در حال بارگذاری لوگو
دیوارپوش کشسان

دیوارپوش کشسان

پارچه های پی وی سی که برای نصب و اجرای سقف های کشسان به کار می رود، قابلیت نصب به عنوان دیوارپوش را نیز دارند. دیوارپوش کشسان در اندازه های مختلف با طرح های متنوع و جذاب، فضایی متفاوت و خاص را برای شما عزیزان فراهم می نماید. نصب دیوار کشسان به صورت یکپارچه و بسیار سریع انجام می شود. در ادامه با همراه باشید تا با مزایا و کاربرد و نحوه نورپردازی این دیوارپوش کششی جذاب آشنا شوید.

مزایای نصب دیوارپوش کششی

نصب و اجرای دیوارپوش های کشسان علاوه بر اینکه دیوار اتاق و یا سالن شما را دکور می نماید، به عنوان پوششی برای خرابی های دیوار محسوب می گردد. این ورقه های کششی قابلیت جا به جایی دارند و می توانید به مکان جدید منتقل و نصب نمایید. پارچه های پی وی سی دیوار کشسان ضد آب و رطوبت هستند و نظافت آسانی دارند. درضمن ضد گرد و غبار، ضد باکتری و قارچ نیز هستند.

سرعت نصب دیوار کاذب کشسان بسیار سریع است و با کمترین ریخت و پاش دیوار شما دکور می شود. تیم فنی آکس در زمینه نصب و اجرای مدلهای مختلف دیوار و سقف کشسان در خدمت شما عزیزان هستند.

نورپردازی دیوار کشسان

نورپردازی دیوار کشسان

همانند سقف کشسان در زمان نصب این دیوارپوش ها نیز می توان با نورپردازی های متنوع جلوه ای خاص رو برای شما ایجاد نمود. نورپردازی با توجه به نوع و مدل دیوار کشسان نصب و اجرا می شود. به طورمثال اگر مدل آسمان پر ستاره را انتخاب نمایید، نیاز به اجرای نورپردازی فیبر نوری هست. یک قابلیت ویژه این دیوارپوش اینست که نورپردازی هم در پشت و هم روی آن اجرا می شود.

نورپردازی دیوار کشسان

تمام مدلهای سقف کشسان مانند لاکر، برلیانت، ترنسپرنت، چاپی، اپلای، آسمان پرستاره و غیره قابلیت نصب روی دیوار را نیز دارند. شرکت آکس طرح و ساخت نماینده شرکت لابل انواع طرح ها و مدلهای جدید دیوار کشسان را با ضمانت کیفیت و اجرا برای شما نصب می نماید.

کاربرد دیوارپوش کشسان

مدلها و طرح های متنوع دیوارپوش کشسان را علاوه بر منازل می توانید در هتل ها، مجتمع های تجاری و اداری نیز نصب و اجرا نمایید. به دلیل اینکه ضد باکتری و قارچ هستند قابلیت نصب در محیط های بهداشتی نیز دارند. همچنین چون ضد آب هستند در مناطق مرطوب و محیط های مرطوب مانند سرویس های بهداشتی و حمام نیز نصب می شوند.

کاربرد دیوارپوش کشسان

دیوارپوش کشسان لابل می تواند یک منظره زیبا، یک سنگ گرانیتی قیمتی بزرگ، یک طرح سه بعدی و یا یک پرتره زیبا بر روی دیوار باشد. برای ثبت سفارش و خرید مدلهای متنوع دیوار کشسانی با کارشناسان خود در آکس طرح و ساخت تماس بگیرید.

طرح های جدید دیوارپوش کشسان

نوشته های مرتبط

کلمات کلیدی را وارد نمایید