چطور دیوار تلویزیون را دکور کنیم؟

چطور دیوار تلویزیون را دکور کنیم؟

طراحی و دکوراسیون داخلی ساختمان با متریال های جدیدی چون کناف، کاغذ دیواری، چوب، گچ و غیره زیبایی و جذابیت داخلی ساختمان ها را دوچندان نموده است. انتخاب متریال مناسب براساس سلیقه، اندازه و تناسب با سایر بخش های داخلی ساختمان صورت می گیرد. البته توجه به هزینه نیز مهم می باشد. برای آشنایی با انواع مدل دکور دیوار تلویزیون و بهترین متریال دکور تی وی روم در ادامه با ما همراه باشید.

دکور دیوار تلویزیون با کناف

در بین متریالها کناف، به دلیل قابلیت ها و مزایایی که دارد بسیار محبوب تر است و طرفداران بیشتری دارد. طراحی و دکور دیوار تلویزیون یا به اصطلاح تی وی وال با متریال کناف علاوه بر جذابیت و زیبایی، ویژگی هایی چون : تنوع در طرح و رنگ، سرعت اجرا، هزینه کمتر و پوشش دهی سیم ها و اتصالات را نیز دارد. با طراحی و دکور دیوار تلویزیون با سازه کناف می توانید خرید میز تلویزیون را از لیست هزینه هاتون کم کنید و از فضای موجود بیشترین بهره را ببرید. البته این نکته نیز حائز اهمیت است که کناف را می توانید با سایر متریال ها هم به صورت ترکیبی اجرا نمایید.

انواع مدل دکور تی وی وال

کارشناسان کناف، مدلها و طرح های بسیاری برای دکور تلویزیون اجرا می کنند که از بین این مدلها می توان به مدل کلاسیک، مدرن، فانتزی، شیک و اختصاصی اشاره نمود. البته اجرای دیوار کناف تلویزیون یا به اصطلاح تی وی وال که بخشی از اتاق نشیمن (تی وی روم) می باشد به صورت های خطی، شیاردار، باکس نورمخفی و لبه نورمخفی صورت می گیرد. تصاویر زیر نمونه هایی از طراحی و دکور تی وی وال است.

دکور دیوار تلویزیون با کناف

تی وی وال کناف ترکیبی با چوب

 

تی وی روم شیک و اختصاصی اتاق خواب

 

اجرای تی وی وال کلاسیک کناف ترکیبی با چوب

دکور تی وی وال جدید ترکیبی با چوب

 

طراحی و دکور دیوار تلویزیون اختصاصی اتاق خواب

Latest posts by تیم فنی آکس (see all)

نوشته های مرتبط

تماس با ما

با استفاده از روش های زیر میتوانید با ما در تماس باشید.

مهندس مصطفی جعفری فشارکی
مدیریت

davood daliran
پشتیبانی وب سایت و انتقادات و پیشنهادات

تماس با ما

کلمات کلیدی را وارد نمایید