سقف اپلای

در بین سقف های کاذب، سقف اپلای جزء زیباترین و پیشرفته ترین تکنولوژی سقف کاذب کششی است. گروه طراحی و ساخت آکس (نماینده رسمی شرکت لابل) مفتخر است تنها ارائه دهنده این نوع سقف کششی در ایران باشد. سقف کشسان اپلای به دلیل وجود دو پارچه در دو سطح، یک افکت سه بعدی زیبا را به نمایش می گذارد که می توان آن را در منازل و واحدهای تجاری که دارای سبک طراحی مدرن و مینیمالیستی هستند، اجرا کرد.

سقف اپلای

 

چرا سقف کشسانی اپلای؟

همانگونه که در تصویر بالا مشاهده می نمایید، سقف اپلای از قرار گرفتن دو ورقه پی وی سی بر روی هم که رنگ و طرح متفاوتی دارند، تشکیل می شود. پارچه های سقف کشسان اپلای به گونه ای بر روی هم قرار می گیرند که پارچه کششی زیرین از طریق اشکال منظم و نامنظمی که بر روی پارچه رویی ایجاد شده است، دیده می شوند. هم چنین امکان چاپ طرح یا تصویر مورد علاقه مشتری بر روی این پارچه ها وجود دارد، به طوری که این اشکال می توانند به شکل گل، اشکال هندسی و اشکال نامنظم باشند. سقف کشسان اپلای، با طرح ها و رنگ های متنوع به شما امکان ایجاد دکوراسیون اختصاصی منحصر به فرد را می دهد.

 

سقف کشسان اپلای

 

مزایای سقف اپلای

امروزه اغلب معماران و طراحان در سراسر دنیا استفاده از مواد و مصالح نوین را ترجیح می دهند، چرا که برای سهولت کار و تکمیل روش های سنتی و همچنین پیشبرد مصالح به سمتی که سازگاری بیشتری با محیط زیست داشته باشند و حتی صرفه اقتصادی بیشتری داشته باشند ارائه می شوند. سقف های کاذب نه تنها جهت پوشش دادن فضای زیر تیرها و تاسیسات به کار می رود، بلکه امروزه سقف کاذب رشته ای از معماری داخلی ساختمان به شمار می رود. سقف کاذب در مواردی نظیر آکوستیک کردن سقف و همچنین دکوراتیو و زیبایی و سبک کردن ساختمان در برجها، هدایت و جلوگیری از اتلاف دما و رطوبت و نیز نورپردازی مناسب با شرایط کار و زندگی قابلیت های خود را بروز می دهد.

 

 

 

 

help_outline

شما می توانید جهت مشاوره و سفارش با کارشناسان و نمایندگان شرکت آکس طرح و ساخت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *