اجرای دیوار آکوستیک

اجرای دیوار آکوستیک
4.9 (98.82%) 17 vote[s]

اجرای دیوار آکوستیک کناف :‌ یکی از مشکلات عدیده ای که زندگی در کلان شهر ها باعث آزار مردم می شود آلودگی صوتی است که توسط ماشین ها، جمعیت افراد منطقه و… تولید می شود. خصوصا سبک زندگی آپارتمانی این روز ها بر حجم این سر و صدا افزوده است و بسیاری از مردم را آزار می دهد. راه کار های مختلفی برای حل این مسئله ارائه می شوند و یکی از آنها ساخت دیوار هایی است که عایق صوتی هستند و از هر دو طرف مانع عبور امواج صوتی می شوند. دیوار آکوستیک سازه ایست که می تواند در ساخت خانه ها ادارات و.. به کار گرفته شود و علاوه بر کیفیت مرغوب، طرح های زیبا و استحکام بالا کوچکترین صدایی را از خود عبور نمی دهند.

اجرای دیوار آکوستیک کناف

دیوار اکوستیک کناف ساخته شده از الیاف گچی سوراخ دار یکی از بهترین انواع دیوار عایق صداست که توسط برند آلمانی کناف ساخته شده و توانایی خود را در زمینه جلوگیری از عبور امواج صوتی با فرکانس های مختلف ثابت کرده است. با برخورد امواج صدا به دیوار ارتعاشاتی در آن ایجاد می شود و به خاطر وجود چندین سوراخ متعدد در آن این موج ها با مسیری که آمده اند بازتابش می شوند و به آن سوی دیوار راهی پیدا نمی کنند. از آن جا که امواج حامل انرژی هستند و نمی توانند از این دیوار عبور کنند عایق خوبی برای جلوگیری از هدر رفت گرما در فصل زمستان هستند.

دیوار آکوستیک کناف

مزایای عایق صوتی در ساختمان

نوع گچ هم فایبر گلاس بوده و به خاطر کاربرد آن ها که عموما در منزل است می تواند مواد شوینده را نیز تحمل کند. دیوار های و سقف های اکوستیک کناف در شهر های بزرگ که معمولا پی اچ هوا نیز از حال نرمال خارج می شود و مواد آلاینده می تواند اثری مخرب بر دیوار های معمولی داشته باشد به خوبی مقاومت می کنند بدون اینکه این مواد تاثیری در دراز مدت روی آن ها داشته باشد.

جنبه ظاهری نیز بسیار مهم است چرا که این دیوار ها طبق سلیقه مشتری ها ساخته می شوند و می توان طرح ها و رنگ های مختلفی را روی آن ها اجرا کرد.

اجرای دیوار آکوستیک در تهران

اجرای دیوار اکوستیک با روش های سنتی رایج در ایران امری بیهوده است و طبیعتا نتیجه ای در بر نخواهد داشت. نصب این نوع دیوار را باید بر عهده افرادی متخصص نهاد که می توانند با بالاترین استاندارد ها و روش های مهندسی آن ها را اجرا کنند. گروه آکس کناف نماینده کناف ایران با سال ها تجربه در ساخت و بازسازی منازل این توانایی را دارد که دیوار های اکوستیک کناف که از با کیفیت ترین متریال ها ساخته شده را در ساخت منازل و پروژه های ساختمانی شما مطابق با استاندارد های جهانی اجرا کند.