنوع رنگ فراوانی دارند. علاوه بر رنگ ثابت، شما می‌توانید تصویر یا طرح دلخواه خود را برای چاپ ارسال نمایید و طرح سفارشی و اختصاصی خود را داشته باشید.

دکور برنامه ماه عسل با دیوارپوش کشسان

دکور برنامه ماه عسل با دیوارپوش کشسان

دیوارپوش کشسان

دکور برنامه نسیم با دیوارپوش کشسان

طراحی و اجرای دکور برنامه نسیم با پوشش کشسان

دیوارپوش کشسان طرح جدید

دیوارپوش کشسان طرح جدید

 

دیوارپوش کشسان طرح جدید

5/5 - (17 امتیاز)
آخرین مقالات تیم فنی آکس (مشاهده همه)

نوشته های مرتبط

کلمات کلیدی را وارد نمایید