0 آیتم - 0.00
0
  • محصولی در سبد نیست.
فروش سقف آکوستیک کناف

فروش سقف آکوستیک کناف

تصاویر زیر نمونه هایی از طراحی، اجرا و فروش سقف آکوستیک کناف(کی پلاس) با بهترین متریالها و اجرا توسط تیم کارشناسی آکس طرح و ساخت می باشد. سقف آکوستیک کناف(کی پلاس) به دلیل ویژگی ها و مزایای فراوان علاوه بر اینکه در ساختمان های مسکونی اجرا می گردد، در ساختمان های اداری و تجاری نیز پرطرفدار است.

سقف آکوستیک کناف (کی پلاس) پوششی عایقی عالی برای صدا می باشد و به نوعی عایق صوتی محسوب می گردد. از این رو در فضاهای پر سر و صدا مانند سینما، سالن های تئاتر وساختمان هایی که در محله های پر رفت وآمد هستند و در معرض آلودگی صوتی قرار دارند، مورد استفاده قرار می گیرند. ورق های آلومینوم، پشم شیشه، پارچه و تایل های چوبی و گچی متریال های مختلفی هستند که در ساخت این سقف ها به کار می روند. این سقف ها به صورت تایل از طریق شبکه به سقف متصل می شود. امروزه مدل ها و رنگ های سقف کاذب آکوستیک تنوع زیادی دارد که هر کدام درعین زیبایی، نحوه نصب متفاوتی دارند.

انواع سقف آکوستیک کناف

در بازار ایران تنها دو نوع سقف آکوستیک وجود دارد: سازه پنهان و سازه آشکار.

  • سازه پنهان : در این نوع سقف، نصب تایل ها از پایین صورت می گیرد.
  • سازه آشکار : در این نوع سقف، نصب تایل ها از بالا صورت می گیرد.

درصورتیکه سازه به صورت پنهان باشد از پایین صورت میگیرد و نوع دوم که آشکار است از بالا نصب می شود.

این سازه ها به دلیل قابلیت جذب صوت بالا، بسیار کاربردی هستند. سقف آکوستیک کناف، صوت را از طریق سوراخ های تایل به قسمت پشتی پوشش کاذب ”سقف دکور” منتقل میکند و قسمت زیادی از صوت را از بین برده و میزان آن را کاهش میدهد. از این پوشش میتوان در بیشتر محیط ها استفاده کرد. اما بیشترین کاربرد این تایل ها در فضاهایی مانند سینما، تئاتر و دفاتر کار و فضاهای آموزشی می باشد.

شرکت آکس طرح و ساخت نماینده رسمی شرکت کناف ایران، مفتخر است علاوه بر فروش سقف آکوستیک کناف در زمینه اجرای کناف و فروش انواع محصولات کناف (کی پلاس) در خدمت شما مشتریان گرامی باشد. با کارشناسان خود در شرکت آکس طرح و ساخت تماس بگیرید.

شرکت کناف برای افزایش آرامش و کاهش آلودگی های صوتی و صرفه جویی در مصرف انرژی راهکارهای بسیار خوبی برای عایق سازی ساختمان فراهم کرده است که می توانید برخی از آنها را در ادامه مطالعه کنید. یا برای اطلاعات بیشتر به بخش عایق های صوتی کناف مراجعه نمایید.

فروش سقف آکوستیک کناف

اجرای سقف های آکوستیک کناف

یکی از راهکارهای کناف برای این پوشش استفاده از تایل های گچی آکوستیک است. از این محصول میتوان برای ساختمان های پر رفت و آمد و فضاهایی که در قسمت شلوغ شهر قرار دارند استفاده کرد تا میزان آلودگی صوتی فضای مورد نظر به حداقل برسد. این تایل ها بسیار آسان و راحت نصب میشوند و پوشش مناسبی برای کابل ها و اتصالات ساختمانی هستند.

استفاده کردن از پشم سنگ در قسمت پشت قطعات گچی این پوشش موجب افزایش قدرت آن در جذب صوت می باشد و با این برتری تولید و به بازار عرضه می گردد. این قطعات در دو نوع بدون رنگ و ساده ” تایل گچی ساده کناف ” و یا با روکش های متنوع PVC عرضه میشوند و همچنین دارای لایه فلیس برای جلوگیری از فروریزی و انتشار ذرات پشم معدنی می باشد.

مزایای نصب سقف آکوستیک کناف

اگر بخواهیم از مزایای این محصول برای شما بگوییم، می توانیم در مرحله اول به انطباق پذیری آن به تمام دیوار های ساختمان اشاره کنیم. همچنین این محصول به مصالح جانبی نیز نیازی ندارد و برای تزئین و نماکاری هم می توان از آن استفاده کرد.

