سقف کشسان چاپی

4.9/5 - (32 امتیاز)
4.9/5 - (32 امتیاز)

همانگونه که از نام آن ( سقف کشسان چاپی ) مشخص است قابلیت استفاده از تصاویر در این نوع وجه تمایز آن می باشد.این قابلیت دنیای وسیع و زیبایی را برای دکوراسیون و طراحی سقف در اختیار شما قرار میدهد.انواع طرح های هنری٬طرح های لوگو٬انواع عکس با کیفیت بالا و هر نوع تصویر دیگر برای چاپ روی سقف مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از تصاویر سه بعدی نیز در نیز در این نوع امکان پذیر است ٬ در این صورت میتوان با استفاده از اشکال هندسی طراحی کرده و یک سقف کاملا سه بعدی ایجاد نمود.البته در هیچ یک از مراحل ساخت و اجرا از مصالح ساختمانی نظیر گچ ٬ سیمان و غیره استفاده نمی شود.میزان آلودگی در مراحل مختلف تقریبا صفر بوده و خود سقف نیز از مواد پلیمری تولید شده که ضد حساسیت میباشد.

طرح های سقف کشسان چاپی

برای انتخاب طرح ها و تصاویری که میخواهید بر روی سازه خود داشته باشید فکر کرده اید ؟ برای انتخاب طرح مورد پسند و مورد علاقتان هیچ محدودیتی وجود نخواهد به طوری که شما میتوانید هر طرح و نقشی و یا عکسی که میخواهید را اجرا کنید ، البته باید در نظر بگیرید که هرچه تصویر شما کیفیت بهتر و مناسبی داشته باشد ، تصویر نهایی شما بر روی سقف با کیفیت تر و زیبا تر خواهد شد. همچنین جالب است بدانید که فاصله بین سقف اصلی در نمای تصویر بسیار تاثیر گذا می باشد ، پس باید فاصله به قدری مناسب باشد و خوب تنظیم شود که نورپردازی به خوبی انجام شود و تصویر به خوبی نمایش داده شود.

شما با استفاده از سقف چاپی می توانید محیط هیا محتلف منزلتان مانند ، اتاق خواب ، حال ، آشپزخانه و یا حتی محل کارتان فضایی زیبا و مناسب و آرامش بخشی را برای خود فراهم کنید و از آن لذت ببرید.

سقف کشسان چاپی

نصب و اجرای سقف کشسان چاپی

اجرای سقف کاذب پس از نصب ریلها و نصب سقف کشسان چاپی روی ریلها به گونه ای است که ریلها کاملا مخفی بوده و به هیچ وجه قابل رویت نیستند٬که این زیبایی اجرا را بیشتر و جذاب تر میکند.

حال شما آشنایی با این محصول را پیدا کرده اید و اکنون میتوانید با توجه به سلیقه خود یک طرح را برای اجرا در نظر گرفته و برای اجرای آن اقدام نمایید. برای زیبایی بیشتر و نورپردازی صحیح باید به فاصله سقف اصلی تا سقف کشسان دقت کرد و فاصله ای مناسب بین آنها ایجاد شده باشد. نورپردازی مناسب موجب وضوح و شفافیت لازم شده و لذت بیشتری ایجاد خواهد نمود.

نصب و اجرای سقف کشسان چاپی

یکدست و شفاف در صورتی انجام میشود که تصویر مورد نظر از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد٬پس در انتخاب تصویر و یا در زمان تصویربرداری به کیفیت آن دقت لازم را داشته باشید. این محصول نیز از ضخامت زیر یک میلیمتر برخوردار بوده ولی مقاومت نسبتا بالایی دارد.

  • اجرای سقف کشسان چاپی : %90 PVC و 5% پلاستی سایزر و %5 افزودنی های مجاز
  • ضخامت 0.8 تا 1 میلی متر
  • وضوح بسیار بالا
  • قابلیت چاپ تصاویر سه بعدی
  • ضخامت یکدست
  • قابلیت تغییر تصویر واضح به مات برای طرح های کلاسیک
  • حداکثر عرض پارچه بدون درز5 متر می باشد
  • حداقل زمان برای چاپ 1 روز می باشد
  • وضوح بسیار بالا.