سقف کشسان ترنسپرنت

4.8/5 - (24 امتیاز)
4.8/5 - (24 امتیاز)

سقف کشسان ترنسپرنت : اگر به بازی با رنگ ها و نور دهی فوق العاده علاقه ی ویژه ای دارید من به شما پاچه کششی ترنسپرنت را پیشنهاد میکنم . پارچه ای بسیار عالی برای بازتاب نور و رنگ که جلوه گر تصاویر و نور پردازی های شما در سقف های منازل و یا مجموعه یاداری شما می باشد .

مزایای سقف کشسان ترنسپرنت

از جمله مزایایی که در رابطه با این سقوف مورد سوال قرار گرفته می شود میزان نور دهی درآنان میباشد . که بایستی با توجه متریال و اجزا سازنده در آن و فاصله آن تا منبع اصلی نوری 40 تا 60 درصد می باشد که شما با استفاده از سیستم های جدید و بروز نوردهی و استفاده از روشنایی های یکپارچه نوری یکدست و در عین محیطی جذاب و گیرا را به افراد و حضار حاضر هدیه دهید . از جمله ویژگی های این سقوف قابلیت ضد باکتریال آن میباشد و هرگونه گرد و غبار و آلودگی را از خود دور و محیط را استریل نگه می دارند .

مطالب مرتبط : اجرای سقف دکور کناف

طراحی سقف کشسان ترنسپرنت

از نکات جالی در این نوع سقف ها سادگی آن می باشد که این سادگی سبب زیبایی بسیار خاصی در آنها شده است . سادگی و شفافیت و در عین حال ظرافت در طراحی سبب شده است که این محصول بسیار مورد توجه صاحبان کمپانی های بزرگ قرار گیرد .

موارد استفاده خدمات سقف کشسان ترنسپرنت

به واسطه ی این قابلیت از این سقوف در موارد خاص از جمله بیمارستان ها و مراکز جراحی و اتاق های عمل مورد استفاده قرار میگیرند . همچنین در بسیار از اتاق های بهداشت و ازمایشگاهی که حفظ سلامت و محیط آنتی باکتریالی در آن ها بسیار از اهمیت ویژه ای برخوردار است نیز استفاده می شود .
به دلیل بافت خاص در موارد تولیدی در این محصول ، این سقف کناف قابلیت شستشو را دارا می باشند . همچنین آنها را می توانید با موارد شوینده نیز شستشو و ضد عفونی کنید و نگران آسیب های احتمالی آن نیز نباشید .
همچنین این سقوف آنتی باکتریال به دلیل خاصیت ضد نفوذ خود رطوبت را به خود راه نداده و می توانند در محیط های مرطوب همچون استخر ها و حمام ها و مراکز ماساژ و آب درمانی نیز مورد استفاده قرار بگیرند .

ویژگی های سقف های کشسان ترنسپرنت

این پارچه بدلیل قابلیت بسیار بالای خود در عبور نور در مکان های خاص و مهمی که نور پردازی در آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است استفاده می شود .
از جمله مصارف این نوع پارچه ها در سقف های سالن های اجتماعات ، مجموعه های ورزشی ، سالن های باشگاهی ، فروشگاه های بزرگ ، آمفی تئاتر ها و سالن های برگزاری مجالس و… کاربرد فراوانی دارد .

رسیدن به نوری یکدست و زیبا سبب میشود تمامی اشیا و اجسام برای نمایش به بهترین وجه خود مشاهده شوند و این جزو نکات مهم در ارائه ی محصولات در این عصر می باشد . لذا استفاده از این سقوف در نمایشگاه های عرضه کننده ی اقلام مختلف بسیار به چشم می خورد .
همچنین از دیگر موارد مورد استفاده از این نوع پارچه های کشسان در سالن های مطالعه و مراکز آموزشی که نور کافی را نیازمند می باشند بسیار پرکاربرد می باشد .