در حال بارگذاری لوگو
سقف کشسان سرویس بهداشتی و حمام

سقف کشسان سرویس بهداشتی و حمام

سقف کشسان یکی از بهترین گزینه ها برای دکور سقف سرویس بهداشتی و حمام میباشد. با نصب سقف کشسان در سرویس های بهداشتی و حمام علاوه بر دکوری زیبا و جذاب، سلامتی و بهداشت محیط را تأمین نمایید. چرا که سقف های کشسان ضد باکتری و قارچ هستند، صد در صد ضد آب و رطوبت می باشند و قابلیت شستشو نیز دارند. از این رو نظافت سرویسهای بهداشتی و حمام براحتی انجام می شود.

راه حلی ابدی برای پوشش‌دهی سقف سرویس بهداشتی و حمام، همچنین دکور سقف سرویس متناسب با طراحی داخلی با نصب سقف‌های کشسان لابل در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع. سقف کششی لابل آنتی باکتریال و ضد قارچ می‌باشد و طول عمر نزدیک به 50 سال دارد. کارشناسان آکس با مشاوره رایگان و بازدید از محل پروژه در زمینه طراحی، نصب و اجرا در خدمت شما مشتریان عزیز هستند.

دلایل نصب سقف کشسان برای سرویس بهداشتی

علاوه بر موارد فوق دلایل بی شماری هستند که سبب انتخاب سقف کشسان و نصب آن در سرویس های بهداشتی و حمام می گردد. در ادامه با ما همراه باشید تا با چند مزیت نصب سقف کشسان در حمام و سرویسهای بهداشتی آشنا شوید.

نظافت آسان سقف کشسان سرویس بهداشتی و حمام

نظافت آسان سرویس بهداشتی و حمام

به هر حال بهداشت و نظافت سرویسهای بهداشتی و خصوصا حمام که زیاد در معرض بخار آب قرار دارد، جزء مسائل مهم به شمار می رود. سقفهای کشسان کاملا ضد آب، ضد باکتری و قارچ و ضد گرد و غبار هستند، از این رو نظافت و بهداشت کامل را برایتان فراهم می نمایند.

تعمیر و نگهداری آسان

نگهداری و تعمیر سقف کشسان همانند نصب آن، بسیار آسان و سریع می باشد. برای مثال اگر نشتی در لوله های سقف پیش بیاید و آب پشت سقف جمع شود. به اندازه همان آب، سقف کشسان کمی کش می آید تا تخلیه آب انجام گردد. سپس براحتی بعد از تخلیه، سقف به حالت عادی برمی گردد و مانند سقفهای سنتی زرد و یا پوسیده نمی گردد.

تنوع فراوان در طرح، رنگ و مدل سقف کشسان حمام و سرویس بهداشتی

تنوع فراوان در طرح، رنگ و مدل

یکی دیگر از ویژگی های بارز سقفهای کششی تنوع زیاد آنهاست، از این رو دست شما برای انتخاب باز است و می توانید طبق سلیقه و طراحی داخلی خود، سقف دلخواه خود را سفارش دهید. می دانید که سقفهای کشسان انواع مختلفی چون : سقف لاکر، سقف چاپی، سقف برلیانت، سقف ساتن و غیره دارند. از بین مدلهای سقف کششی می توانید هر کدام را که بخواهید انتخاب و نصب نمایید.

نصب سریع سقف کشسان در سرویس بهداشتی

نصب سریع سقف کشسان در سرویس بهداشتی

طراحی و نصب سقف کشسان بدون ریخت و پاش و خیلی سریع انجام می شود و بلافاصله قابل استفاده نیز هست. درضمن قابلیت جا به جایی و انتقال نیز دارد و در صورت اسباب کشی براحتی می توانید سقف کششی را با خود برده و مجدد نصب نمایید.

تصاویر نمونه کار

نصب و اجرای سقف کشسان سرویس بهداشتی و حمام

نصب سقف لاکر در سرویس بهداشتی

سقف کشسان سرویس بهداشتی و حمام جدید

طرح جدید سقف چاپی برای حمام

سقف کشسان سرویس بهداشتی و حمام جدید

دکور حمام با طرح سنتی سقف کشسان

سقف کشسان سرویس بهداشتی و حمام جدید

اجرای طرح گل رز در سرویس بهداشتی

سقف کشسان سرویس بهداشتی و حمام جدید

سقف کشسان ترنسپرنت سرویس بهداشتی و حمام

5/5 - (8 امتیاز)
آخرین مقالات تیم فنی آکس (مشاهده همه)

نوشته های مرتبط

کلمات کلیدی را وارد نمایید