آموزش کناف

آموزش کناف

در این مقاله می خواهیم با مشاهده فیلم آموزش کناف سقف، ببینیم که نصب سقف کناف چگونه است. سقف کناف را به دو صورت یکپارچه و سقف کناف مشبک نصب و پیاده سازی می کنند. به دلیل قابلیت انعطاف پذیری بالای متریال کناف، طرح ها و مدل های کناف بسیار متنوع می باشد. فیلم آموزش کناف که در این مقاله مشاهده می کنید اجرای سقف کناف به صورت باکس نورمخفی می باشد. کناف را هم به صورت واحد هم به صورت ترکیبی با سایر متریال های کاذب از جمله سقف کشسان، سقف پی وی سی و سایر سقف های کاذب اجرا می کنند.

آموزش کناف سقف ترکیبی

همانطور که در این ویدئو مشاهده می کنید سقف کناف همراه سقف کشسان ترنسپرنت اجرا گردید. با این اجرا علاوه بر اینکه بتونه کاری و نقاشی حذف می گردد، از مزیت آنتی باکتریال بودن سقف کشسان نیز بهره مند می گردید. نکته مهمتر اینکه از نظر هزینه نیز اجرای کناف سقف همراه با کشسان ترنسپرنت قیمت مناسب تر و ارزان تری دارد. اجرای ترکیبی سقف کناف و سقف کاذب کشسان بهترین جایگزین برای انواع سقف فلت کناف می باشد.

مصالح و ابزار مورد نیاز اجرای کناف سقف

بهتر است اجرای کناف سقف از مرحله شروع ساخت تا مرحله نصب و راه اندازی، تحت نظر متخصصین مربوطه صورت گیرد. مصالح و ابزار مورد نیاز اجرای کناف سقف نیز بسیار حائز اهمیت است. شرکت آکس طرح و ساخت بیشتر از 20 سال است که نماینده رسمی شرکت کناف ایران می باشد و مفتخر است در زمینه فروش کناف، مصالح و ابزار مورد نیاز اجرای کناف سقف که همگی از مواد درجه یک و مرغوب و در بالاترین سطح کیفیت هستند در خدمت شما مشتریان عزیز باشد. در ضمن مجموعه آکس علاوه بر فروش کناف در زمینه اجرای انواع سقف کاذب و دیوار کاذب نیز با بهترین کارشناسان اجرایی و فنی در خدمت شما عزیزان می باشد.

آخرین مقالات تیم فنی آکس (مشاهده همه)

نوشته های مرتبط

کلمات کلیدی را وارد نمایید