اطلاعات پروژه
  • دسته : آموزشی, اداری
جزییات پروژه

سقف کناف تایل 60*60 : برای جلوگیری از خروج صدا به عنوان پوشش استفاده می شود. علاوه بر مزایای بسیار ، استفاده از تایل ها با طرح مختلف زیبایی و جذابیت یک فضا را دوچندان می کند و می تواند انتخاب مناسبی برای فضاهای اداری ،‌آموزشی ،‌مسکونی و تجاری باشد.

جزئیات بیشتر پروژه

سقف کناف با تایل 60در60

سقف کناف با تایل 60در60 : برای جلوگیری از خروج صدا به عنوان پوشش استفاده می شود. علاوه بر مزایای بسیار، استفاده از تایل ها با طرح مختلف زیبایی و جذابیت یک فضا را دوچندان می کند و می تواند انتخاب مناسبی برای فضاهای اداری،‌ آموزشی،‌ مسکونی و تجاری باشد.

تایل گچی کناف ساده چیست؟

تایل گچی کناف ساده این نوع تایل ها با روکش PVC آنتی استاتیک سفید به دلیل نداشتن سوراخ فاقد قابلیت جذب صوت هستند و در انواع مختلف رنگ شده و روکش دار به فروش میرسند. با توجه به جنس روکش این تایل ها میتوان آن ها را به راحتی تمیز کرد.

از سقف کناف با تایل 60در60 میتوان با لایه آلومینیوم درمکانهایی که رطوبت زیاد وجود دارد استفاده می کنند. مانند محل عبور لوله های تاسیساتی و مناطق مرطوب در صورتی که میزان دما و رطوبت به وسیله ی سیستم تهویه کنترل گردد. تایل های رنگی با رنگ آکرلیک سفید دارای آنتی استاتیک و خاصیت ضد باکتری میباشد که موجب جلوگیری ازرشد میکرو ارگانیسم های موجود روی سطح تایل میشود واز نظر هزینه گزینه ی مناسبی برای پوشش سقفهای کاذب شبکه ای است.

ویژگی و خاصیت بارز این تایل ها آکوستیک کناف قابلیت جذب بالای صوت آنها می باشد که بیشتر در فضاهای آموزشی ،‌سینما و تئاتر،‌استودیو ها و فضاهایی آموزشی به کار  می رود . این تایل ها صوت رااز طریق سوراخهای خود به فضای پشت سقف کاذب منتقل کرده و و بخش زیادی از امواج صوتی را کاهش داده و در نهایت مانند یک عایق صوتی عمل می کنند.

لازم به ذکر است که برای افزایش قابلیت جذب صوت می توان از لایه پشم سنگ در قسمت پشتی تایل ها استفاده کرد. تایل های گچی آگوستیک کناف بدون رنگ و ساده یا با روکش PVC عرضه میشود و دارای لایه ی فلیس برای جلوگیری از فروریزی و انتشار ذرات پشم معدنی است. رنگ لایه فلیس سفید ویا مشکی استکه رنگ مشکی آن برای افزایش زیبایی فضاهای مختلف بسیار کاربردی میباشد.

چند نوع تایل گچی کناف داریم؟

شرکت آکس طرح و ساخت نماینده و عاملیت رسمی شرکت کناف ایران (کی پلاس) در زمینه اجرای انواع تایل گچی کناف در خدمت شما عزیزان می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا با انواع تایل گچی کناف آشنا شوید.

تایل گچی طرح دار

کاربرد این نوع تایل ها در سقفهای مشبک کناف بیشتر است . تایل گچی طرح دار درچهار طرح مختلف تولید شده و عرضه میگردد همچنین لازم به ذکر است که در پشت این تایل ها میتوان لایه الومینیوم برای استفاده در محیطهای مرطوب ( مانند محل عبور لوله های تاسیساتی و مناطق مرطوب درصورتی که میزان دما و رطوبت به وسیله ی سیستم تهویه کنترل شده ) قرار داد.

