0 آیتم - 0.00
0
  • محصولی در سبد نیست.
باکس کناف نورمخفی

باکس کناف نورمخفی

باکس کناف نورمخفی برای دکور سقف ساختمان توسط کارشناسان آکس کناف طراحی و اجرا می گردد. البته علاوه بر دکور سقف برای طراحی و اجرای دیوار دکوراتیو مثل دکور دیوار تلویزیون (تی وی روم) یا به اصطلاح تی وی وال نیز به کار می رود. از ویژگی های بارز محصولات شرکت کناف(کی پلاس) اجرای کناف در طرح های متنوع به صورت فانتزی، کلاسیک، مدرن و دکوراتیو می باشد. طراحی باکس سقفی و یا دیوار کناف به صورت اشکال هندسی (مستطیل، دایره، مربع، لوزی و دیگر اشکال دلخواه) طراحی و اجرا می گردد.

نورپردازی مخفی باکس کناف

نورپردازی مخفی باکس کناف

اجرای کناف به صورت باکس دکوراتیو یا باکس ساده در اندازه های مختلف و طراحی های متنوع این امکان را به شما می دهد که با نورپردازی های مخفی جلوه ای ویژه و متفاوت در فضای پروژه ایجاد نمایید. باکس نور مخفی ساده در هر ساختمانی از مسکونی گرفته تا تجاری و اداری قابل اجرا می باشد. نکته بسیار مهم در اجرای سقف کناف همراه با نورپردازی مخفی توجه به ارتفاع سقف ساختمان است. درصورتی که ارتفاع سقف کوتاه باشد بهترین گزینه اجرای باکس نور مخفی یک پله و ساده می باشد. اندازه استاندارد پیشانی باکس نور مخفی در حالت استاندارد 10 الی 15 سانتی متر می باشد. اما اگر ارتفاع سقف بلند باشد می توان باکس نور مخفی دو پله را طراحی و اجرا نمود. در اینجا نکته حائز اهمیت این است که ارتفاع سقف 2.8 متر یا بیشتر باشد.

اجرای زیباترین مدلهای باکس کناف

مزایای باکس نورمخفی کناف

  • اجرای سریع و آسان
  • طراحی و اجرا در کوتاهترین زمان
  • کمترین هزینه
  • نورپردازی زیبا
  • سبک
  • قابلیت انعطاف پذیری فراوان
  • تنوع در طرح و اندازه
  • قابلیت رنگ آمیزی و پوشش دهی با کاغذدیواری و سایر متریال ها

طراحی و اجرای باکس کناف نورمخفی

بهترین دکور سقف و دیوار

کناف بهترین متریال برای طراحی و دکور سقف و دیوار خشک ساختمان می باشد که ویژگی هایی چون سریع، ارزان و سبک دارد. علاوه بر اینها قابلیت انعطاف پذیری بالا در طراحی و اجرا موجب گردیده تا انواع طرح های منحنی و دایره شکل را با کناف اجرا نمود. اجرای متنوع باکس کناف در تمام بخش های مختلف خانه از آشپزخانه گرفته تا اتاق خواب و فضای پذیرایی بر محبوبیت این متریال می افزاید. با این ایده ها و راهکارهای ساده با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان فضای داخلی خانه خود را متحول نمایید و از زیبایی و آرامشی که ایجاد می گردد لذت ببرید.

جهت طراحی و اجرای باکس نورمخفی کناف همراه با نورپردازی با کارشناسان خود در شرکت آکس طرح و ساخت تماس بگیرید.

در ادمه طرح های متنوعی از اجرای باکس دکوراتیو کناف روی سقف و دیوار، در ساختمان های مختلف و ویدئوی یکی از پروژه های آکس کناف را مشاهده می کنید.

 

Latest posts by تیم فنی آکس (see all)

تیم فنی آکس کناف متشکل از طراح، برنامه نویس، تأمین محتوا و ادمین سئو در راستای اطلاع رسانی به مشتریان هلدینگ ساختمانی آکس فعالیت خود را از سال 1397 آغاز نموده است.

نوشته های مرتبط

تماس با ما

با استفاده از روش های زیر میتوانید با ما در تماس باشید.

مهندس مصطفی جعفری فشارکی
مدیریت

davood daliran
پشتیبانی وب سایت و انتقادات و پیشنهادات

تماس با ما

کلمات کلیدی را وارد نمایید