سقف کشسان مراکز تجاری

سقف کشسان مراکز تجاری

پاساژ پالادیوم یکی از پاساژهای معروف و مشهور تهران است که همیشه به‌روز‌ترین محصولات روز دنیا را به مشتریان خود عرضه می‌کند. علاوه بر اینکه محصولات جدید دارد، ظاهر پاساژ نیز بسیار شیک و جذاب برای هر مشتری است. سقف کشسان در مراکز تجاری یکی از مصالح نوین ساختمانی است که برای جلوه بصری بیشتر و جذب مشتریان طراحی و نصب گردیده است.

نصب سقف کشسان در مراکز تجاری

نصب سقف کشسان در مراکز تجاری

سقف کشسان را در بخشهای مختلف مجتمع تجاری از جمله فست فودها و مغازه‌های تجاری در طرح‌ها و مدل‌های جدید می‌توان نصب نمود. از دلایل نصب سقف کشسان مثلا در پاساژ پالادیوم تهران، سرعت نصب بالای پارچه کششی و طرح‌های فوق العاده جذاب و زیبای آن است. در ویدئوی زیر مشاهده می‌کنید که سقف کشسان در پاساژ پالادیوم تهران چقدر سریع و زیبا طراحی و اجرا می‌گردد.

معمولا در مجتمع تجاری تغییر دکوراسیون هزینه و زمان زیادی لازم دارد. از آنجاییکه سقف‌های کشسان سرعت نصب بالایی دارند و خیلی سریع و بدون ریخت و پاش اجرا می‌شوند، بهترین انتخاب برای صاحبان پاساژها محسوب می‌گردد.

سقف کشسان در پاساژ پالادیوم

شرکت آکس طرح و ساخت طرحها و مدلهای جدید سقف کشسان مانند سقف کشسان لاکر، کشسان چاپی، سقف چند سطحی، آسمان پرستاره و ترنسپرنت را با بهترین قیمت برای پاساژها و مجتمع تجاری شما عزیزان طراحی و نصب می‌نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و بازدید از محل پروژه با کارشناسان خود در آکس طرح و ساخت تماس بگیرید.

دلایل نصب سقف کشسان در پاساژها و مجتمع تجاری

علاوه بر ویژگی‌ها و موارد فوق، دلایل بی‌شماری برای اجرای انواع مختلف سقف کشسان در پاساژها و مراکز تجاری جود دارد.

  • طول عمر بیشتر از 40 سال سقف کشسان
  • تنوع فراوان در طرح و رنگ
  • ضد گرد و غبار
  • نظافت آسان و سریع
  • آنتی باکتریال
  • قابلیت شستشو
  • قیمت ارزان سقف کشسان مراکز تجاری
  • سرعت نصب سریع و فوری

نمونه کار سقف کشسان در مجتمع تجاری

تصاویر زیر نمونه‌هایی از اجرای سقف کشسان در بخش‌های مختلف پاساژ پالادیوم و سایر مراکز و مجتمع تجاری می‌باشد. سقفهای کشسانی شامل مدلهای مختلفی چون سقف لاکر، سقف چاپی، سقف ترنسپرنت، سقف چند سطحی، آسمان پرستاره یا کهکشانی و سقف ترنسپرنت هستند. انتخاب برای شما بسیار راحت است، زیرا تنوع در طرح و رنگ مدلها بسیار زیاد می‌باشد.

نصب سقف کشسان در مجتمع تجاری قلهک

نصب سقف کشسان در مجتمع تجاری قلهک

سقف کشسان مراکز تجاری جدید

سقف کشسان مراکز تجارینصب سقف کشسان در بوکلند

سقف کشسان مراکز تجاری

سقف کشسان مراکز تجاری

سقف کشسان مراکز تجاری جدید

سقف کشسان مراکز تجاری جدید

5/5 - (10 امتیاز)
آخرین مقالات تیم فنی آکس (مشاهده همه)

نوشتن یک پیام

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلمات کلیدی را وارد نمایید