اطلاعات پروژه
  • دسته : مسکونی
جزییات پروژه

سقف شبکه پوشش های کاذبی هستند که به اسم سقف کاذب مشبک هم نامیده می شوند. دلیل این نام گذاری این است که در نصب و اجرای آن از انواع اتصالات و قطعات فلزی پیش ساخته که اندازه های یکسانی دارند، استفاده می شود که به صورت شبکه ای به یکدیگر متصل می شوند و این شبکه ساخته شده توسط آویز هایی از جنس تسمه فولادی و یا سیم فولادی به زیر پوشش اصلی متصل می شوند.

جزئیات بیشتر پروژه

سقف مشبک آشپزخانه

سقف مشبک آشپزخانه : سقف شبکه پوشش های کاذبی هستند که به اسم سقف کاذب مشبک هم نامیده می شوند. نصب و اجرای این سقف کاذب با انواع اتصالات و قطعات فلزی که اندازه های یکسانی دارند، انجام می گیرد. این سازه به صورت شبکه ای به یکدیگر متصل می شوند. این شبکه توسط آویز هایی از جنس تسمه فولادی و یا سیم فولادی به زیر پوشش اصلی متصل می شوند.

ابعاد این سازه ها ۶۰ در ۶۰ می باشد، به صورتیکه مانع انعکاس سر و صدای ساختمان و درنتیجه موجب کاهش آلودگی صوتی می شوند. این سازه ها و تایل ها به صورت T بوده و به وسیله آویز ها به پوشش اصلی متصل می شوند. فضای داخلی سقف کاذب شبکه امکان استفاده از عایق را فراهم می کند و می توان این پوشش را با دیگر پوشش ها ترکیب کرد.

برای خرید و اجرای انواع سقف های کاذب، می توانید با شرکت آکس طرح و ساخت مجری انواع پروژه های ساختمانی و بازسازی با بهترین متریال تماس بگیرید. جزئیات پروژه خود را برای کارشناسان این مجموعه توضیح داده یا درخواست مشاوره و بازدید نمایید.

مزایا و کاربرد سقف مشبک آشپزخانه

نصب سریع و آسان : سقف شبکه ای نصب بسیار ساده و آسانی دارد، چون در این پوشش شبکه نیازی به درزگیری و رنگ آمیزی ندارد.
تعمیر و نگهداری بسیار آسان : پوشش شبکه ای تعمیر و نگهداری راحتی دارد. صرفا نیازی به بازسازی ندارد و می توان با جایگزین کردن تایل ها آن را تعمیر کرد.
بدون رنگ آمیزی : اگر در نصب پوشش شبکه ای از تایل های پیش رنگ استفاده کنید دیگر نیازی به رنگ کردن ندارید و نصب و اجرای ساده تری را در پیش خواهید داشت.

خدمات نصب سقف مشبک

شرکت آکس طرح و ساخت مفتخر است در زمینه فروش انواع سقف کاذب، فروش کناف و اجرای آنها در خدمت شما عزیزان باشد. شرکت آکس طرح و ساخت بیستر از 20 سال است که صاحب عاملیت و نمایندگی شرکت کناف ایران (کی پلاس) می باشد.

آخرین مقالات تیم فنی آکس (مشاهده همه)

کلمات کلیدی را وارد نمایید