در حال بارگذاری لوگو
سقف اپلای

سقف اپلای

 • در بین سقف های کاذب، سقف اپلای جزء زیباترین و پیشرفته ترین تکنولوژی سقف کاذب کششی است. گروه طراحی و ساخت آکس (نماینده رسمی شرکت لابل) مفتخر است تنها ارائه دهنده این نوع سقف کششی در ایران باشد. سقف کشسان اپلای به دلیل وجود دو پارچه در دو سطح، یک افکت سه بعدی زیبا را به نمایش می گذارد که می توان آن را در منازل و واحدهای تجاری که دارای سبک طراحی مدرن و مینیمالیستی هستند، اجرا کرد.

  چرا سقف کشسانی اپلای؟

   

  چرا سقف کشسانی اپلای؟

  همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، سقف اپلای از قرار گیری دو ورقه پی وی سی بر روی هم تشکیل می گردد. این دو ورقه رنگ و طرح متفاوتی دارند. پارچه های سقف اپلای به گونه ای هستند که پارچه کششی زیرین از طریق اشکال منظم و نامنظمی که بر روی پارچه رویی ایجاد گردیده، قابل مشاهده هستند. هم چنین امکان چاپ طرح یا تصویر مورد علاقه مشتری بر روی این پارچه ها وجود دارد. به طوری که این اشکال می توانند به شکل گل، اشکال هندسی و اشکال نامنظم باشند. سقف کشسان اپلای، با طرح ها و رنگ های متنوع به شما امکان ایجاد دکوراسیون اختصاصی منحصر به فرد را می دهد.

  مزایای سقف اپلای

   

  مزایای سقف اپلای

  امروزه اغلب معماران و طراحان در سراسر دنیا استفاده از مواد و مصالح نوین را ترجیح می دهند. چرا که این محصولات برای سهولت کار و تکمیل روش های سنتی و حتی صرفه اقتصادی ارائه می شوند. همچنین پیشبرد مصالح به سمتی است که سازگاری بیشتری با محیط زیست داشته باشند. سقف های کاذب نه تنها جهت پوشش دادن فضای زیر تیرها و تاسیسات به کار می رود، بلکه امروزه سقف کاذب رشته ای از معماری داخلی ساختمان به شمار می رود. سقف کاذب در مواردی نظیر آکوستیک کردن سقف و همچنین دکوراتیو و زیبایی و سبک کردن ساختمان در برجها کاربرد دارد. در ضمن در جلوگیری از اتلاف دما و رطوبت و نیز نورپردازی مناسب با شرایط کار و زندگی قابلیت های خود را بروز می دهد.

  سقف اپلای

  سقف اپلای

  سقف اپلای

  سقف اپلای

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  نوشته های مرتبط

  کلمات کلیدی را وارد نمایید