سقف کناف پی وی سی

سقف کناف پی وی سی : در این مطلب قصد داریم در مورد سقف کاذب پی وی سی برای شما دوستان توضیحاتی دهیم ، در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد این موضوع با شما کاربران عزیز توضیح دهیم. جالب است بدانید که شما میتوانید این نوع سقف را با خیال راحت و بدون ترس از رطوبت شستشو دهید و همچنین اینیکی از ویژگی های این نوع سقف ها این است که کاملا ضد حریق بوده است و با محیط زیست کاملا سازگاری دارند و از مشخصاتی چون ضد آب و ضد حریق و همینطور ضد پوسیدگی برخوردار هستند. برای تولید این نوع تایل ها از مواد نانو استفاده می شود که گردوغبار به آنها نمی چسبد و نیازی به شستشو ندارند.

بطور کلی می توان گفت راحت ترین و سریعترین راه برای داشتن سقفی صاف و یکدست با ساختارهایی از جنس چوب، فلز یا پاستیک، سقف های کاذب است که متنوع ترین سقف نام دارند و برای هر ساختمانی نتیجه ای مناسب و درست دارند.

سقف کناف پی وی سی چیست

جنس سقف کاذب کناف می تواند از چیز های مختلفی ساخته و ایجاد شود ، به عنوان مثال می توان به جنس گچ ، مواد معدنی ، آلمینیومی ، و …. باشد. که در گذشته یکی از پرکاربردترین سقف های کاذب از جنس گچ بوده که رفته رفته به دلیل خسارات زیاد در زلزله ها و ایجاد آوارهای سنگین و خطرناک از کشور خارج شد و دیگر منسوخ شد و سپس سقف کناف پی وی سی ساخته شد. جالب است بدانید که این سقف ها نسبت به طرح های مختلف و اندازه های مختلف ساخته و تولید میشوند که به طور مثال می توان به تمایز آشکاری میان سقف های کاذب ساختمان های اداری و تجاری اشاره داشت که در آنها استفاده شده است.

انواع سقف کناف پی وی سی

سقف کاذب سفید و چاپی
سقف روکش دار
سقف با روکش هات استمپ
سقف با روکش مخمل

همچنین لازم است بدانید که یکی از پرفروش ترین محصولات کناف ، سقف های پی وی سی و تایل های آن می باشند که بر اساس کاربرد های مختلف ساخته  و تولید شده اند و در بازار عرضه شدن اند.

ویژگی ها و خصوصیات سقف PVC

غیر قابل آتش سوزی​
تنوع زیاد رنگ بندی​
عدم رشد باکتری ، قارچ و گیاه​
مقاومت بالا در برابر زلزله با وزن سبک​
نصب سریع و راحت​
قابل شستشو​
دارای عایق حرارتی و رطوبتی​
راحتی در حمل و نقل​
مقاوم در مقابل اسیدها ، بازهای رقیق​
مناسب برای تمام شرایط آب و هوایی ایران​