در حال بارگذاری لوگو
سقف کاذب پاساژ

سقف کاذب پاساژ

طراحی و اجرای سقف کاذب علاوه بر ساختمان های مسکونی، برای ساختمان های اداری، تجاری، آموزشی و درمانی نیز بسیار پرطرفدار می باشد. مالکان پاساژها و صاحبان کسب و کار می دانند که از روش های مهم جذب مشتری، ایجاد جلوه های بصری ویژه می باشد. همه ما به صورت ناخودآگاه جذب زیبایی و خلاقیت از هر نوعی می شویم. طراحی و اجرای دکوراتیو و زیبای سقف کاذب پاساژ، محیطی آرام بخش و جذاب برای فروشنده و خریدار فراهم می نماید. نتیجه این کار بالارفتن کارایی، خدمت رسانی و درنهایت سطح فروش شما خواهد بود.

انواع سقف کاذب پاساژ

از مهمترین قسمت های طراحی داخلی، دکور سقف می باشد. شما می توانید از انواع سقف کاذب و طرح کناف برای افزایش زیبایی و جذابیت مغازه و پاساژ خود بهره ببرید. البته اجرای نورپردازی همراه با طراحی و دکور سقف کاذب پاساژ شکل ظاهری را جذاب تر می نماید. جلوه های ویژه نورپردازی برای نمای خیلی از کسب و کارها از اهمیت بالایی برخوردار است.

انواع سقف کاذب پاساژ

 نصب و اجرای سقف کاذب پاساژ

با الهام گرفتن از طرح و نقش های متنوعی که ما به شما ارائه می دهیم سقف مغازه و پاساژ خود را طراحی و به روز نمایید.  طراحی داخلی و دکوراسیون مهمترین اصل در زیبایی یک مکان می باشد که براساس کاربری آن مکان شکل و نوع دکور تغییر می کند. شرکت آکس طرح و ساخت با سالها تجربه و اجرای بیشمار پروژه در تمامی زمینه های فروش کناف، طراحی، بازسازی، دکوراسیون داخلی، ساخت و ساز در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد. برای بهره مندی از مشاوره رایگان و بازدید از محل پروژه با کارشناسان آکس طرح و ساخت تماس بگیرید.

قیمت نصب و اجرا

محاسبه قیمت سقف های کاذب با توجه به زیرسازی، مصالح، صفحات پوششی و در نهایت نمای سقف کاذب تعیین می گردد. موارد دیگری چون محل اجرا، ارتفاع، سختی کار، مدت زمان و … بر قیمت گذاری تاثیر مستقیم دارند. کارشناس متخصص با بررسی دقیق که شامل خواسته کارفرما، کاربری، محل اجرا، استاندارد اجرا و موارد متعدد دیگر می شود، هزینه را بین 95 تا 100 درصد نزدیک به هزینه نهایی اتمام پروژه برآورد می کند.

نوشته های مرتبط

کلمات کلیدی را وارد نمایید