سقف کاذب چوبی

سقف کاذب چوبی : قبل از شروع لمسه کوبی در این مدل، دور سقف کلاف کشی و تراز می شود. شبکه اصلی این مدل از استیل یا چهار تراش و شبکه فرعی آن از جنس چوب است. لمبه‌های چوبی از جنس چوب نراد خارجی هستند.هزینه طبق مدل زیر سازی ، متریال و مارک تولید کننده شان فرق می کند .

موارد موثر در هرینه ها :

جنس : مثل pvc ، M D F ، ورقه های چندلایی چوب ، osb ، کاج روسی ، چوب راش ، پروفیل های ترمووود ، جعبه های توخالی ام دی اف روکش چوب طبیعی یا pvc , روکش ممبران و وکیوم روکش بر روی سطوح ام دی اف و …
متد اجرا طبق نوع طرح ،ضخامت چوب ، فواصل بین چوبها ، تعداد روشنایی ها ، اهمیت دارد.

به عنوان نمونه می توانید فقط قسمتی از سقف سالن غذاخوری یا اتاق خواب خود را درست در قسمت بالای تخت خواب یا میز نهارخوری با سقف های کاذب چوبی تزئین کنید. در صورت ترکیب و ست کردن مبلمان خانه تان با رنگ سقف چوبی طرحی حیرت انگیز و به معنای واقعی کلمه بی نقص را دارید.

سقف کاذب چوبی چیست

در عصر امروز استفاده از چوب در فضای منزل حسی گرم و لوکس را به شما القا می کند. وقتی سقف های کاذب چوبی را بکار میبرید بهتر است همه سقف های اتاق های منزل را با چوب کاور کنید تا طرحی یکدست و هماهنگ در دکوراسیون خانه شکل گیرد درست است که کاورکردن بخشی از سقف سازه هم نمای بسیار زیبایی را شکل می دهد.

رنگ نهایی :

رنگ اکرلیک و پلاستیک از مقرون به صرفه ترین رنگ های موجودند و احتیاجی به زیرسازی ندارند . رنگ فوری پایه تینر به علت زیاد کردن سرعت رایج تر است و هزینه ای برابر با تقریبا هر متر مربع صد هزار تومان است.

یکی از عالی ترین رنگ ها برای فضای باز پلی یورتان می باشد که به علاوه ممکن ساختن شستن سازه در برابر اشعه uv خورشید مستحکم است و جلوه و کیفیت سطح بهتری نسبت به سایر رنگ ها دارد.

مساحت هر بخش اندازه سطح معین کننده میزان خرید مواد اولیه ، ضایعات و دور ریز مصالح است که اکثر وفت ها تقریبا ده درصد برای ضایعات محسبه می شود .

سقف کاذب چوپکس

از دیگر موارد به کار گیری پروفیل‌های چوب پلاستیک چوپکس کاذب دکوراسیون مهندسی فضاهای اداری و بیزینسی می‌باشد.

پروفیل‌های N1, ZP, RP2, RP1, T1 از پروفیل‌های مرسوم برای نصب سقف کاذب می‌باشد.

در اکثر مواقع توقع به کار رفتن چوب به عنوان کف پوش برای خانه را داریم ولی در این مقاله به دنبال استایل های لاکچری و با شکوه از سقف کاذب چوبی می رویم که افاقه بسیار حیرت آوری به روی دکوراسیون درونی منزل یا مکان های عمومی دارند. حتی در زمان هایی که عنوان سقف های چوبی به کار می روند نمای بیشتری دارند. وقتی که درباره چوب خن می گوییم شاید ابتدایی ترین سوژه ای که به فکرمان می رسد جنگل باشد.

اگر در سقف و کف منزل به طور در یک زمان از چوب بهره ببریم سریعا متوجه استایلی، شرقی، با حرارت و دنج در فضای منزل می شوید که خارج شدن و از آن برای هر شخصی سخت است. ولی درعین حال دیگر به کار گیری متریال چوب به معنای داشتن حس و حالی قدیمی و سنتی در منزل نیست.

برچسب ها :