تایل گچی کناف

4.8/5 - (46 امتیاز)
4.8/5 - (46 امتیاز)

از تایل گچی کناف غالبا برای جلوگیری از خروج صدا به عنوان پوشش استفاده می شود. علاوه بر مزایای بسیار ، استفاده از تایل ها با طرح مختلف زیبایی و جذابیت یک فضا را دوچندان می کند و می تواند انتخاب مناسبی برای فضاهای اداری ،‌آموزشی ،‌مسکونی و تجاری باشد. تایل های سقفی معمولا درابعاد 60 در 60 تولید و عرضه شده امادر صورت نیاز می توان درابعاد دیگر نیز آن را سفارش داده و به کار برد.

پانل گچی کناف ساده

تایل گچی کناف ساده این نوع تایل ها با روکش PVC آنتی استاتیک سفید به دلیل نداشتن سوراخ فاقد قابلیت جذب صوت هستند ودر انواع مختلف رنگ شده و روکش دار به فروش میرسند . با توجه به جنس روکش این تایل ها میتوان آن ها را به راحتی تمیز کرد. از تایل های گچی ساده میتوان با لایه آلومینیوم درمکانهایی که رطوبت زیاد وجود دارد مانند محل عبور لوله های تاسیساتی و مناطق مرطوب در صورتی که میزان دما و رطوبت به وسیله ی سیستم تهویه کنترل شده استفاده کرد.

تایل های رنگ شده با رنگ آکرلیک سفید دارای آنتی استاتیک و خاصیت ضد باکتری میباشد که موجب جلوگیری ازرشد میکرو ارگانیسم های موجود روی سطح تایل میشود واز نظر هزینه گزینه ی مناسبی برای پوشش سقفهای کاذب شبکه ای است.

سقف کاذب مشبک کناف

ویژگی و خاصیت بارز این تایل ها آگوستیک کناف قابلیت جذب بالای صوت آنها می باشد که بیشتر در فضاهای آموزشی ،‌سینما و تئاتر،‌استودیو ها و فضاهایی آموزشی به کار  می رود . این تایل ها صوت رااز طریق سوراخهای خود به فضای پشت سقف کاذب منتقل کرده و و بخش زیادی از امواج صوتی را کاهش داده و در نهایت مانند یک عایق صوتی عمل می کنند.

لازم به ذکر است که برای افزایش قابلیت جذب صوت می توان از لایه پشم سنگ در قسمت پشتی تایل ها استفاده کرد. تایل های گچی آگوستیک کناف بدون رنگ و ساده یا با روکش PVC عرضه میشود و دارای لایه ی فلیس برای جلوگیری از فروریزی و انتشار ذرات پشم معدنی است.
رنگ لایه فلیس سفید ویا مشکی استکه رنگ مشکی آن برای افزایش زیبایی فضاهای مختلف بسیار کاربردی میباشد.

اجرای انواع تایل گچی کناف

تایل گچی طرح دار

کاربرد این نوع تایل ها در سقفهای مشبک کناف بیشتر است . تایل گچی طرح دار درچهار طرح مختلف تولید شده و عرضه میگردد همچنین لازم به ذکر است که در پشت این تایل ها میتوان لایه الومینیوم برای استفاده در محیطهای مرطوب ( مانند محل عبور لوله های تاسیساتی و مناطق مرطوب درصورتی که میزان دما و رطوبت به وسیله ی سیستم تهویه کنترل شده ) قرار داد.

تایل های فلزی

این نوع از تایل هااز جنس آلومینیوم با فلیس مشکی در پشت آن ها، مناسب برای نصب روی سازه های سپری یا T شکل T24 می باشد. سطح این تایل کناف فلزی بعد از نصب تقریبا 8 میلیمتر پایین تر از سپری قرار می گیرد .سوراخهای موجود بر روی تایل های ساخته شده از فلز آلومینیوم به شکل دایره هایی با قطر 1.8 میلیمتر است که فاصله مرکز به مرکز این دایره ها 5 میلیمتر می باشد.

پانل پوشالی

تایل کناف پوشالی دراین تایلها از پشم چوب طبیعی وپودر مگنزیت که با آب مخلوط محکم و سخت استفاده شده.
این تایلهای پوشالی از استحکام بالایی دربرابر ضربات مختلف برخوردار است و علاوه بر این درمقابل رطوبت بسیار مقاوم است .
همچنین این تایل ها قابلیت رنگ پذیری دارند و صدا رااز خود عبور نمیدهند.

این تایل بدلیل دارابودن سطح و بافت زیبا و قابلیت رنگ پذیری بسیار مناسب برای معماران و طراحان داخلی است .

تایل معدنی AMF کناف

تایل های معدنی AMF از الیاف معدنی پشم سنگ ، خاک رس و پرلیت تشکیل و ساخته شده ودر طرحهای زیبا و متنوع تولید و عرضه می شود با توجه به ویژگیهای بیشمار این تایل های معدنی میتوان در محیطهای مختلفی از آن استفاده کرد .
این تایل ها صوت را به خوبی جذب میکنند و همچنین درمقابل حریق و آتش سوزی بسیار مقاوم هستند.
و در فضاهایی که در فضاهایی که امنیت و ایمنی بالا باید لحاظ شود مورد استفاده قرار می گیرند.

هزینه اجرای تایل گچی کناف

هزینه و قیمت اجرای سقف های کاذب و پوشش آن ها بستگی به طرح انتخابی پروژه متغییر است و جهت اعلام هزینه و زمان پروژه بایستی بازدید از محل صورت گیرد (‌مشاوره و بازدید به صورت رایگان می باشد). مجموعه آکس نماینده و عامل فروش کناف در ایران مفتخر است که خدمات بازسازی واحدهای تجاری اداری و مسکونی را با بهترین مواد و متریال اجرا کرده و درخدمت شما عزیزان باشد. این مجموعه با بیش از ۳۰ سال تجربه درزمینه بازسازی منزل و طراحی دکوراسیون داخلی مجری پروژه ساختمانی بسیاری بوده است.

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *