کی پلاس

کی پلاس چیست گروه آکس طرح و ساخت نمایندگی کی پلاس و عاملیت kplus ایران : خب همانطور که می دانید با گذشت زمان و پیشرفت علم و صنعت و فناوری در سال های اخیر مصالح جدیدی برای ساخت و ساز ساختمان ها وارد بازار شده است ، یکی از جدید ترین نوع آنها مصالح Kplus است که استفاده آن در دیوار ها ، سقف و سیستم های ساخت و ساز خشک در ساختمان های می باشد که به سرعت در ایران نیز در حال رشد و توسعه می باشد و گروه آکس طرح و ساخت مفتخر است که به عنوان نماینده Kplus در ایران در خدمت هم هم وطنان گرامی باشد.

گروه آکس نماینده و عاملیت کی پلاس ایران

خب کی پلاس همان کناف شرکت آلمانی است که اسم آن به تازگی در ایران تغییر کرده است. مجموعه آکس طرح و ساخت kplus در تهران مفتخر است که در خدمات نوسازی و بازسازی در ساختمان های اداری و منازل مسکونی با بهترین متریال ها در خدمت شما عزیزان باشد.این مجموعه با بیش از 30 سال سابقه در زمینه بازسازی و طراحی در ساختمان ها خدمت شما هم میهنان بوده است. همچنین ما تمام سعی خود را کرده ایم تا تمامی محصولات کی پلاس را در سراسر ایران با بهترین کیفیت ممکن برای شما عزیزان در بازار عرضه کنیم.

نمایندگی kplus ایران

همچنین مجموعه آکس طرح و ساخت با نمایندگی kplus ایران ، به عنوان عامل فروش کی پلاس تمامی محصولات آن را عرضه بهمراه خدمات پس از فروش عرضه می کند و مفتخر است با بیش از ۳۰ سال سابقه درخشان در خدمت شما عزیزان جهت اجرای پروژه های بازسازی و نوسازی ساختمان میباشد.