در مرحله دوم میتوان به بهبود کیفیت صداهایی که در ساختمان تولید می شود اشاره داشت. با توجه به این ویژگی استفاده آن در محیط های اداری، درمانی آموزشی نیز توصیه می شود.

از دیگر مزایای تایل آکوستیک کناف می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • مناسب برای محیط های اداری، آموزشی
  • مناسب برای سالن های موسیقی و جشن ها
  • نصب بسیار آسان و سریع
  • استحکام بالا
  • هزینه بسیار کم

اجرای عایق صوتی کناف

یک عایق خوب و مرغوب عایقی است که بتواند حداکثر انرژی را جذب کند و مانع از عبور آن شود. که عایق های صوتی کناف توانایی بالایی در جذب این ارتعاشات دارند. عایق های صوتی شرکت Knauf از بهترین متریال تولید شده و در بازار ایران موجود می باشند و راه کار مناسبی برای جذب صوت و کاهش آلودگی های صوتی در ساختمان ها است.

گروه آکس طرح و ساخت نماینده و عاملیت کناف ایران، طراحی و اجرای این عایق های صوتی را پیشنهاد می کند. همچنین راه کارهای دیگری نیز برای این کار وجود دارد که در ادامه به توضیح آن می پردازیم.

اجرای عایق های صوتی

عایق صوتی کناف دیوارھای پوششی

یکی از راھکارھای کناف برای افزایش آسایش و ایزوله کردن محیط در برابر آلودگی ھای صوتی استفاده از دیوارھای پوششی کناف است. از مزایای این نوع دیوار کناف جلوگیری از عبور ارتعاشات صوتی بدون افزایش ضخامت دیوار است. بنابراین میزان سطح مفید بنا با اجرای این نوع دیوار کاھش نخواھد یافت.

استفاده از ديوارھای جدا كننده داخلی و خارجی کناف

این نوع دیوارھای آکوستیک، دیوارھای غیر باربری ھستند که علاوه بر عایق بودن در برابر صوت، برای جداسازی فضاھای داخلی ساختمان نیز از آنھا می توان استفاده کرد.

کف سازی بنا با لایه ھای الیافی عایق

استفاده از لایه ھای الیافی مانند فرش و موکت در کف بنا می تواند بین 13 تا 29 دسیبل از آلودگی ھای صوتی که در ساختمان ھا بر اثر تردد به وجود می آید را کاھش دھد.

عایق صوتی کف شناور

شما به کمک کف ھای شناور کناف می توانید تا 29 دسیبل از صداھای مزاحم در بنا را کاھش دھید. در این روش با استفاده از لایه ھای الیافی یا کشسان
در سقف زیرین ھر طبقه ساختمان را عایق کاری می کنند.

استفاده از سقف کاذب کناف

اجرای سقف کناف در زیر سقف اصلی می تواند نقش مھمی در کاھش صداھای کوبه ای داشته باشد. استفاده از عایق ھای صوتی در بین دو سقف نیز می تواند میزان بیشتری از صدا را کاھش دھد. نکته جالب توجه در سقف ھای کاذب تنوع در طرح و رنگ آن است و به طور کلی به دو نوع سقف ھای یکپارچه و سقف ھای مشبک تقسیم می شوند.

استفاده از سقف ھای کاذب با قابلیت جذب صوت

استفاده از سقف ھای کاذب مشبک (تایل ھای با قابلیت جذب صوت بالا) راھکار ویژه کناف جهت کاھش آلودگی ھای صوتی است که در سینماھا، استودیوھا، سالن ھای اجتماعات، بانک ھا و ادارات بزرگ استفاده می شود. این تایل ھا در 3 نوع گچی، معدنی و پشم چوب تولید می شوند.

خرید سقف آکوستیک کناف

یکی از خدمات قابل ارائه توسط این مجموعه فروش سقف آکوستیک کناف، اجرا و نصب عایق صوتی کناف در ساختمان ها می باشد. جهت استعلام هزینه اجرای عایق های صوتی، بررسی و مشاوره حضوری می توانید با دفاتر این مجموعه تماس گرفته و از خدمات شرکت آکس کناف بهره مند شوید.

5/5 - (2 امتیاز)
Latest posts by تیم فنی آکس (see all)

تیم فنی آکس کناف متشکل از طراح، برنامه نویس، تأمین محتوا و ادمین سئو در راستای اطلاع رسانی به مشتریان هلدینگ ساختمانی آکس فعالیت خود را از سال 1397 آغاز نموده است.

نوشته های مرتبط

تماس با ما

با استفاده از روش های زیر میتوانید با ما در تماس باشید.

مهندس مصطفی جعفری فشارکی
مدیریت

davood daliran
پشتیبانی وب سایت و انتقادات و پیشنهادات

تماس با ما

کلمات کلیدی را وارد نمایید