در حال بارگذاری لوگو
سقف کشسان برای سرویس بهداشتی

سقف کشسان برای سرویس بهداشتی

 • سقف کشسان یکی از بهترین گزینه ها برای دکور سقف سرویس بهداشتی و حمام میباشد. با نصب سقف کشسان در سرویس های بهداشتی و حمام علاوه بر دکوری زیبا و جذاب، سلامتی و بهداشت محیط را تأمین نمایید. چرا که سقف های کشسان ضد باکتری و قارچ هستند، صد در صد ضد آب و رطوبت می باشند و قابلیت شستشو نیز دارند. از این رو نظافت سرویسهای بهداشتی و حمام براحتی انجام می شود.

  دلایل نصب سقف کشسان برای سرویس بهداشتی

  علاوه بر موارد فوق دلایل بی شماری هستند که سبب انتخاب سقف کشسان و نصب آن در سرویس های بهداشتی و حمام می گردد. در ادامه با ما همراه باشید تا با چند مزیت نصب سقف کشسان در حمام و سرویسهای بهداشتی آشنا شوید.

  نظافت آسان سرویس بهداشتی

  به هر حال بهداشت و نظافت سرویسهای بهداشتی و خصوصا حمام که زیاد در معرض بخار آب قرار دارد، جزء مسائل مهم به شمار می رود. سقفهای کشسان کاملا ضد آب، ضد باکتری و قارچ و ضد گرد و غبار هستند، از این رو نظافت و بهداشت کامل را برایتان فراهم می نمایند.

  تعمیر و نگهداری آسان

  نگهداری و تعمیر سقف کشسان همانند نصب آن، بسیار آسان و سریع می باشد. برای مثال اگر نشتی در لوله های سقف پیش بیاید و آب پشت سقف جمع شود. به اندازه همان آب، سقف کشسان کمی کش می آید تا تخلیه آب انجام گردد. سپس براحتی بعد از تخلیه، سقف به حالت عادی برمی گردد و مانند سقفهای سنتی زرد و یا پوسیده نمی گردد.

  تنوع فراوان در طرح، رنگ و مدل

  یکی دیگر از ویژگی های بارز سقفهای کششی تنوع زیاد آنهاست، از این رو دست شما برای انتخاب باز است و می توانید طبق سلیقه و طراحی داخلی خود، سقف دلخواه خود را سفارش دهید. می دانید که سقفهای کشسان انواع مختلفی چون : سقف لاکر، سقف چاپی، سقف برلیانت، سقف ساتن و غیره دارند. از بین مدلهای سقف کششی می توانید هر کدام را که بخواهید انتخاب و نصب نمایید.

  نصب سریع سقف کشسان در سرویس بهداشتی

  نصب سریع سقف کشسان در سرویس بهداشتی

  طراحی و نصب سقف کشسان بدون ریخت و پاش و خیلی سریع انجام می شود و بلافاصله قابل استفاده نیز هست. درضمن قابلیت جا به جایی و انتقال نیز دارد و در صورت اسباب کشی براحتی می توانید سقف کششی را با خود برده و مجدد نصب نمایید.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  نوشته های مرتبط

  کلمات کلیدی را وارد نمایید