سقف 60در60

سقف 60در60

ساختار پوشش کاذب سقف به دو صورت سقف کاذب شبکه و سقف کاذب یکپارچه می باشد. سقف کاذب شبکه یا همان سقف 60در60 پوشش های کاذبی هستند که به اسم سقف کاذب مشبک هم نامیده می شوند. دلیل این نام گذاری، نصب و اجرای آن از انواع اتصالات و قطعات پیش ساخته که اندازه های یکسانی دارند می باشد که به صورت شبکه ای به یکدیگر متصل می گردند. این شبکه توسط آویز هایی از جنس تسمه فولادی و یا سیم فولادی به زیر پوشش اصلی متصل می شوند.

انواع سقف کاذب 60در60

سقف کاذب شبکه با تایل های 60*60 از متریال های مختلفی مانند: تایل گچی، تایل pvc، ام دی اف، cnc، پلکسی (طلقی)، آسمان مجازی تولید و عرضه می شوند. در ادامه خصوصیات و ویژگی های هر یک را شرح می دهیم.

 

سقف 60در60 با تایل گچی

سقف 60در60 با تایل گچی

تایل 60*60 گچی : تایل های سقفی گچی در ابعاد 60*60 تولید می شوند و درانواع گچی ساده، حصیری، تخم مرغی، پانچی منظم و نامنظم، گچی روکش پی وی سی موجود می باشند.

تایل گچی 60*60 آکوستیک : تایل های 60*60 آکوستیک که به دلیل حفره هایی درون آن سبب کاهش صدا می شود و خاصیت عایق صوتی و آکوستیک پیدا می کنند. این تایل ها در شکل های کرمی و کرمی سوزنی تولید می شوند.

سقف کاذب با تایل گچی به وسیله سازه هایی قابل تنظیم از سقف آویز شده و نصب می گردند. همچنین این تایل های 60*60 با متریال های مختلفی تولید می گردند که در ادامه شرح می دهیم.

پنل گچی ساده : بصورت کامل از گچ تولید شده و ارزانترین مدل سقف 60 در 60 می باشد.

تایل گچی با روکش پی وی سی : این مدل تایل سقفی در برابر آب مقاومت کافی دارد و معمولا با آلومینیوم پشت آن را پوشش می دهند.

سقف کاذب با تایل گچی کناف: کناف از برندهای معتبر تولید سازه های گچی در دکوراسیون داخلی است که سقف کاذب نیز از محصولات آن به شمار می رود. تایل های گچی کناف به سه صورت ساده، ضد آب و رطوبت، ضد حریق و آتش سوزی در دسترس قرار می گیرد.

کاربرد پنل پلکسی گلاس

سقف کاذب با تایل پلکسی

یکی دیگر از سقف های کاذب مشبک تایل پلکسی می باشد. این پنل ها طلق هایی به ضخامت 2،4،6 میلی متر هستند که کارشناس مربوطه با توجه به نوع کار، از اندازه های متفاوت آن استفاده می نماید. این پلکسی ها در انواع دوغی و گلس در رنگ های مختلف موجودند. ابعاد هر ورق تایل پلکسی 1.22 در 1.80 میباشد که قابلیت برش در مدل و ابعاد مختلفی را دارد.

فروش سقف کاذب کناف

فروش، طراحی و اجرای سقف کاذب

شرکت آکس طرح و ساخت نماینده پخش، فروش و اجرای محصولات شرکت کی پلاس (کناف) مفتخر است در خدمت مشتریان گرامی باشد. برای بهره مندی از مشاوره رایگان و سایر خدمات با کارشناسان مجرب آکس تماس بگیرید. مشتری گرامی جهت خرید کناف از شرکت آکس طرح و ساخت و بهره مندی از مشاوره رایگان و بازدید از محل با ما در ارتباط باشید.

Latest posts by تیم فنی آکس (see all)

نوشته های مرتبط

تماس با ما

با استفاده از روش های زیر میتوانید با ما در تماس باشید.

مهندس مصطفی جعفری فشارکی
مدیریت

davood daliran
پشتیبانی وب سایت و انتقادات و پیشنهادات

تماس با ما

کلمات کلیدی را وارد نمایید