در حال بارگذاری لوگو
سقف کناف اداری

سقف کناف اداری

 • ما معتقدیم که سقف جزء جدایی ناپذیر هر فضای داخلی است که حس رفاه و امنیت را به خوبی به ما انتقال می دهد. سقف کناف اداری با ارتباط یکپارچه بین فرم و عملکرد، فضاهایی را که در آن کار می کنیم یا به قولی زندگی می کنیم، تقویت و محافظت می کند. آکوستیک را متعادل می کند، هوای سالم را برای تنفس فراهم می کند و بر نحوه تفکر و احساس ما تأثیر می گذارد.

  راه حل های سقف کناف برای دفاتر اداری

  ساختمان های اداری و زیرساخت های عمومی نیاز به دستورالعمل ساختمانی خاصی دارند که باید رعایت شود. بهره وری کارکنان به یک محیط کاری راحت و مساعد بستگی دارد. زیبایی شناسی، جذب صدا، مقاومت در برابر ضربه و رطوبت هر کدام نقش مهمی در کمک به ایجاد فضایی کاربردی و افزایش بهره وری کارکنان دارند.

  راه حل های سقف کناف برای دفاتر اداریبرای راحتی، زیبایی و بی‌صدایی، استفاده از پانل های کناف آکوستیک با مقاومت در برابر رطوبت و ضربه را توصیه می‌کنیم تا بهترین عملکرد را به اتاق‌های جلسه و دفاتر برای یک محیط کاری مساعد بدهد.

  زیبایی شناسی و آکوستیک

  بهبود جذابیت زیبایی شناسی دفتر شما می تواند به افزایش خلاقیت و بهره وری کارکنان کمک کند. با نصب سقف کناف، یک راه حل آکوستیک و تزئینی به شما ارائه می دهیم. ظاهری متفاوت و شیک، در حالی که عملکرد آکوستیک آن جوهر یک محیط کار را فراهم می کند.

  سقف کناف اداری مقاوم در برابر رطوبت

  پانل های کناف، پانل هایی با کارایی بالا هستند که در برابر رطوبت، حرارت و آتش و همچنین فرورفتگی و نفوذ آب مقاومت می کنند. کناف MR آن مقاومت در برابر رطوبت را بهبود می بخشد، که جایگزینی برای سازه های بلوک بتنی و گچ است. پانل کناف MR برای مناطق مرطوب، مانند توالت و انباری در مناطق اداری عالی است.

  مقاومت کناف در برابر ضربه

  مقاومت کناف در برابر ضربه

  راهروهای اداری و فضاهای کاری به مواد مقاوم در برابر ضربه نیاز دارند. زیرا ممکن است در معرض تردد زیاد باشند که سبب آسیب به سطوح دیوار داخلی شود. سقف کناف طیف وسیعی از محصولات با پوشش دهی سطوح مختلف و مقاوم در برابر ضربه را ارائه می دهد. دیوارپوششی کناف، که مقاومت زیادی در برابر ضربه دارد، به طور خاص برای استفاده در مناطق پر رفت و آمد طراحی شده است.

  برای راهنمایی فنی یا مشاوره در مورد اطلاعات محصول یا نصب سقف کناف، لطفا با ما تماس بگیرید.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  نوشته های مرتبط

  کلمات کلیدی را وارد نمایید