سقف کشسان ترنسپرنت

سقف کشسان ترنسپرنت
4.8 (95%) 8 votes

سقف کشسان ترنسپرنت : اگر به بازی با رنگ ها و نور دهی فوق العاده علاقه ی ویژه ای دارید من به شما پاچه کششی ترنسپرنت را پیشنهاد میکنم .
پارچه ای بسیار عالی برای بازتاب نور و رنگ که جلوه گر تصاویر و نور پردازی های شما در سقف های منازل و یا مجموعه یاداری شما می باشد .

مزایای سقف کشسان ترنسپرنت

از جمله مزایایی که در رابطه با این سقوف مورد سوال قرار گرفته می شود میزان نور دهی درآنان میباشد . که بایستی با توجه متریال و اجزا سازنده در آن و فاصله آن تا منبع اصلی نوری 40 تا 60 درصد می باشد که شما با استفاده از سیستم های جدید و بروز نوردهی و استفاده از روشنایی های یکپارچه نوری یکدست و در عین محیطی جذاب و گیرا را به افراد و حضار حاضر هدیه دهید .

از جمله ویژگی های این سقوف قابلیت ضد باکتریال آن میباشد و هرگونه گرد و غبار و آلودگی را از خود دور و محیط را استریل نگه می دارند .

طراحی سقف کشسان ترنسپرنت

از نکات جالی در این نوع سقف ها سادگی آن می باشد که این سادگی سبب زیبایی بسیار خاصی در آنها شده است . سادگی و شفافیت و در عین حال ظرافت در طراحی سبب شده است که این محصول بسیار مورد توجه صاحبان کمپانی های بزرگ قرار گیرد .

موارد استفاده سقف کشسان ترنسپرنت

به واسطه ی این قابلیت از این سقوف در موارد خاص از جمله بیمارستان ها و مراکز جراحی و اتاق های عمل مورد استفاده قرار میگیرند . همچنین در بسیار از اتاق های بهداشت و ازمایشگاهی که حفظ سلامت و محیط آنتی باکتریالی در آن ها بسیار از اهمیت ویژه ای برخوردار است نیز استفاده می شود .
به دلیل بافت خاص در موارد تولیدی در این محصول ، این سقف ها قابلیت شستشو را دارا می باشند . همچنین آنها را می توانید با موارد شوینده نیز شستشو و ضد عفونی کنید و نگران آسیب های احتمالی آن نیز نباشید .
همچنین این سقوف آنتی باکتریال به دلیل خاصیت ضد نفوذ خود رطوبت را به خود راه نداده و می توانند در محیط های مرطوب همچون استخر ها و حمام ها و مراکز ماساژ و آب درمانی نیز مورد استفاده قرار بگیرند .

ویژگی های سقف های کشسان ترنسپرنت

این پارچه بدلیل قابلیت بسیار بالای خود در عبور نور در مکان های خاص و مهمی که نور پردازی در آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است استفاده می شود .
از جمله مصارف این نوع پارچه ها در سقف های سالن های اجتماعات ، مجموعه های ورزشی ، سالن های باشگاهی ، فروشگاه های بزرگ ، آمفی تئاتر ها و سالن های برگزاری مجالس و… کاربرد فراوانی دارد .

رسیدن به نوری یکدست و زیبا سبب میشود تمامی اشیا و اجسام برای نمایش به بهترین وجه خود مشاهده شوند و این جزو نکات مهم در ارائه ی محصولات در این عصر می باشد . لذا استفاده از این سقوف در نمایشگاه های عرضه کننده ی اقلام مختلف بسیار به چشم می خورد .
همچنین از دیگر موارد مورد استفاده از این نوع پارچه های کشسان در سالن های مطالعه و مراکز آموزشی که نور کافی را نیازمند می باشند بسیار پرکاربرد می باشد .

 

سقف کشسان ترنسپرنت
برچسب ها :