0 آیتم - 0.00
0
 • محصولی در سبد نیست.
سقف فلزی

سقف فلزی

سقف فلزی چند سالی است که از محصولات پرطرفدار می باشد و دلیل آن نیز داشتن مزایای فراوان آن است. سقف کاذب در عین فراهم کردن زیبایی، نصب و راه اندازی آسانی دارد. یکی از انواع این نوع از پوشش ها سقف کاذب فلزی می باشد. ای سازه ها از نظر طول عمر، دوام، مقاومت در برابر تغییر دما و رطوبت مقاوم می باشند و می توان گفت عملا بو را جذب نمی کنند که عامل بسیار مهمی در آشپزخانه ها، حمام و مکان های صنعتی می باشند.

خصوصیات سقف های فلزی

این نوع از سقف ها دارای خصوصیات فراوانی هستند که در ادامه به صورت مفصل به بررسی آنها می پردازیم و شما را با کاربرد این نوع از پوشش های کاذب آشنا خواهیم کرد. گفتنی است که قبل از این که تصمیم به خرید سقف های فلزی بگیرید بهتر است تا انواع سقف کاذب را بررسی کنید.
سقف های کاذب فلزی از انواع فلزات مانند فولاد گالوانیزه و فولاد ضد زنگ تشکیل شده اند. البته سقف کاذب آلومینیومی نیز یکی از نمونه های این محصولات می باشند که متریال به کار رفته در آن تفاوت هایی با نمونه های فلزی دارد. به دلیل پوششی که برای سطح این نمونه از سقف ها در نظر گرفته شده است آنها در برابر خوردگی مقاوم می باشند و می توانید به راحتی در بسیاری از محل ها از آن استفاده کنید.

طول عمر سقف فلزی

سقف کاذب فلزی طول عمر بسیار بالایی دارد و علاوه بر این، آنها در برابر آتش سوزی نیز مقاوم هستند و می توان در دمای بالا به راحتی از آنها استفاده کرد بدون اینکه آسیبی به ساختار آنها وارد شود. علاوه بر این سقف های کاذب ساخته شده از آهن دارای طرح ها و مدل های متنوعی هستند که باعث شده تا برای بسیاری از سلیقه ها انتخاب مناسب در آنها یافت شود.

انواع سقف فلزی

این محصولات در سه مدل طبقه بندی می شوند. اشکال و مدل های مختلف آنها این اجازه را می دهد تا این محصولات در بسیاری از محل ها قابل نصب باشند.

تایل سقفی فلزی : این محصولات تشکیل شده از تایل های هم سایز می باشند که با استفاده از زیرسازی بر روی سقف اصلی اجرا می شوند. بیشترین تنوع طرح و رنگ را همین تایل ها دارند و در صورت آسیب دیدن یک تایل می توان به راحتی آن را با نمونه های دیگر جایگزین کرد.
پنل ریلی فلزی : این نوع از پنل ها به صورت موازی در کنار یکدیگر قرار می گیرند و می توان به راحتی تاسیسات را از پشت آنها عبور داد. با اینکه تنوع در این نمونه کمتر می باشد اما می توان به راحتی با استفاده از آنها یک دکوراسیون مدرن ایجاد کرد.
سقف گریلیوم : این نوع از پوشش ها نیز به صورت شبکه ای هستند که می توان به راحتی با تهویه ها عمل خود را انجام دهند. معمولا در محل هایی که یک تهویه مطبوع مورد نیاز است از این نوع سقف استفاده می شود.

همانطور که مشاهده کردید این محصولات دارای نمونه های مختلفی هستند و اینکه کدام یک از آنها برای شما مناسب است بیشتر به سبک محل مورد نظر بستگی دارد.

سقف کاذب فلزی از مزایای بسیار زیادی برخوردار می‌باشد و همین مزایا باعث شده تا این سقف کاذب از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار باشد. سقف کاذب فلزی در برابر رطوبت مقاومت بالایی دارد و میتوان آنها را در شهر هایی که دارای آب و هوایی مرطوب هستند به راحتی استفاده کنید و علاوه بر آن در حمام و سرویس بهداشتی های به خصوص در محل های عمومی کاربرد دارند. همچنین این نوع از پوشش ها در انواع شبکه ای نیز موجود هستند که می توانید در داخل آنها از تهویه و هواکش استفاده کنید. گفتنی است که سقف های ضد زنگ حتی در زمانی که با مایعات برخورد باشند حالت خود را از دست نمی دهند. در ادامه به مزایای این سقف کاذب می‌پردازیم.

 • نصب آسان سقف کاذب فلزی
 • قابل شستشو بودن سقف فلزی
 • عایق صوتی مناسب
 • دارای تنوع بسیار زیاد در تنوع طرح و رنگ
 • ضد آب بودن و قابل استفاده در مکان‌های مرطوب
 • عایق مناسب در برابر آتش سوزی
 • دارای آیینه مات و نیمه مات
 • زیبا بودن سقف کاذب فلزی

سقف کاذب فلزی یکی از پر کاربرد ترین سقف‌های کاذب می‌باشد، معمولا از این نوع سقف در مکان هایی که در ادامه نام برده شده است استفاده می‌شود:

 1. بیمارستان‌ها
 2. حمام های صنعتی
 3. استخرها
 4. راه آهن
 5. مترو
 6. ادارات و بیمارستان‌ها
 7. مکان‌های عمومی مرطوب
 8. دکوراسیون مدرن خانه

برای اجرا کردن سقف کاذب در مکان‌های عمومی و یا حتی منازل، باید حتما از یک فرد متخصص کمک بگیرید. تا بتواند به خوبی این سقف کاذب فلزی را نصب و اجرا نماید. برای نصب کردن این سقف کاذب باید حتما از زیر سازی در سقف اصلی استفاده شود. سپس این سقف کاذب را نصب و اجرا کنند. نصب کردن این سقف کاذب بسیار راحت می‌باشد و بهتر است به دست یک فرد کارشناس انجام بشود.

مانند هر محصول دیگری این سقف ها نیز عیب هایی دارند که دو مورد عمده آن را برای شما ذکر می کنیم. اولین مورد قیمت نسبتا بالای این محصولات می باشد که معمولا از نمونه های دیگر تایل های سقفی بالاتر است و دومین مورد ناسازگاری آنها با برخی از دکوراسیون های کلاسیک می باشد. البته می توان گفت مزایای این محصولات معایب آنها را می پوشاند.

Latest posts by تیم فنی آکس (see all)

تیم فنی آکس کناف متشکل از طراح، برنامه نویس، تأمین محتوا و ادمین سئو در راستای اطلاع رسانی به مشتریان هلدینگ ساختمانی آکس فعالیت خود را از سال 1397 آغاز نموده است.

تماس با ما

با استفاده از روش های زیر میتوانید با ما در تماس باشید.

مهندس مصطفی جعفری فشارکی
مدیریت

davood daliran
پشتیبانی وب سایت و انتقادات و پیشنهادات

تماس با ما

کلمات کلیدی را وارد نمایید