اطلاعات پروژه
  • دسته : مسکونی
جزییات پروژه

تی وی وال بخش مهمی از تی وی روم می باشد که محل قرارگیری تلویزیون و دکوراسیون فضای نشیمن و پذیرایی (تی وی روم) می باشد که با ایجاد هارمونی میان این بخش با سایر بخش های منزل زیبایی خانه را دوچندان می نماید.

جزئیات بیشتر پروژه

تی وی وال کناف چیست؟

تی وی وال کناف، یک دیوار کاذب یا حتی یک سازه چوبی است و پشت تلویزیون قرار می گیرد. این دیوار با محصولات کناف طراحی، نصب و اجرا شده است. کناف محصولی از کشور آلمان بوده و می توان از آن به دو شکل متحرک و ثابت بهره برد.

تی وی وال بخش مهمی از تی وی روم می باشد که محل قرارگیری تلویزیون و دکوراسیون فضای نشیمن و پذیرایی (تی وی روم) می باشد. tv wall با ایجاد هارمونی میان tv room با سایر بخش های منزل زیبایی خانه را دوچندان می نماید. طراحی آن ها براساس ابعاد تلویزیون و فضایی که در اختیار دارید صورت می گیرد.
جهت طراحی و دکوراسیون داخلی منزل خود می توانید از بین سبک های کلاسیک، فانتزی، مدرن و جدید یکی را انتخاب نمایید. با کارشناسان خود در شرکت آکس طرح و ساخت تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن رویای شما را به حقیقت مبدل می کنند.

طراحی و اجرای تی وی وال کناف

برای طراحی tv wall از متریال هایی چون کناف، آجر، چوب، سنگ، پنل های سه بعدی استفاده می کنند که هر کدام از آنها سبک ها و مدل های متنوعی دارد. طراحی و دکوراسیون تی وی روم با توجه به میزان فضایی که در اختیار دارید و البته نیاز و سلیقه شما صورت می گیرد. طراحی و اجرای دیوار کناف با توجه به ویژگی ها و مزایای بی شماری که دارد بسیار محبوب و کاربردی می باشد.

خدمات فروش و نصب تی وی وال کناف

براساس نوع متریال مورد استفاده (کناف، چوب، سنگ، آجر، پنل های سه بعدی و …) طراحی تی وی وال متنوع و متفاوت خواهد بود.
امروزه به دلیل آپارتمان نشینی فضای اتاق نشیمن خیلی کوچکتر شده است. اما شرکت آکس طرح و ساخت این مژده را به شما می دهد که این محیط را به یک بخش دکوراتیو و شیک برای شما تبدیل نماید.

آخرین مقالات تیم فنی آکس (مشاهده همه)

کلمات کلیدی را وارد نمایید