0 آیتم - 0.00
0
  • محصولی در سبد نیست.
دیوارپوش آکوستیک

دیوارپوش آکوستیک

دیوارپوش های از اجناسی می باشند که در ساختمان سازی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. این محصولات به علت داشتن خصوصیات و ویژگی های بسیار زیاد برای پوشش انواع واحد های جای رنگ را گرفته اند. دیوارپوش های جدید مانند محصولات PVC و یا MDF حتی کاغذ دیواری ها از نمونه هایی هستند که در بازار دکوراسیون داخلی جایی برای خود پیدا کرده اند. همچنین اجرای دیوارپوش ها نیز بسیار راحتتر و در زمان کمتری انجام می شود. به همین دلیل می توانید واحد های خود را به راحتی با استفاده از آنها دکور کنند. دیوارپوش آکوستیک نیز یکی از انواع دیوارکوب ها می باشد که می توانید با استفاده از آنها واحد های خود را تزیین کنید. البته کاربرد این محصولات تنها در زیبایی خلاصه نمی شود.

کاربرد دیوارپوش آکوستیک

همانطور که پیشتر عرض کردیم دیوارکوب ها در ساختمان سازی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند و می تواند با استفاده از آنها واحد مورد نظر را دکور کنید. انواع مختلف این محصولات همچنین خاصیت های دیگری نیز دارند برای مثال دیوارپوش های PVC در برابر نفوذ آب و رطوبت بسیار مقاوم هستند. اما از اصلی ترین ویژگی دیوارپوش آکوستیک می توان به عایق بودن در برابر صوت اشاره کرد. این محصول عایق صوتی بسیار قوی می باشد و دلیل این امر نیز استفاده از مواد خاصی در ساختار آن است که می توان امواج صوتی را به خوبی جذب کنند.

فروش آنلاین دیوارپوش در طرح های متنوع در این بخش از کناف.

اجرای دیوارپوش عایق صدا

البته بدنه ی این دیوارپوش ها را نیز به گونه ای می سازند که صوت را بازتاب کند و امواج صوتی از آنها عبور نکند. از این طریق صدا را تنها در محیط نگه می دارد. البته این تعریف برای صداهایی که از بخش خارجی نیز وارد می شوند صادق است. می تواند صداهایی که از بیرون نیز وارد می شوند را بازتاب کرده و از این طریق باعث شود تا واحد مورد نظر در برابر صدا عایق بندی شود. دیوارپوش های آکوستیک عایق بسیار مناسبی هستند. می توانید از آنها برای عایق بندی واحد های مسکونی، اداری، تجاری، کلاس های درس، سالن های اجتماعات، سالن های کنفرانس و بسیاری دیگر از محل ها استفاده کرد.

مزایا دیوارپوش عایق صدا

معایب دیوارپوش آکوستیک

امروزه زندگی در شهر های شلوغ باعث از بین رفتن آرامش بسیاری از افراد شده است. می توان گفت بسیاری از افراد برای نوسازی واحد های خود به دنبال ابزار هایی می باشند که بتوان با استفاده از آنها دفتر های کار و یا واحد های مسکونی خود را به در برابر صدا عایق بندی کنند. بهترین انتخاب برای اینکار دیوارپوش آکوستیک می باشد که می توانید با استفاده از آن به راحتی واحد های خود را عایق بندی کنید. در ضمن می توانید برای عایق بندی در برابر صدا از دیوار های آکوستیک جدا کننده کناف نیز استفاده کنید.

از مزایای دیگر این دیوارکوب ها می توان به گستردگی در طرح ها و رنگ های آنها اشاره کرد. هنگام ست کردن بخش های مختلف دکوراسیون داخلی بسیار کارآمد خواهد بود و دست شما را برای انتخاب باز می گذارد. امروزه در بسیاری از هتل ها نیز از دیوارکوب های آکوستیک استفاده می شود. نظافت آنها کار سختی نمی باشد و می توانید با استفاده از مواد شوینده این کار را انجام دهید.

مزایا دیوارپوش آکوستیک 

همچنین مانند تمامی محصولات دیگر این دیوارپوش ها نیز دارای معایبی می باشند که باید آنها را نیز در نظر بگیرید. با اینکه قیمت این دیوارکوب ها با نمونه های دیگر تفاوت زیادی ندارد اما نصب این محصولات سخت تر می باشد. به همین دلیل هزینه های نصب بالاتر می رود و می توان گفت که این عامل یکی از معایب آنها به شمار می رود. به طور کلی این محصولات به علت تولید شدن با تکنولوژی های روز دنیا معایب زیادی ندارند و انتخاب ایده عالی برای بسیاری از فضاها هستند.

5/5 - (13 امتیاز)
Latest posts by تیم فنی آکس (see all)

تیم فنی آکس کناف متشکل از طراح، برنامه نویس، تأمین محتوا و ادمین سئو در راستای اطلاع رسانی به مشتریان هلدینگ ساختمانی آکس فعالیت خود را از سال 1397 آغاز نموده است.

نوشته های مرتبط

تماس با ما

با استفاده از روش های زیر میتوانید با ما در تماس باشید.

مهندس مصطفی جعفری فشارکی
مدیریت

davood daliran
پشتیبانی وب سایت و انتقادات و پیشنهادات

تماس با ما

کلمات کلیدی را وارد نمایید