سقف کشسان چاپی

سقف کشسان چاپی
4.9 (97.5%) 16 votes

سقف ­­کشسان چاپی : با استفاده از این سقف شما میتوانید منزل خود را تبدیل به یک اثر هنری کنید. جالب است بدانید که سقف کشسان لابل نیز قابلیت اجرای چاپ عکس و طراح های مختلف را دارد. که میتواند برای شما با کیفیت بسیار بالایی تصویر های مورد نظر شما را چاپ کند ، که این قابلیت می تواند فضایی بسیار زیبا و چشمگیری به محیط شما میدهد. همانطور که قبلا برای شما دوستان توضیح دادیم ، سقف کششی لابل با استفاده از بهترین مواد اولیه اروپایی ساخته و تولید میشود ، و از طرفی دیگر نیز گفته شد که این سقف دارای کیفیت بسیار مناسب و عالی دارد که میتواند برای چاپ تصاویر مناسب باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد سقف های کشسان چاپی توضیحاتی دهیم.

طرح های قابل استفاده در سقف کشسان چاپی

برای انتخاب طرح ها و تصاویری که میخواخهید بر روی سقف تان داشته باشید فکر کرده اید ؟ برای انتخاب طرح مورد پسند و مورد علاقتان هیچ محدودیتی وجود نخواهد به طوری که شما میتوانید هر طرح و نقشی و یا عکسی که میخواهید را اجرا کنید ، البته باید در نظر بگیرید که هرچه تصویر شما کیفیت بهتر و مناسبی داشته باشد ، تصویر نهایی شما بر روی سقف با کیفیت تر و زیبا تر چاپ خواهد شد. همچنین جالب است بدانید که فاصله بین سقف کاذب تا سقف اصلی در نمای تصویر بسیار تاثیر گذا می باشد ، پس باید فاصله به قدری مناسب باشد و خوب تنظیم شود که نورپردازی به خوبی انجام شود و تصویر به خوبی نمایش داده شود.

شما با استفاده از سقف کشسان چاپی می توانید محیط هیا محتلف منزلتان مانند ، اتاق خواب ، حال ، آشپزخانه و یا حتی محل کارتان فضایی زیبا و مناسب و آرامش بخشی را برای خود فراهم کنید و از آن لذت ببرید.

ویژگی های پارچه سقف کشسان چیست ؟

اجرای سقف کشسان چاپی : %90 PVC و 5% پلاستی سایزر و %5 افزودنی های مجاز

ضخامت 0.8 تا 1 میلی متر

وضوح بسیار بالا

قابلیت چاپ تصاویر سه بعدی

ضخامت چاپ یکدست

قابلیت تغییر تصویر واضح به مات برای طرح های کلاسیک

حداکثر عرض پارچه بدون درز5 متر می باشد

حداقل زمان برای چاپ 1 روز می باشد

وضوح بسیار بالا.

قابلیت چاپ تصاویر سه بعدی.

ضخامت چاپ یکدست.

قابلیت تغییر تصویر واضح به مات برای طرح های کلاسیک.

حداکثر عرض پارچه بدون درز5 متر می باشد.

حداقل زمان برای چاپ 1 روز می باشد.