دیوار پوششی کی پلاس

5/5 - (4 امتیاز)
5/5 - (4 امتیاز)

دیوارهای پوششی کی پلاس دارای ساختاری بسیار خوب و مناسب هستند که برای تکمیل کردن، عایق بندی و پوشش معماری و حتی نوسازی ساختمان ها از آن استفاده می شود. نحوه اجرای دیوار پوششی kplus با سازه به این شکل است که صفحات روکش دار گچی بر روی زیرسازی پیج شده و می تواند در حالت متصل به دیوار و جدا از دیوار اجرا و نصب شود. این محصول با سازه مستقل از دیوار زمینه در انواع متخلف W629 , W628b , W628a , W626 , W625 وجود دارد که هر کدام ویژگی های خود را دارد.

هزینه اجرای دیوار پوششی کی پلاس با سازه

جهت اطلاع از قیمت و سفارش خرید محصولات کی پلاس ، اجرای و سایر خدمات ، می توانید با شرکت آکس طرح و ساخت ، نماینده رسمی کی پلاس در ایران ، تولید کننده و عرضه کننده این محصولات تماس حاصل فرمایید.

دیوار پوششی kplus

دیوار پوششی kplus

همانطور که میدانید امروزه بسیار از مهندسان و طراحان داخلی در اجرای کار به دنبال متریالی بسیار با کیفیت با ظاهری بسیار مدرن هستند. ما در ادامه این مطلب می خواهیم از ویژگی های منحصر به فرد دیوار پوششی kplus صحبت کنیم. کار این محصول برای نازک کاری می باشد و از ویژگی های خوب آن می توان به عایق بودن در برابر صدا، سرما و گرما نام برد که این محصول در فضا های مختلف اداری ، تجاری و مسکونی قابل استفاده می باشد.

مزایای اجرای دیوار پوششی کی پلاس

  • سهولت در اجرا
  • سرعت بالا در اجرا
  • قابلیت رنگ آمیزی بالافاصله پس از نصب
  • دور ریز بسیار کم مواد و مصالح