در حال بارگذاری لوگو
جدیدترین عکس کناف

جدیدترین عکس کناف

در این مقاله می خواهیم جدیدترین عکس های کناف را مشاهده نماییم، اما قبل از آن در مورد کناف، انواع آن، نصب و اجرا و قیمت کناف توضیحاتی می دهیم. زمانی که صحبت از بازسازی، ساخت یا تعمیرات ساختمان می شود، یکی از مهمترین آیتم هایی که باید بررسی شود و برآورد درستی انجام شود هزینه آن عملیات می باشد. سقف های کاذب با توجه به تنوع متریال و نوع اجرا و محل اجرا و موارد اجرایی دیگر قیمت های مختلفی دارد. در بین سقف های کاذب، کناف هزینه مناسب تری نسبت به کاربری زیادی که به ما می دهد دارد.

قیمت نصب و اجرای کناف:

معمولا در محاسبات مهندسی و کارشناسی هفتاد درصد برای مصالح کناف و سی درصد برای هزینه اجرا و هزینه های جانبی برآورد می شود. عاملیت های رسمی کناف قیمت گذاری را براساس جدول و تارگت شرکت کی پلاس انجام می دهند. با توجه به نظارت موجود تخطی از قیمت گذاری امکان پذیر نیست.

حتی در زمینه اجرای عاملیت های رسمی شرکت کی پلاس، علاوه بر حضور مدیرفنی های دوره دیده و مورد اعتماد شرکت کی پلاس در عاملیت آنها و نظارت دائم آنها بر پروژه ها، گزارش پروژه های اجرایی به شرکت کی پلاس ارسال می گردد و همه چیز اعم از قیمت مصالح و استاندارد اجرا با کیفیت و نظارت کامل انجام می شود.

محاسبات زیرسازی و قوطی کشی های کناف براساس آنالیز و کارشناسی دقیق انجام می گیرد و حتی تعداد پیچ های مصرفی آنالیز می شود. برآورد قیمت کناف و هزینه ها در چهارچوب اصولی و طبق تارگت انجام می شود. به همین دلیل عودت پروژه ها به شرکت های معتبر ضررهای جانبی را کاهش می دهد.

انواع محصولات کناف:

مصالح به کار رفته در اجرای پروژه کناف دارای انواع گوناگونی است. مجموعه آکس مصالح را تماما از مواد درجه یک و مرغوب و در بالاترین سطح و کیفیت کنترلی در اختیار شما قرار می دهد. خدمات اجرایی کناف با توجه به نوع محصول و عوامل دیگر، دارای تنوع و روش های متنوع و مختلفی است.

این محصولات شامل انواع مختلفی می باشند که بخشی از آن شامل دیوار جدا کننده، دیوار پوششی، سقف کاذب مشبک، آلومینیومی و سقف کاذب یکپارچه است. از دیگر انواع آن میتوان به سقف کاذب رابیتس، آکوستیک، گریلیوم، ترکیبی، چوبی، تایل و سقف کاذب پی وی سی اشاره کرد. هر کدام از انواع سقف کاذب میتواند به عنوان دیوارپوش هم استفاده شوند. سقف و دیوار کناف در کنار هم تبدیل به طراحی یکپارچه و منظم می شوند که به نمای هر چه بیشتر ساختمان کمک شایان توجهی می کند.

نماینده کناف:

شرکت آکس طرح و ساخت نماینده پخش، فروش و اجرای محصولات شرکت کی پلاس (کناف) مفتخر است در خدمت مشتریان گرامی باشد. برای بهره مندی از مشاوره رایگان و سایر خدمات، همچنین لیست قیمت کناف با کارشناسان مجرب آکس تماس بگیرید.

جدیدترین تصاویر و عکس های کناف را مشاهده نمایید.

نوشته های مرتبط

کلمات کلیدی را وارد نمایید