سقف کشسان با نورپردازی لامپ RGB

4.7/5 - (15 امتیاز)
4.7/5 - (15 امتیاز)

سقف کشسان با نورپردازی لامپ RGB : همانطور که میدانید امروزه دکوراسیون داخلی یکی از دغدغه های طراحان و حتی مردمان تمام دنیا شده است که دکوراسیون داخلی به هزاران پارامتر مختلف بستگی دارد که از مهم ترین آنها سقف کشسان و اجرای آن به نحوه های مختلف می باشد ، که یکی از آنها با نورپردازی RGB می باشد ، که در ادامه این مطلب بیشتر به آن خواهیم پرداخت ، با ما همراه باشید.

لامپ RGB در نورپردازی سقف کشسان

همانطور که در مطالب قبلی به نورپردازی سقف های کشسان با هالوژن و لابل پرداختیم ، دانستید که نورپردازی در سقف کاذب بسیار گسترده بوده و و اجرای مختلفی از آنها وجود دارد لامپ های آر جی بی یکی از آنها است که مخصوص آسمان های مجازی می باشد که مربوط به نورپردازی سقف کاذب می باشد.

این نوع لامپ های اکثرا در سایز های 50 در 50 تولید و ساخته میشود ، اما نگران نباشید این لامپ ها قابلیت این را دارند که در هر اندازه این تولید و ساخته شوند و شما میتوانید هر طرح و نقشی که بخواهید را در آنها اجرای کنید. یکی از مزایای خوب این سقف کیفیت بسیار خوب آن است که التبه هر چه تصیر و نقش شما مناسب تر باشد کیفیت بهتری به شما می دهد.

خدمات نصب و اجرای نورپردازی لامپ RGB

خدمات نصب سقف کشسان با نورپردازی لامپ RGB : همانطور که میدانید این سقف دارای انواع مختلف ، مات ، شفاف و نیم شفاف و … می باشد و نحوه اجرا شدن و نصب کردن آنها متقاوت است ، اما در نصب و اجرای نورپردازی لامپ RGB باید بگوییم که این لامپ ها در ترکیب با سقف سفید می تواند نورپردازی رنگارنگ و جذابی به شما بدهد و محیط کار و یا منزلتان را بسیار زیبا و دلنشین کند.

آر جی بی همانطور که از اسم آم مشخص است سه رنگ مختلف را پشتیبانی می کند و امکان شخصی سازی نور کل محیط را بنا برسلیقه و محیط انجام می دهد ، این نوع لام ها برای فضاهایی که نور مصنوعی دارند نیز بسیار مناسب و خوب است ، همچنین این نورپردازی با لامپ ها دارای طول عمر بسیار بلندی می باشند.