سقف کشسان چاپی

سقف کشسان چاپی

سقف کشسان چاپی

همانگونه که از نام آن ( سقف کشسان چاپی ) مشخص است قابلیت استفاده از تصاویر در این نوع وجه تمایز آن می باشد.این قابلیت دنیای وسیع و زیبایی را برای دکوراسیون و طراحی سقف در اختیار شما قرار میدهد. انواع طرح های هنری، طرح های لوگو، انواع عکس با کیفیت بالا و هر نوع تصویر دیگر برای چاپ روی سقف مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از تصاویر سه بعدی نیز در نیز در این نوع امکان پذیر است، در این صورت میتوان با استفاده از اشکال هندسی طراحی کرده و یک سقف کاملا سه بعدی ایجاد نمود. البته در هیچ یک از مراحل ساخت و اجرا از مصالح ساختمانی نظیر گچ، سیمان و غیره استفاده نمی شود. میزان آلودگی در مراحل مختلف تقریبا صفر بوده و خود سقف نیز از مواد پلیمری تولید شده که ضد حساسیت میباشد.

طرح های سقف کشسان چاپی

برای انتخاب طرح ها و تصاویری که میخواهید بر روی سازه خود داشته باشید فکر کرده اید ؟ برای انتخاب طرح مورد پسند و مورد علاقتان هیچ محدودیتی وجود نخواهد به طوری که شما میتوانید هر طرح و نقشی و یا عکسی که میخواهید را اجرا کنید، البته باید در نظر بگیرید که هرچه تصویر شما کیفیت بهتر و مناسبی داشته باشد ، تصویر نهایی شما بر روی سقف با کیفیت تر و زیبا تر خواهد شد. همچنین جالب است بدانید که فاصله بین سقف اصلی در نمای تصویر بسیار تاثیر گذا می باشد ، پس باید فاصله به قدری مناسب باشد و خوب تنظیم شود که نورپردازی به خوبی انجام شود و تصویر به خوبی نمایش داده شود.

شما با استفاده از سقف چاپی می توانید محیط هیا محتلف منزلتان مانند اتاق خواب، حال، آشپزخانه و یا حتی محل کارتان فضایی زیبا و مناسب و آرامش بخشی را برای خود فراهم کنید و از آن لذت ببرید.

سقف کشسان چاپی

نصب و اجرای سقف کشسان چاپی

اجرای سقف کاذب پس از نصب ریلها و نصب سقف کشسان چاپی روی ریلها به گونه ای است که ریلها کاملا مخفی بوده و به هیچ وجه قابل رویت نیستند٬که این زیبایی اجرا را بیشتر و جذاب تر میکند.

حال شما آشنایی با این محصول را پیدا کرده اید و اکنون میتوانید با توجه به سلیقه خود یک طرح را برای اجرا در نظر گرفته و برای اجرای آن اقدام نمایید. برای زیبایی بیشتر و نورپردازی صحیح باید به فاصله سقف اصلی تا سقف کشسان دقت کرد و فاصله ای مناسب بین آنها ایجاد شده باشد. نورپردازی مناسب موجب وضوح و شفافیت لازم می گردد و لذت بیشتری ایجاد خواهد نمود.

نصب و اجرای سقف کشسان چاپی

یکدست و شفاف در صورتی انجام میشود که تصویر مورد نظر از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد. پس در انتخاب تصویر و یا در زمان تصویربرداری به کیفیت آن دقت لازم را داشته باشید. این محصول نیز از ضخامت زیر یک میلیمتر برخوردار بوده ولی مقاومت نسبتا بالایی دارد.

  • اجرای سقف کشسان چاپی : %90 PVC و 5% پلاستی سایزر و %5 افزودنی های مجاز
  • ضخامت 0.8 تا 1 میلی متر
  • وضوح بسیار بالا
  • قابلیت چاپ تصاویر سه بعدی
  • ضخامت یکدست
  • قابلیت تغییر تصویر واضح به مات برای طرح های کلاسیک
  • حداکثر عرض پارچه بدون درز5 متر می باشد
  • حداقل زمان برای چاپ 1 روز می باشد
  • وضوح بسیار بالا.

نوشته های مرتبط

کلمات کلیدی را وارد نمایید