در حال بارگذاری لوگو
فروش کی پلاس Kplus

فروش کی پلاس Kplus

کی پلاس (کناف ایران) گروه آکس طرح و ساخت نمایندگی فروش کی پلاس و اجرای محصولات kplus (کناف) در سراسر ایران در خدمت شما عزیزان است. خب همانطور که می دانید با گذشت زمان و پیشرفت علم و صنعت و فناوری در سال های اخیر مصالح جدیدی برای ساخت و ساز ساختمان ها وارد بازار شده است. یکی از جدیدترین نوع آنها مصالح Kplus است که استفاده آن در دیوارهای کاذب، سقف کاذب kplus و سیستم های ساخت و ساز خشک در ساختمان های می باشد. مصالح Kplus به سرعت در ایران نیز در حال رشد و توسعه است و گروه آکس طرح و ساخت مفتخر شده که به عنوان نماینده Kplus در ایران، در خدمت هموطنان گرامی باشد.

نماینده و عاملیت فروش Kplus کی پلاس ایران

کی پلاس همان کناف شرکت آلمانی است که اسم آن به تازگی در ایران تغییر کرده است. مجموعه آکس طرح و ساخت kplus در تهران مفتخر است که در خدمات نوسازی و بازسازی در خدمت شما عزیزان باشد. این مجموعه با بیش از 50 سال سابقه در زمینه بازسازی و طراحی ساختمان با بهترین متریال ها در خدمت شما هم میهنان بوده است. همچنین تمامی محصولات kplus را در سراسر ایران با بهترین کیفیت ممکن، برای شما عزیزان در بازار عرضه کنیم.

فروش کی پلاس Kplus نمایندگی و عاملیت کی پلاس

نمایندگی kplus کناف ایران

همچنین مجموعه آکس طرح و ساخت با نمایندگی کی پلاس kplus (کناف ایران)، به عنوان عامل فروش کی پلاس تمامی محصولات آن را به همراه خدمات پس از فروش عرضه می کند. همچنین مفتخر است با بیش از ۳۰ سال سابقه درخشان در خدمت شما عزیزان جهت اجرای پروژه های بازسازی و نوسازی ساختمان باشد. لازم به ذکر است این شرکت دارای گواهینامه ISO 9001:2000 از شرکت URS انگلیس گواهی تایید صلاحیت فنی از وزارت کار در زمینه های خدمات نیروی انسانی، تامین نگهداری و تعمیر تاسیسات، گواهی مجری درجه یک گازرسانی از سازمان نظام مهندسی و دارای صلاحیت پیمانکاری و رتبه 3 ساختمان و 4 تاسیسات از سازمان برنامه و بودجه می باشد.

مزایای اجرای Kplus

 1. هزینه بسیار کم و مقرون به صرفه بودن
 2. دسترسی بسیار آسان به پشت سازه و تاسیسات آن
 3. اجرای آسان و بسیار سریع
 4. دور ریزی مصالح بسیار کم
 5. وزن بسیار کم
 6. دارای خاصیت انعطاف پذیری
 7. جا به جایی آسان
 8. امکان تغییر دکور
 9. مقاوم در برابر آتش سوزی
 10. مقاوم در برابر زلزله
 11. زیباسازی دکوراسیون داخلی ساختمان ها
 12. امکان اجرا در ساختمان های اداری، مسکونی و تجاری
 13. عایق مناسب در برابر سرما و گرما

جدیدترین لیست قیمت کی پلاس (کناف)

محصولات شرکت kplus شامل محصولات درای وال و محصولات پودری می باشد. شرکت آکس طرح و ساخت دارای نمایندگی فروش با سرویس انبار در استان تهران، شرق و غرب ایران، مفتخر است در خدمت مشتریان گرامی باشد. برای مشاهده جدیدترین لیست قیمت کی پلاس کلیک نمائید.

فروش کی پلاس Kplus نمایندگی و عاملیت کی پلاس

اجرای کی پلاس تحت نظارت متخصصین

برای اجرای کی پلاس، از اولین مرحله نصب تا پایان مرحله اجرا، باید از متخصصین مربوطه مشاوره گرفته و مراحل اجرا نیز توسط آن ها آنالیز و بررسی شود. دلیل بررسی و آنالیز توسط متخصص، جزئیات بسیار زیاد آن و استفاده از متریال های متخلف در اجرا می باشد که می تواند در کیفیت اجرا تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. به همین دلیل بایستی تمام مراحل بررسی گردد و متریال ها نیز مورد تایید کارشناسان فنی قرار بگیرد تا محصول نهایی از کیفیت مناسب بهره مند گردد.

برای خرید کی پلاس و اجرای انواع محصولات شرکت کی پلاس (کناف) با کارشناسان خود در آکس طرح و ساخت تماس بگیرید و از خدمات رایگان ما بهره مند شوید.

نوشته های مرتبط

کلمات کلیدی را وارد نمایید