در حال بارگذاری لوگو
سقف کاذب سازه نمایان

سقف کاذب سازه نمایان

در سقف های کاذب تایل سازه نمایان ، می توان از متنوع بودن و آسانی جابجا کردن پنل های منصوب حرف زد. در زمان انتخاب پنل پر کننده خوب است به مواردی همچون شکنندگی، تغییر فرم و رنگ ندادن، پشتوانه و راحتی در تامین دوباره، روش استفاده و محل نصب و … توجه کنیم. در تایل های کم وزن تر مینرال و آلومینیومی افزایش فشار یک دفعه ای جو می تواند سبب خسارت رسیدن به سقف کناف کاذب شود از این رو آپشن درستی برای نصب در فضاهای باز نیست و در فضاهای بسته خوب است پر کردن جای پنل ها به پس از فرایند انتصاب شیشه ها و درب و پیکر سازه انداخته شود.

اجرای سقف کاذب سازه نمایان

در انواع گچی وام . دی . اف ، برای افزودن سطح امنیت و کیفیت انتصاب ، بهتر است سقف کاذب بدون سازه 120cm و فقط با سازه های 30cm و 60cm و 360cm منصوب گردد. استفاده از سپری های T24 و T15 و سیلوئت به خاطر سهولت در تامین و سرعت و دقت در نصب و نیز به کار بردن ورق گالولنیزه ی نورد، پرچ و سایز شده در اسکلت بندی آن، نسبت به سپری های آلومینیومی که باید زمان نصب بریده شده و اندازه گیری شوند بهترند. اما با در نظر گرفتن فساد و خوردگی معلول از ایجاد پیل گالوانیک، در مناطق شرجی و مرطوب باید با شرایط به صوصی آنها را به کار برد.

ساختمان اصلی و حمل کننده در سپری های T24 و T15 و سیلوئت به طول 360cm میباشد. ساختمان اصلی در سمت عرضی به صورت خط های هم راستا و با فواصل 60 سانتی متر و 120 سانتی متر و در راستای طولی با قفل شدن در یکدیگر ، اجرا می شوند. به کار گیری سازه های فرعی 30سانتی متر 60 سانتی متر120 سانتی متر به هدف تشکیل ظاهر یک شکل و نگه داشتن فاصله سازه اصلی امری جبریسنت. نتیجه ی نصب سپری های تایل سازه نمایان به شکل خط های متقاطع و عمودی مشاهده می شود.

سقف کاذب سازه نمایان

سقف سازه نمایان آلمینیومی

در پنل های آلومینیوم : وجود خط تا در محوطه پنل به سبب محکم کاری و پیش گیری از تابیدگی و شکم انداختن و نا هماهنگی واجب است. این پنل ها پس از پانچ و گوشه بری و برش، خم گردیده و لبه دار می شوند. در پنل های گچی و مینرال : به دلیل نازکی سبب کم شدن استحکام و کیفیت پنل و افزایش ضخامت باعث بالا رفتن جرم و ارزش پنل می شود. البته این نکته که چگالی وزنی گچ تقریبا سه برابر مینرال است را در نظر بگیریم. پنل های مینرال به ضخامت 15 میلی متر و در دو مدل لبه تخت و لبه دار و پنل های گچی به ضخامت 8.5 میلی متر لبه تخت است.

در پنل های لبه دار، به خاطر وجود دو سطح با تفاوت تراز کم، درز و سایه ممکن در محل اتصال پنل و سپری قابل مشاهده نیست. تراز بالای پنل روی سپری قرار می گیرد و تراز پائین به شکل برآمدگی از آن خارج می شود. به همین علت به کار گیری نبشی لبه دار و دو پله برای انتصاب این پنل ها ضروری است.

ویژگی ها سقف سازه نمایان

 • عایق صدا و دما
 • کم وزن و انتصاب راحت
 • امکان اجرا انوا کانال و چراغ و..
 • اسانی دسترسی به امکانات پشت سقف
 • مستحکم در برابر آتش و شرایط جوی خشن
 • قابلیت نصب در نقاط مرطوب مقاومت در برابر موریانه
 • دارای زیرساخت گالوانیزه

موارد استفاده سقف کاذب سازه نمایان

 • نمایشگاه و فرودگاه
 • ایستگاههای مترو
 • آزمایشگاه و بیمارستان ها
 • آمفی تئاترها و رستوران ها
 • ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی

شرکت آکس طرح و ساخت در زمینه فروش سقف کاذب و نصب سقف کناف در خدمت شما مشتریان محترم می باشد. جهت بهره مندی از مشاوره رایگان و بازدید از محل پروژه با تیم فنی آکس در ارتباط باشید.

4.9/5 - (21 امتیاز)
آخرین مقالات تیم فنی آکس (مشاهده همه)

نوشته های مرتبط

کلمات کلیدی را وارد نمایید