در حال بارگذاری لوگو
دیوارپوش پی وی سی

دیوارپوش پی وی سی

ساخت و ساز سبک عنوانی است که جزء سرفصل های حوزه ساختمان سازی شده است. امروزه متریال های زیادی با همین عنوان تولید و عرضه می گردند. یکی از این متریال ها دیوارپوش pvc است که به دلیل مزایای فراوان از پرمصرف ترین و مقرون به صرفه ترین ها می باشد. pvc یکی از محصولات صنعت پتروشیمی است.

پرمصرف ترین دیوارپوش

همکاران معمار و مهندسان عمران می دانند که ساختمان ها را در ایران سبک می سازند تا در مواقع سیل، زلزله و بلایای طبیعی خطرات را به کمترین میزان کاهش دهند. یکی از متریال های مربوطه مصالح pvc و دیوارپوش های پی وی سی می باشد. پنل های pvc جزء انگشت شمارترین مصالحی است که هم می توان روی سقف و هم روی دیوار نصب کرد. علاوه براین متریال pvc هم به عنوان سقف، کف و دیوار نیز اجرا می گردد. این امر خود موجب کاهش هزینه ساخت می شود و از مزایای مهم این متریال به حساب می آید.

مزایای سازه پی وی سی (PVC)

از بحث مالی که عبور کنیم، سازه pvc را می توان جزء آن دسته از مصالح دانست که همزمان هم هزینه را کاهش می دهد و هم زیبایی بصری دارد. امروزه رنگ و نقاشی جایگاه خود را به دیوارپوش ها و مصالح دیگر داده اند.  تنوع زیاد، سرعت اجرای بالا، عایق مناسب رطوبت و جلوگیری از هدر رفتن نادرست سرما و گرما، انعطاف پذیر بودن و ده ها دلیل دیگر، دیوارپوش pvc را به متریالی مناسب از لحاظ فنی و مالی در صنعت ساختمان تبدیل کرده است.

معایب دیوارپوش پی وی سی

قابلیت نصب در بیشتر فضاها و جلوگیری از هدر رفت انرژی و قابلیت اجرا روی دیوارهای بنایی و کاذب دیگر مانند پانل های کناف و نصب روی دیوارهای نم دار جز مزایای pvc به حساب می آید. یکی از معایب دیوارپوش pvc آسیب پذیربودن در مقابل ضربه و برخورد اشیای تیز می باشد. امروزه دیوارپوش های ضد ضربه و توپر این مشکل را برطرف کرده است.

ترکیب pvc با دیگر متریال ها

ترکیب دیوارپوش با سازه های pvc و کاغذدیواری ترکیب ایده آل و زیبایی را به وجود می آورد. دستیابی به جایگزینی مناسب برای رنگ و نقاشی به وسیله تنوع زیاد این دیوارپوش به آسانی فراهم گردیده است. به راحتی می توانید با انتخاب درست طرح و اجرای اصولی امضای خود را در هر پروژه ای به جای بگذارید.

قیمت و هزینه نصب pvc

شرکت آکس طرح و ساخت بیشتر از 50 سال سابقه در زمینه اجرای پروژه های ساختمانی و نصب سقف های کاذب مختلف دارد. گروه آکس مفتخر است تا خدمات خود در زمینه نصب و اجرای سازه های پی وی سی را به شما عزیزان در سراسر ایران ارائه دهد. برای دریافت مشاوره رایگان و تخمین قیمت پروژه با تلفن های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

نوشته های مرتبط

کلمات کلیدی را وارد نمایید