سقف کشسان آینه ای

سقف کشسان آینه ای
4.9/5 - (19 امتیاز)
4.9/5 - (19 امتیاز)

سقف کشسان آینه ای : از جذاب ترین سقف های مورد استفاده در دکوراسیون های داخلی سقف کشسان لاکر می باشد که به آن سقف کشسان آینه ای نیز گفته می شود . یکی از نمونه های جدید و مدرن که زیبایی منازل و محیط اداری شما را دو چندان کرده و جلوه ی  خاصی را به محیط شما می بخشد . این دسته از سقف های کاذب دست شما را برای طرح خلاقیت های ابداعی شما باز گذاشته و امکان طرح و نقش های نوآورانه را به شما میدهند .

و می توایند به کمک این نوع سقف کناف و دیوار پوش ها نقش و نگار یک پارچه از علاقه و سلیقه ی خود را در منازل و دفاتر کاری خود رقم بزنید . طرح هایی از طبیعت ، آبشار ، انبوه درختان یا طرح هایی از جانوران زیر آب را که مجبوب همگان است و حس آرامش را برای بیننده تداعی میکند را می توانید برای منازل خود طراحی و پیاده سازی کنید . و همچنین برای دفاتر اداری خود طرح و نقوشی از رنگ سازمانی یا لوگوی مجموعه ی خود را در جای جای مجموعه ی خود به کار برده و متفاوت شوید .

اجرای سقف کشسان آینه ای

اجرای سقف کشسان آینه ای

از جمله ویژگی بی دلیل این دسته از سقف ها می توان به ویژگی بی نظیر انعکاس نور و رنگ آن اشاره کرد . به واسطه قابلیت های ویژه ی این سقوف همچون بازتاب نور و رنگ ، امکان طرح و نقش چاپ شده بر روی آن و نیز تنوع رنگی بسیار در آن ، یکی از محبوب ترین سقوفی است که می توانید ایده های خود را در آن به مرحله ی انجام رسانید . و با نقوش چاپی و طرح های نو تفاوت چشمگیری را در محیط های ویژه ی خود اعمال نمایید .

از رنگهای مورد علاقه خود استفاده کنید ، شما می توانید محیطی با رنگ دوست داشتنی خود داشته باشید ،
شما میتوانید اتاق خود را به شکل دلخواه طرح و رنگ آمیزی کنید و از حضور در ان لذت ببرید .

بزرگتر دیده شدن محیط در سقف کشسان آینه ای

از نکات سقف های لاکر آیینه ای افکت های زیبا و چشم نواز آن میباشد بطوری که به واسطه ویژگی
آن محل شما بزرگتر دیده شده و سقف شما با ارتفاع بیشتری تصور می شود .

سقف بلند جزو مزیت های مکان میباشد ودر زیباتر شدن مکان مورد نظر شما کمک شایانی میکند.
و همچنین به دلیل بازتاب نوری آن به روشنایی مکان شما بسیار کمک کرده و جلوه ی نوری چشم نوازی را به اتاق شما می بخشد . از همین رو این نوع سقف های آیینه ای در محیط هایی که دارای سقف کوتاهی می باشند بسیار پر کاربرد بوده و در محیط های دفاتر تجاری که ممکن است فضای کوچکی داشته باشند به دلیل بازتاب نور و رنگ و بزگتر دیده شدن بسیار به زیباییی محیط کمک میکنند .

سقف کشسان آینه ضد آب بودن

از مزایای بی نظیر این سقف  قابلیت ضد آب بودن این سقوف می باشد و همچنین تقطیر ناپذیر میباشند .این ویژگی جزو مواردی است که در کمتر سازه ای وجود داشته باشد و رطوبت در محیط های رطوبتی معظل بزرگ صاحبان این گونه مکان ها می باشد که سقف لاکر یا آینه ای این مشکل راحل کرده اند .

همین علت این نمونه در بسیاری از محیط رطوبتی و با رطوبت بالا مانند مناطق جنگلی و نزدیک به دریا و همچون استخر ها و یا در حمام ها که پر رطوبت می باشند بسیار مفید فایده می باشند . که علاوه بر زیبایی های بصری مشکل بزرگ رطوبت و نم کشیدن دیوار و سقوف را نیز حل کرده اند .