0 آیتم - 0.00
0
  • محصولی در سبد نیست.
قیمت تایل گچی

قیمت تایل گچی

در این مقاله می خواهیم در مورد قیمت تایل گچی و انواع آن صحبت نماییم. تایلهای گچی انواع مختلفی دارند: تایل گچی ساده، طرح دار، تایل آکوستیک، تایل پوشالی و تایل معدنی نمونه های پرکاربرد این تایلها هستند. عاملیت های رسمی کناف لیست قیمت تایل گچی و پنل های روکش دار گچی را براساس جدول و تارگت شرکت کی پلاس انجام می دهند. برای مشاهده جدیدترین لیست قیمت کی پلاس (کناف) کلیک نمائید.

تایل گچی چیست؟

تایل گچی چیست؟

بلوک گچی، کاشی گچی، تایل پارتیشن، بلوک ساختمانی توخالی یا جامد ساخته شده از گچ را تایل گچی می گویند. تایلها به عنوان پایه ای برای گچ کاری عمل می کند. طیف گسترده ای از تایل ها و پانل های سقفی ما را مشاهده کنید تا سبکی را پیدا کنید که مطابق با سلیقه و نیازتان باشد.

تایل گچی چند نوع است؟

انواع تایل گچی

تایل های گچی کناف شامل : تایل گچی ساده، تایل بدون روکش ساده، تایل روکش دار با روکش PVC یا آلومینیوم، تایل سقفی آکوستیک، تایل فلزی و تایل پوشالی می باشد. در ادامه کاربرد و ویژگی های هر یک را شرح می دهیم.

1. تایل گچی ساده

این تایل بدون سوراخ و فاقد خاصیت جذب صوت بوده و در دو نوع بدون روکش و روکش دار با روکش PVC بر روی تایل و یا با روکش آلومینیوم در پشت تایل در ابعاد 60در60 سانتیمتر تولید می شود. تایل ساده کی پلاس را می توان با پانل مقاوم در برابر رطوبت تولید نمود که باعث افزایش مقاومت تایل در برابر رطوبت می گردد.

2. تایل بدون روکش ساده یا رنگ شده

تایل‌های بدون روکش به صورت ساده یا رنگ شده سفید عرضه می‌گردند. تایل‌های رنگ شده با رنگ آکرلیک سفید، آنتی استاتیک و ضد باکتری پوشیده شده اند که رنگ مورد استفاده در این نوع تایل‌ها از رشد میکرو ارگانیسم‌های موجود در محیط بر روی سطح تایل جلوگیری می نماید و از نظر هزینه گزینه مناسبی جهت پوشش سقف‎‌های کاذب شبکه ای می‌باشد.

3. تایل روکش دار با روکش PVC یا آلومینیوم

تایل هایی که روکش PVC دارند، نیاز به رنگ آمیزی ندارند و تمیز کردنشان راحت است، بنابراین سرعت نصب بالایی خواهند داشت. از تایل های گچی ساده با لایه آلومینیوم درمکانهایی که رطوبت زیاد وجود دارد مانند محل عبور لوله های تاسیساتی و مناطق مرطوب در صورتی که میزان دما و رطوبت به وسیله سیستم تهویه کنترل گردد می توان استفاده کرد.

4. تایل سقفی آکوستیک

ویژگی و خاصیت بارز تایل های آکوستیک کناف قابلیت جذب بالای صوت آنها می باشد که بیشتر در فضاهای آموزشی،‌ استودیو ها، سینما و تئاتر به کار  می رود. این تایل ها صوت را از طریق سوراخهای خود به فضای پشت سقف کاذب منتقل کرده که بخش زیادی از امواج صوتی را کاهش می دهد. به همین خاطر یک عایق صوتی است که محبوبیت زیادی از این جهت داراست.

لازم به ذکر است که برای افزایش قابلیت جذب صوت می توان از لایه پشم سنگ در قسمت پشتی تایل ها استفاده کرد. این تایل‌ها دارای لایه فلیس در پشت تایل جهت جلوگیری از فروریزی و انتشار ذرات پشم معدنی می باشند. رنگ لایه فلیس، سفید یا مشکی بوده که به ویژه رنگ مشکی آن باعث افزایش زیبایی تایل ها و در نتیجه کل فضا می‌گردد.

5. تایل‌های فلزی

این نوع تایل از جنس آلومینیوم با فلیس مشکی در پشت، مخصوص نصب بر روی سازه های سپری T24 می باشد که سطح تایل پس از نصب، حدود ۸ میلیمتر پایین تر از سپری قرار می گیرد. سوراخ‌های روی تایل به شکل دایره‌هایی به قطر ۱/۸ میلیمتر بوده که فاصله مرکز به مرکز این سوراخ ها از یکدیگر ۵ میلیمتر می باشد.

6. تایل‌های پوشالی

این تایل ها از پشم چوب طبیعی و پودر مگنزیت که با آب مخلوط و مستحکم گردیده اند، ساخته می شوند. این تایل ها از استحکام بالایی در برابر ضربات مکانیکی برخوردار بوده. همچنین، مقاوم در برابر رطوبت، دارای قابلیت رنگ پذیری و جاذب صوت هستند. برای آکوستیک نمودن فضاهای ورزشی، آموزشی، سالن‌های آمفی تئاتر، استخرها، ساختمان‌های اداری و غیره بسیار مناسب می‌باشند. این محصولات با توجه به سطح و بافت زیبا و همچنین قابلیت رنگ پذیری آنها این امکان را به معماران و طراحان داخلی می‌دهد که با آن فضاهایی بسیار زیبا در طیف‌های رنگی گوناگون خلق نمایند.

