سقف کشسان با نورپردازی هالوژن

4.9/5 - (15 امتیاز)
4.9/5 - (15 امتیاز)

سقف کشسان با نورپردازی هالوژن : یکی از پارامتر های مهم در سقف کشسان لابل نورپردازی است که در آن بکار رفته است به گونه های مختلف نیز معرفی و نام گذاری شده اند که یکی از آنها نورپردازی سقف کشسان با هالوژن ها می باشد ، که این نوع نمای بسیار بسزایی به شما خواهد داد که میتواند با توجه به رنگ های به کار رفته در آن سقف را بسیار متفاوت و جالب جلوه دهد. همچنین توصیه میشود که فضای پشت کار باید به طور کامل بسته شود ، و به رنگ سفید باشد تا بتواند شرت روشنایی را به سمت ورق های نصب شده انعکاس دهد و بتواند تصویر را به خوبی نمایش دهد ، همچنین از ورود گرد و غبار و حشرات می تواند به خوبی جلوگیری کند.

اجرای سقف کشسان با نورپردازی هالوژن

یکی از نورپردازی های معروف در سقف کاذب نورپردازی هالوژ ها می باشد ، که در آنها از لامپ های هالوژنی رشته ای استفاده میشود که به دو رنگ سفید و زرد عرضه میشود ، و شما میتوانید با استفاده از این نوع نورپردازی اکثر طرح هایی که میخواهید رابه نمایش بگذارید و از آن لذت ببرید. اجرای و نصب این سقف ها بسیار متفاوت بوده ، که نحوه انجام و نصب آن را در ادامه برای شما کاربران توضیح خواهیم داد.

طریقه نصب و اجرای این هالوژن ها با لوستر ها متفاوت بوده و برای نصب این نورپردازی ها در سقف کششی باید در آنهااز یک نگه دارنده استفاده شود که اسم آن براکت می باشد و آن را به سقف اصلی باید نصب کنیم و در مرحله بعدی نیز لامپ هالوژن ها را قرار میدهیم و پلتفرم را بر روی براکت قرار دهیم و سپس باید فضایی را در سقف درست کرده  و برش دهیم و در مرحله بعدی نیز باید پلتفرم را با سقف کششی هم سطح کنیم.

استفاده از نورپردازی LED در سقف کشسان

سیستم نورپردازی دیود یا همان LED در سقف کشسان باریسول برای انتشار همگن و یکنواخت روشنایی در پشت آنها به کار گرفته می شود .

سیستم نورپردازی LED برای ایجاد سیستم نور که قابل کنترل می باشد بسیار مناسب است.

LED مزایا و فواید سیستم های روشنایی

مصرف برق کمتر

طول عمر زیاد

انتخاب گسترده ای از تنوع رنگ ها

کم بودن فاصله بین منبع روشنایی و باریسول

دارای ویژگی انعطاف پذیری به همه اشکال

امکان ایجاد جلوه های تصویری و بصری

سیستم های الکترونیکی که دارای اصطحلاک بسیار کم هستند