تایل های فلزی

این نوع از تایل هااز جنس آلومینیوم با فلیس مشکی در پشت آن ها، مناسب برای نصب روی سازه های سپری یا T شکل T24 می باشد. سطح این تایل کناف فلزی بعد از نصب تقریبا 8 میلیمتر پایین تر از سپری قرار می گیرد. سوراخهای موجود بر روی تایل های ساخته شده از فلز آلومینیوم به شکل دایره هایی با قطر 1.8 میلیمتر است. فاصله مرکز به مرکز این دایره ها 5 میلیمتر می باشد.

پانل پوشالی

تایل کناف پوشالی دراین تایلها از پشم چوب طبیعی و پودر مگنزیت که با آب مخلوط محکم و سخت گردیده استفاده می  شود.
این تایلهای پوشالی از استحکام بالایی دربرابر ضربات مختلف برخوردار است و علاوه بر این درمقابل رطوبت بسیار مقاوم است .
همچنین این تایل ها قابلیت رنگ پذیری دارند و صدا رااز خود عبور نمیدهند.

این تایل بدلیل دارابودن سطح و بافت زیبا و قابلیت رنگ پذیری بسیار مناسب برای معماران و طراحان داخلی است .

تایل معدنی AMF کناف

تایل های معدنی AMF از الیاف معدنی پشم سنگ ، خاک رس و پرلیت تشکیل و ساخته شده ودر طرحهای زیبا و متنوع تولید و عرضه می شود با توجه به ویژگیهای بیشمار این تایل های معدنی میتوان در محیطهای مختلفی از آن استفاده کرد. این تایل ها صوت را به خوبی جذب میکنند و همچنین درمقابل حریق و آتش سوزی بسیار مقاوم هستند. در فضاهایی که در فضاهایی که امنیت و ایمنی بالا باید لحاظ شود مورد استفاده قرار می گیرند.

تایل معدنی راک

شرکت ROCK : شرکت راک تایل یک شرکت نوین در زمینه تولید تایل الیاف معدنی با بالاترین کیفیت و نوآوری می باشد که به تازگی شروع به فعالیت نموده است. مواد اولیه به کار رفته در این تایل ها همه قابل بازیافت می باشد به همین دلیل این محصول دارای استاندارد جهانی ایزو می باشد. شرکت راک تایل با افتخار بهترین تایل های معدنی را به مشتریان محترم خود تقدیم می کند.

هزینه اجرای تایل گچی کناف

هزینه و قیمت اجرای سقف کاذب و پوشش آن ها بستگی به طرح انتخابی پروژه متغییر است. جهت اعلام هزینه و زمان پروژه بایستی بازدید از محل صورت گیرد (‌مشاوره و بازدید به صورت رایگان می باشد). مجموعه آکس نماینده و عامل فروش کناف در ایران مفتخر است که خدمات بازسازی واحدهای تجاری اداری و مسکونی را با بهترین مواد و متریال اجرا کرده و درخدمت شما عزیزان باشد. این مجموعه با بیش از ۳۰ سال تجربه درزمینه بازسازی منزل و طراحی دکوراسیون داخلی مجری پروژه ساختمانی بسیاری بوده است.

مزایای تایل معدنی AMF

  • قابلیت جذب صوت بالا و کنترل ارتعاشات در فضا
  • جلوگیری از همهمه در فضا، با هدایت صدا از طریق سوراخ های روی تایل ها به فضای پشت سقف های کاذب
  • عایق حرارتی مناسب، مقاومت در برابر حریق، نصب و نگهداری آسان
  • امکان دسترسی آسان به تاسیسات بالای سقف کاذب
  • قابلیت بازیافت صد در صدی
  • از محبوب ترین و پرکاربردترین سقف های کاذب برای کاربری های مختلف

در شرکت آکس طرح و ساخت شما فقط یک محصول را نمی‌خرید، بلکه از مشاوره و طرح های نوآورانه، نظارت و اجرای حرفه ای کارشناسان ما نیز بهره مند می شوید.

Latest posts by تیم فنی آکس (see all)

تماس با ما

با استفاده از روش های زیر میتوانید با ما در تماس باشید.

مهندس مصطفی جعفری فشارکی
مدیریت

davood daliran
پشتیبانی وب سایت و انتقادات و پیشنهادات

تماس با ما

کلمات کلیدی را وارد نمایید