قیمت تایل گچی

معمولا در محاسبات مهندسی و کارشناسی هفتاد درصد برای مصالح کناف و سی درصد برای هزینه اجرا و هزینه های جانبی برآورد می شود. عاملیت های رسمی کناف قیمت گذاری را براساس جدول و تارگت شرکت کی پلاس انجام می دهند. با توجه به نظارت موجود تخطی از قیمت گذاری امکان پذیر نیست.

لیست قیمت انواع تایل گچی

حتی در زمینه اجرای عاملیت های رسمی شرکت کی پلاس، علاوه بر حضور مدیرفنی های دوره دیده و مورد اعتماد شرکت کی پلاس در عاملیت آنها و نظارت دائم آنها بر پروژه ها، گزارش پروژه های اجرایی به شرکت کی پلاس ارسال می گردد و همه چیز اعم از قیمت مصالح و استاندارد اجرا با کیفیت و نظارت کامل انجام می شود.

محاسبات زیرسازی و قوطی کشی های کناف براساس آنالیز و کارشناسی دقیق انجام می گیرد و حتی تعداد پیچ های مصرفی آنالیز می شود. برآورد قیمت کناف و هزینه ها در چهارچوب اصولی و طبق تارگت انجام می شود. به همین دلیل عودت پروژه ها به شرکت های معتبر ضررهای جانبی را کاهش می دهد.

مصالح و ابزار اجرای تایل گچی کناف

مصالح به کار رفته در اجرای تایل گچی سقف انواع گوناگونی دارد. مجموعه آکس مصالح را تماما از مواد درجه یک و مرغوب و در بالاترین سطح و کیفیت کنترلی در اختیار شما قرار می دهد. ابزار های شرکت کناف ایران (کی پلاس) طيف وسيعى از كاربردهای مرتبط با ساخت و ساز خشک را در بر مى گيرد. اين ابزارها اختصاصاً جهت استفاده هايى همچون حمل، برش، نصب و درزگيرى و پرداخت طراحى و توليد شده كه باعث افزايش بازده كارى و نيز افزايش چشمگير كيفيت در سيستم هاى ساخت و ساز خشك مى گردد.

لیست قیمت انواع تایل گچی

وسایل و ابزار شامل سه گروه می باشند: وسایل حمل و جابجایی تایل ها، ابزار برش و نصب، ابزار درزگیری.

عاملیت شرکت کناف در ایران

شرکت آلمانی Knauf همانند بسیاری از برندهای بین المللی دیگر در ایران فعال بوده و در سال ۱۳۵۵ بنام شرکت (وال بورد)‌ فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه با هدف تولید ۶ میلیون پانل گچی و توسط بخش خصوصی تاسیس شد که مراحل راه اندازی آن هنگام انقلاب اسلامی متوقف شد. در سال ۱۳۵۹ تحت پوشش صنایع ملی قرار گرفت. در نهایت این مجموعه درسال ۱۳۶۰ بنام روکش گچ ایران تغییر نام یافت و در سال ۱۳۶۵ بخش زیادی از سهام آن به بانک مسکن تعلق داده شد.

سرانجام مجموعه کناف سال ۶۹ تولید خود را آغاز کرد. اما دلیل عدم دسترسی به تکنولوژی روز دنیا محصولات آن کیفیت لازم را نداشت. در سال ۷۴ سهام متعلق به بانک مسکن به شرکت آلمان انتقال یافت و نام مجموعه نیزبه شرکت کناف ایران تغییر یافت. هم اکنون شرکت با مالکیت آلمان مشغول به فعالیت میباشد. همچنین گروه آکس طرح و ساخت نمایندگی کناف در ایران را داشته و  و به طور کلی محصولات زیر را تولید و عرضه میکند.

نماینده کناف ایران (کی پلاس)

شرکت آکس طرح و ساخت نماینده پخش، فروش و اجرای محصولات شرکت کی پلاس (کناف) مفتخر است در خدمت مشتریان گرامی باشد. برای بهره مندی از مشاوره رایگان و سایر خدمات با کارشناسان مجرب آکس تماس بگیرید. مشتری گرامی جهت خرید کناف از شرکت آکس طرح و ساخت و بهره مندی از مشاوره رایگان و بازدید از محل با ما در ارتباط باشید.

Latest posts by تیم فنی آکس (see all)

تیم فنی آکس کناف متشکل از طراح، برنامه نویس، تأمین محتوا و ادمین سئو در راستای اطلاع رسانی به مشتریان هلدینگ ساختمانی آکس فعالیت خود را از سال 1397 آغاز نموده است.

نوشته های مرتبط

تماس با ما

با استفاده از روش های زیر میتوانید با ما در تماس باشید.

مهندس مصطفی جعفری فشارکی
مدیریت

davood daliran
پشتیبانی وب سایت و انتقادات و پیشنهادات

تماس با ما

کلمات کلیدی را وارد نمایید