0 آیتم - 0.00
0
  • محصولی در سبد نیست.
وسایل و ابزار سقف کناف

وسایل و ابزار سقف کناف

برای اجرای سقف کاذب مشبک کناف نیاز به وسایل و ابزاری چون: بولت کش، انبر پانچ، جـک نگهدارنـده پنـل، حمل کننده پنل و تعدادی دیگر از ابزارها می باشد. در ادامه وسایل و ابزار اجرای سقف کناف را همراه با تصویر برایتان شرح می دهیم. مهندسان سازه باید بدانند که زمان اجرای سقف کاذب کناف از چه ابزارهایی بهره ببرند و تهیه کدام یک از ضرورت بالایی برخوردار است. از آنجایی که کناف کاری یکی از امورات مربوط به ساختمان ها می باشد، اجرای صحیح آن بسیار ضرورت دارد.

ابزار های شرکت کناف ایران (کی پلاس)

ابزار های شرکت کناف ایران (کی پلاس) طيف وسيعى از كاربردهای مرتبط با ساخت و ساز خشک را در بر مى گيرد. اين ابزارها اختصاصاً جهت استفاده هايى همچون حمل، برش، نصب و درزگيرى و پرداخت طراحى و توليد شده كه سبب افزايش بازده كارى و نيز افزايش چشمگير كيفيت در سيستم هاى ساخت و ساز خشك مى گردد.

وسایل و ابزار شامل سه گروه می باشند:

  • وسایل حمل و جابجایی پانل ها
  • ابزار برش و نصب
  • ابزار درزگیری

وسایل و ابزار سقف کناف

وسایل و ابزار سقف کناف

فروش وسایل و ابزار سقف کناف

شرکت آکس طرح و ساخت با عاملیت رسمی شرکت کناف ایران (کی پلاس)، مفتخر است در زمینه پخش، فروش کناف و اجرای انواع محصولات کناف knauf در خدمت شما مشتریان گرامی باشد. برای بهره مندی از خدمات مشاوره رایگان و بازدید از محل پروژه با کارشناسان خود در آکس طرح و ساخت تماس بگیرید.

5/5 - (3 امتیاز)
Latest posts by تیم فنی آکس (see all)

تیم فنی آکس کناف متشکل از طراح، برنامه نویس، تأمین محتوا و ادمین سئو در راستای اطلاع رسانی به مشتریان هلدینگ ساختمانی آکس فعالیت خود را از سال 1397 آغاز نموده است.

نوشته های مرتبط

تماس با ما

با استفاده از روش های زیر میتوانید با ما در تماس باشید.

مهندس مصطفی جعفری فشارکی
مدیریت

davood daliran
پشتیبانی وب سایت و انتقادات و پیشنهادات

تماس با ما

کلمات کلیدی را وارد نمایید