در حال بارگذاری لوگو
سقف کشسان ترنسپرنت

سقف کشسان ترنسپرنت

 • سقف کشسان ترنسپرنت : اگر به بازی با رنگ ها و نور دهی فوق العاده علاقه ی ویژه ای دارید من به شما پارچه کششی ترنسپرنت را پیشنهاد میکنم. پارچه ای بسیار عالی برای بازتاب نور و رنگ که جلوه گر تصاویر و نور پردازی های شما در سقف های منازل و یا مجموعه اداری شما می باشد.

  مزایای سقف کشسان ترنسپرنت:

  از جمله مزایایی که در رابطه با این سقوف مورد سوال قرار گرفته می شود میزان نور دهی درآنان میباشد. بایستی با توجه متریال و اجزا سازنده در آن و فاصله آن تا منبع اصلی نوری 40 تا 60 درصد می باشد. البته شما با استفاده از سیستم های جدید و بروز نوردهی و استفاده از روشنایی های یکپارچه نوری یکدست و در عین محیطی جذاب و گیرا را به افراد حاضر هدیه دهید. از جمله ویژگی های سقف کشسان ترنسپرنت قابلیت ضد باکتریال آن میباشد. هرگونه گرد و غبار و آلودگی را از خود دور و محیط را استریل نگه می دارند.

  طراحی سقف کشسان ترنسپرنت

  مطالب مرتبط : اجرای سقف دکور کناف

  طراحی سقف کشسان ترنسپرنت

  از نکات جالی در این نوع سقف ها سادگی آن می باشد که این سادگی سبب زیبایی بسیار خاصی در آنها گردیده است. سادگی و شفافیت و در عین حال ظرافت در طراحی موجب گردیده است که این محصول بسیار مورد توجه صاحبان کمپانی های بزرگ قرار گیرد .

  موارد استفاده خدمات سقف کشسان ترنسپرنت

  به واسطه ی این قابلیت از این سقوف در موارد خاص از جمله بیمارستان ها و مراکز جراحی و اتاق های عمل مورد استفاده قرار میگیرند. همچنین در بسیار از اتاق های بهداشت و ازمایشگاهی که حفظ سلامت و محیط آنتی باکتریالی در آن ها بسیار از اهمیت ویژه ای برخوردار است نیز استفاده می شود.
  به دلیل بافت خاص در موارد تولیدی در این محصول، این سقف کناف قابلیت شستشو را دارا می باشند. همچنین آنها را می توانید با موارد شوینده نیز شستشو و ضد عفونی کنید و نگران آسیب های احتمالی آن نیز نباشید.
  همچنین این سقوف آنتی باکتریال به دلیل خاصیت ضد نفوذ خود رطوبت را به خود راه نمی دهند. درضمن می توانند در محیط های مرطوب همچون استخرها و حمام ها و مراکز ماساژ و آب درمانی نیز مورد استفاده قرار بگیرند.

  ویژگی های سقف های کشسان ترنسپرنت

  ویژگی های سقف های کشسان ترنسپرنت

  این پارچه بدلیل قابلیت بسیار بالای خود در عبور نور در مکان های خاص و مهمی که نور پردازی در آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است استفاده می شود.
  از جمله مصارف این نوع پارچه ها در سقف های سالن های اجتماعات، مجموعه های ورزشی، سالن های باشگاهی، فروشگاه های بزرگ، آمفی تئاتر ها و سالن های برگزاری مجالس و… کاربرد فراوانی دارد.

  دستیابی به نوری یکدست و زیبا سبب میشود تمامی اشیا و اجسام برای نمایش به بهترین وجه خود مشاهده شوند. این مورد جزو نکات مهم در ارائه ی محصولات در این عصر می باشد. لذا استفاده از این سقوف در نمایشگاه های عرضه کننده ی اقلام مختلف بسیار به چشم می خورد.
  همچنین از دیگر موارد مورد استفاده از این نوع پارچه های کشسان در سالن های مطالعه و مراکز آموزشی که نور کافی را نیازمند می باشند بسیار پرکاربرد می باشد.

  لیست قیمت سقف کشسان

  در بحث قیمت گذاری 70 درصد برای تهیه مصالح و سی درصد برای هزینه اجرا محاسبه می گردد. لازم به توضیح است که در بین فعالان، پیمانکاران، شرکت ها، نیروهای اجرایی و حتی تارگت ها و دفترچه های رسمی قیمت گذاری، برخی عملیات ها و تامین مصالح به صورت متری محاسبه نمی گردد و با توجه به مصالح مصرفی و اجرت نیروی اجرا، قیمت سقف کاذب تعیین می گردد.

  برای نمونه سقف کاذب سرویس یا حمام به ابعاد 2 تا 5 مترمربع در هیچ مصالح و اجرایی به صورت متری محاسبه قیمت نمی شود. معمولا در عرف صنف های ساختمانی، مصالح و اجرا تا 30 مترمربع به صورت توافقی برآورد قیمت و هزینه می گردد. در ضمن تمامی خدمات تخصصی تامین مصالح و اجرای سقف های کاذب از ابتدا تا انتها در مجموعه قابل انجام می باشد.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  نوشته های مرتبط

  کلمات کلیدی را وارد نمایید