نوار درزگیر کناف

4.9/5 - (40 امتیاز)
4.9/5 - (40 امتیاز)

نوار درزگیر کناف برای مسلح کردن محل درز و جلوگیری کردن ازایجاد شدن ترک درسطوح بتونه شده استفاده میشود. زمانیکه میخواهیم دو ساختار را که ازجنس هم نیستند را بهم متصل کنیم. به دلیل اختلاف در جنس آن دو ترکی نامنظم و قابل مشاهده درقسمت فصل مشترک آنها بوجود می آید .

برای جلوگیری کردن ازبوجود آمدن این ترک ها درمحل هایی که ساختار های کناف و بنا بهم خواهند رسید ازنوار چسب جدا کننده استفاده می شود. در فصل مشترک ساختار کناف و بنای مورد نظر درزی نازک و باریک ایجاد شده و شکل ظاهری کار بهبود میابد. نوار مذکور جنسی ازکاغذ روغنی باپهانی 6 سانتیمتری بوده که درقسمت پشت آن یک لایه چسب 1 سانتیمتری قرارگرفته است.

نوار درزگیر کناف درمرحله اجرا ، خودرا به طور کامل با دیوار ترکیب کرده واز آنجایی که دارای بافتی میباشد . که مشابه با بافت پنل دیوار های کناف است ، شناسایی شکاف و درز ها و ترکهای سطوح غیر ممکن میشود. برای نصب کردن این نوارها و یا کناف به بتونه مخصوص سازه های پیش ساخته کناف لازم است که به کمک کاردک بر روی درزها و ترکها کشیده خواهد شد. اما اگر نوار های خودشان چسب داشته باشند کافی است تنها روی آن با بتونه پوشیده شود در غیر این صورت حتی زیر نوار هم باید با بتونه پرشده تا نوار به سازه مورد نظر به خوبی بچسبد.

نوار درزگیر کناف چیست

نوار درزگیر کناف چیست  : نوار درزگیر دیوار خشک یا کناف ، پوششی است برای درز های این ساز ها و برای مسطح کردن و آماده سازی این سطوح برای رنگ آمیزی. استفاده نکردن ازاین نوار باعث میشود درزها ،ترکها بر روی سطوح باقی مانده واجرای مرحله رنگ آمیزی راغیر ممکن سازد. این نوارها نواع مختلفی دارد که درمطلب زیر به توضیح هر کدام ازآن ها می پردازیم.

نکته : کار کردن با نوار های درزگیر برای افراد معمولی و غیر متخصص نیز راحت و آسان است . شما از نوار درزگیر کناف میتوانید برای همسطح کردن گوشه ها استفاده کنید. فقط به این نکته توجه داشته باشید که هنگام چسباندن نوار ، نوار را ازدوطرف به صروت افقی بکشید تا سطحی یکنواخت با پانل بدست آید.

خرید نوار درزگیر کناف

خرید نوار درزگیر کناف از نماینده کناف در ایران ، شرکت آکس طرح و ساخت مفتخر است که خدمات مختلف اعم ازبازسازی و نوسازی واحدهای تجاری ، اداری و یا مسکونی را با مرغوب ترین  مواد و متریال برای شما عزیزان به اجرا در بیاورد.

خرید نوار درزگیر کناف : مجموعه آکس طرح و ساخت ، دارای بیش از 30 سال سابقه و تجربه در زمینه های مختلف مربوط تولید و توزیع و اجرای محصولات مختلف کناف اعم از اجرای دیوار کناف ، سقف کاذب کناف ، خدمات اجرای سقف کشسان و…مجری پروژه های ساختمانی بسیاری بوده است.

نوار درزگیر کناف

نوار درزگیر کاغذی

برای مسلح کردن درزها و جلوگیری ازبوجود آمدن ترک درسطح بتونه استفاده می شود نوار درزگیر فایبر مش پشت چسبدار از نوار درزگیر فایبرگلاس برای مسلح کردن قسمت درز و جلوگیری ازایجاد شدن ترکها در سطوح بتونه استفاده میشود . برای جلوگیری کردن ازایجاد شدن ترکها درمحل هایی که ساختار کناف و بنا بهم میرسند ازنوار چسب جدا کننده استفاده می شود

از این نوع نوار برای تقویت کردن و پوشش دادن قسمت دور لوله ها و کف شورها زمان استفاده از عایق کناف آبی استفاده می شود. از نوار گوشه عایق آبی میتوانید برای تقویت کردن و پوشش دادن کنجهای بیرونی استفاده کنید. از این نوع نوار برای تقویت کردن و پوشش دادن قسمتهای کنج بیرونی و محل هایی که درمعرض ضربه و آسیب قرار دارند ، استفاده می شود. از این نوار نیز بین سطوح اتصال دیوار با عنصرهای پیرامونش استفاده میشود. هدف استفاده ازاین نوع نوار بهبود یافتن عملکرد صوتی ساختار مورد نظر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *