اطلاعات پروژه
  • دسته : اداری, تجاری
جزییات پروژه

سقف دکوراتیو اداری، زیبایی و جذابیت سالن اداره را بیشتر و دکور فضای داخلی را شیک و اختصاصی می نماید. طراحی و دکوراسیون داخلی یکی از مهم ترین عوامل در زیباسازی فضای داخلی است. به همین دلیل عوامل بسیاری دست به دست هم داده اند تا شما بتوانید به راحتی به زیبایی و طراحی اختصاصی دست پیدا کنید.

جزئیات بیشتر پروژه

سقف دکوراتیو اداری

سقف دکوراتیو اداری زیبایی و جذابیت سالن اداره را بیشتر و دکور فضای داخلی را شیک و اختصاصی می نماید. طراحی و دکوراسیون داخلی یکی از مهم ترین عوامل در زیباسازی فضای داخلی است. به همین دلیل عوامل بسیاری دست به دست هم داده اند تا به راحتی به زیبایی و طراحی اختصاصی دست پیدا کنید. سقف کناف از محصولات شرکت کناف است که تاثیر عمده ای در دکوراسیون و طراحی فضای داخلی دارد.

محصولات کناف نوعی صفحه روکش دار بوده که روی آن گچی است. کناف نوعی نسل جدید گچ محسوب می شود که در کلیه کارهای ساختمانی جدید به کار می رود. نوآوری و ساخت اولیه این محصول از کشور آلمان بوده که امروزه یکی از مهم ترین عناصر ساختمانی شناخته شده است. هلدینگ ساختمانی آکس با بیش از پنج دهه تجربه آماده ارائه خدمات در زمینه سقف کاذب به شما مشتریان عزیز می باشد.

مزایای طراحی و اجرای سقف دکوراتیو اداری

  • در کمترین زمان ممکن نصب و اجرا می شوند.
  • قابلیت برداشت و تعمیر بسیار ساده ای دارند.
  • دارای طرح های بسیار متنوع و مختلفی است.
  • می تواند یک پوشش ضد حریق و ضد آب بر سازه باشد.
  • پوشش بسیار خوبی برای مخفی کردن تاسیسات پشت سقف است.
  • در صورت نیاز می توانید به تاسیسات پشت پوشش دسترسی داشته باشید.
  • دارای وزن سبک تری نسبت به دیگر سازه ها دارند و بار زیادی را روی ساختمان وارد نمی کنند.
  • در مدت زمان کوتاهی نصب می شوند و در صورت نیاز به تعمیر نیز، در زمان اندک قابل جایگزینی می باشند.

طرح کناف سقف دکوراتیو اداری

کناف سقفی در طرح های بسیار متنوعی قابل اجرا می باشد. انعطاف پذیری بالای این محصولات موجب گردیده تا در مدت زمان کوتاهی آنها را به صورت طرح های مختلف اجرا کنند. از نمونه طراحی ها، دیزاین مدرن و یا کلاسیک است. از ویژگی تایل سقفی کناف ایجاد باکس های نور مختلفی است که امروزه در بسیاری از واحد ها مشاهده می شود. باکس های نور مختلف که از کناف سقف ایجاد شده اند را به کمک از یک نورپردازی مناسب به جلوه بسیار خوبی برسانید.

تنوع در مدل و طرح های کناف بسیار گسترده می باشد و با استفاده از آن می توان به راحتی اشکال هندسی پرکاربرد در سقف مانند دایره، مربع و یا مستطیل را ایجاد کرد. البته گاهی از ترکیب این محصولات برای دکور کردن سقف استفاده می شود که این کار نیز بسیار جالب توجه مشتریان عزیز است.

فروش سقف کناف

سقف کناف امروزه کاربردهای بسیاری در معماری و دکوراسیون داخلی یک ساختمان اداری ، صنعتی ، تجاری و یا مسکونی دارد. طرح های مختلفی که این سقف ها دارند این امکان را میدهند تابه راحتی با سلیقه خود یکی از آنها را انتخاب کنید. استفاده کردن از این سقف ها در معماری داخلی، تاثیر چشمگیری بر روی جذابیت و زیبایی فضا می گذارد. برای اطلاع از لیست فروش کناف ایران و محصولات آن با شرکت آکس طرح و ساخت عاملیت کناف در ایران در تماس باشید.

در تصاویر بالا طرح هایی از سقف دکوراتیو را می بینید. این مجموعه مجری طرحهای بازسازی و نوسازی و عامل فروش کناف ایران و حومه می باشد، جهت مشاوره و بازدید از پروژه های نوسازی و بازسازی منزل در تهران می توانید با مشاورین شرکت آکس طرح و ساخت تماس حاصل فرمایید.

Latest posts by تیم فنی آکس (see all)

تماس با ما

با استفاده از روش های زیر میتوانید با ما در تماس باشید.

مهندس مصطفی جعفری فشارکی
مدیریت

davood daliran
پشتیبانی وب سایت و انتقادات و پیشنهادات

تماس با ما

کلمات کلیدی را وارد نمایید