در حال بارگذاری لوگو
تایل پوشالی کناف

تایل پوشالی کناف

تایل های گچی کناف انواع مختلفی دارند که در این مطلب میخواهیم در مورد تایل های پوشالی کناف صحبت کنیم با ما همراه باشید :
همانطور که می دانید تایل پوشالی کناف از پشم چوب طبیعی و پودر مگنزیت که توسط آب مخلوط و محکم مستحکم شده تشکیل شده . تایل های پوشالی به دلیل نوع ساختاری که دارند نسبت به تایل های گچی کناف دیگر از استحکام بیشتری برخوردار بوده و در برابر ضربات مکانیکی بسیار مقاوم است. همچنین این تایل های پوشالی در برابر رطوبت نیز مقاوم هستند .

ویژگی تایل های پوشالی

دارای مقاومت و استحکام بالا نسبت به تایل های گچی دیگر
مقاوم در برابر ضربه
مقاوم در برابر رطوبت فضا
قابلیت رنگ آمیزی
قابلیت جذب صوت و جلوگیری از خروج صدا
مناسب برای آکوستیک کردن فضاها و سالن های مختلف سینما ، استخر ، محیط های آموزشی و …
قابلیت استفاده از رنگ های مختلف در مرحله رنگ آمیزی
خرید تایل پوشالی کناف

کاربرد تایل های گچی کناف

از تایل های گچی معمولا برای جلوگیری از ورود و خروج صدا به فضای داخلی ساختمانی استفاده میشوند .

این تایل ها طرح ها و روکش های مختلف دارند که علاوه بر آکوستیک کردن فضا و سقف های آکوستیک ، روی زیبایی و جذابیت فضای مورد نظر نیز موثر خواهند بود. تایل های پوشالی نیز مانند دیگر تایل ها در اندازه 60 در 60 تولید و عرضه میشوند و البته این نکته نیز لازم به ذکر است که میتوان در صورت نیاز ابعاد آن را تغییر داد.این تایلبه علت داشتن سطح و بافتی زیبا و قابلیت رنگ پذیری بسیار مناسب برای معماران و طراحان داخلی است که اولویت خود را مدرن سازی فضای داخلی قرار داده اند.

نصب تایل های گچی کناف

برای خرید و اجرای محصولات و سیستم های مختلف مربوط به ساخت و ساز خشک کناف ، محصولاتی اعم از نوار درزگیر کناف ، عایق آبی کناف ، تایل های گچی کناف فروش کناف ، بازسازی منزل و … میتوانید از قسمت تماس با ما ، با شرکت آکس طرح و ساخت و کارشناسان و متخصصان آن ، در ارتباط باشید. این مجموعه به عنوان نماینده فروش محصولات کناف در ایران با داشتن 30 سال سابقه کاری ،  مفتخر است که در اجرای محصولات مختلف در خدمت شما مشتریان عزیز باشد.

نوشتن یک پیام

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلمات کلیدی را وارد نمایید