0 آیتم - 0.00
0
  • محصولی در سبد نیست.
سقف اپلای

سقف اپلای

سقف کشسان اپلای از دو یا چند سطح تشکیل میشود که سطح زیرین با برشهای تزئینی و اختلاف سطحی که با سطح اولیه خود دارد، سبب ایجاد سقفی سه بعدی میگردد. سقف اپلای تکنولوژی مدرن روز دنیا در زمینه دکوراسیون داخلی است که تولید آن در خاورمیانه، به صورت انحصاری در اختیار گروه صنعتی لابل می باشد. در بین سقف های کاذب، سقف اپلای جزء زیباترین و پیشرفته ترین تکنولوژی سقف کاذب کششی است. سقف کشسان اپلای به دلیل وجود دو پارچه در دو سطح، یک افکت سه بعدی زیبا را به نمایش می گذارد. می توان آن را در منازل و واحدهای تجاری که دارای سبک طراحی مدرن و مینیمالیستی هستند، اجرا کرد.

گروه طراحی و ساخت آکس (نماینده رسمی شرکت لابل) مفتخر است تنها ارائه دهنده این نوع سقف کششی در ایران باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید سقف کشسان اپلای و سایر مدلها با ما تماس بگیرید.

چرا سقف کشسانی اپلای؟

چرا سقف کشسان اپلای؟

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، سقف اپلای از قرار گیری دو ورقه پی وی سی بر روی هم تشکیل می گردد. این دو ورقه رنگ و طرح متفاوتی دارند. پارچه های این مدل سقف کشسان به گونه ای هستند که پارچه کششی زیرین از طریق اشکال منظم و نامنظمی که بر روی پارچه رویی ایجاد گردیده، قابل مشاهده هستند. هم چنین امکان چاپ طرح یا تصویر مورد علاقه مشتری بر روی این پارچه ها وجود دارد. به طوری که این اشکال می توانند به شکل گل، اشکال هندسی و اشکال نامنظم باشند. سقف کشسان اپلای، با طرح ها و رنگ های متنوع به شما امکان ایجاد دکوراسیون اختصاصی منحصر به فرد را می دهد.

مزایای سقف اپلای

مزایای سقف اپلای

امروزه اغلب معماران و طراحان در سراسر دنیا استفاده از مواد و مصالح نوین را ترجیح می دهند. چرا که این محصولات برای سهولت کار و تکمیل روش های سنتی و حتی صرفه اقتصادی ارائه می شوند. همچنین پیشبرد مصالح به سمتی است که سازگاری بیشتری با محیط زیست داشته باشند. سقف های کاذب نه تنها جهت پوشش دادن فضای زیر تیرها و تاسیسات به کار می رود، بلکه امروزه سقف کاذب رشته ای از معماری داخلی ساختمان به شمار می رود. سقف کاذب کشسان در مواردی نظیر آکوستیک کردن سقف و همچنین دکوراتیو و زیبایی و سبک کردن ساختمان در برجها کاربرد دارد. در ضمن در جلوگیری از اتلاف دما و رطوبت و نیز نورپردازی مناسب با شرایط کار و زندگی قابلیت های خود را بروز می دهد.

نمونه کارهای سقف کششی اپلای

سقف کشسان اپلایسقف اپلای

سقف اپلای برای سالن پذیراییسقف اپلای

سقف اپلای

سقف اپلایسقف اپلای

Latest posts by تیم فنی آکس (see all)

تیم فنی آکس کناف متشکل از طراح، برنامه نویس، تأمین محتوا و ادمین سئو در راستای اطلاع رسانی به مشتریان هلدینگ ساختمانی آکس فعالیت خود را از سال 1397 آغاز نموده است.

نوشته های مرتبط

تماس با ما

با استفاده از روش های زیر میتوانید با ما در تماس باشید.

مهندس مصطفی جعفری فشارکی
مدیریت

davood daliran
پشتیبانی وب سایت و انتقادات و پیشنهادات

تماس با ما

کلمات کلیدی را وارد نمایید