تایل گچی کناف

تایل گچی کناف
4.9 (97.86%) 28 votes

از تایل گچی کناف غالبا برای جلوگیری از خروج صدا به عنوان پوشش استفاده می شود.علاوه بر مزایای بسیار ، استفاده از تایل ها با طرح های مختلف زیبایی و جذابیت یک فضا را دوچندان می کند و می تواند انتخاب مناسبی برای فضاهای اداری ،‌آموزشی ،‌مسکونی و تجاری باشد. تایل های سقفی معمولا در ابعاد 60 در 60 تولید و عرضه شده اما در صورت نیاز می توان در ابعاد دیگر نیز آن را سفارش داده و به کار برد.

تایل گچی کناف ساده

این نوع تایل ها با روکش PVC آنتی استاتیک سفید به دلیل نداشتن سوراخ فاقد قابلیت جذب صوت هستند و در انواع مختلف رنگ شده و روکش دار به فروش میرسند . با توجه به جنس روکش این تایل ها میتوان آن ها را به راحتی تمیز کرد. از تایل های گچی ساده میتوان با لایه آلومینیوم در مکان هایی که رطوبت زیاد وجود دارد مانند محل عبور لوله های تاسیساتی و مناطق مرطوب در صورتی که میزان دما و رطوبت به وسیله ی سیستم تهویه کنترل شده استفاده کرد.
تایل های رنگ شده با رنگ آکرلیک سفید دارای آنتی استاتیک و خاصیت ضد باکتری میباشد که موجب جلوگیری از رشد میکرو ارگانیسم های موجود روی سطح تایل میشود و از نظر هزینه گزینه ی مناسبی برای پوشش سقف های کاذب شبکه ای است.

سقف کاذب مشبک کناف

تایل گچی کناف آکوستیک

ویژگی و خاصیت بارز این تایل ها آگوستیک کناف قابلیت جذب بالای صوت آنها می باشد که بیشتر در فضاهای آموزشی ،‌سینما و تئاتر،‌استودیو ها و فضاهایی آموزشی به کار  می رود . این تایل ها صوت را از طریق سوراخ های خود به فضای پشت سقف کاذب منتقل کرده و و بخش زیادی از امواج صوتی را کاهش داده و در نهایت مانند یک عایق صوتی عمل می کنند.

لازم به ذکر است که برای افزایش قابلیت جذب صوت می توان از لایه پشم سنگ در قسمت پشتی تایل ها استفاده کرد. تایل های گچی آگوستیک کناف بدون رنگ و ساده یا با روکش PVC عرضه میشود و دارای لایه ی فلیس برای جلوگیری از فروریزی و انتشار ذرات پشم معدنی است. رنگ این لایه فلیس سفید و یا مشکی است که رنگ مشکی آن برای افزایش زیبایی فضاهای مختلف بسیار کاربردی می باشد.

تایل های گچی طرح دار

کاربرد این نوع تایل ها در سقف های مشبک کناف بیشتر است . این تایل های گچی در چهار طرح مختلف تولید شده و عرضه میگردد همچنین لازم به ذکر است که در پشت این تایل ها میتوان لایه الومینیوم برای استفاده در محیط های مرطوب ( مانند محل عبور لوله های تاسیساتی و مناطق مرطوب در صورتی که میزان دما و رطوبت به وسیله ی سیستم تهویه کنترل شده ) قرار داد.

تایل های فلزی

این نوع از تایل ها از جنس آلومینیوم با فلیس مشکی در پشت آن ها، مناسب برای نصب روی سازه های سپری یا T شکل T24 می باشد. سطح این تایل های فلزی بعد از نصب تقریبا 8 میلیمتر پایین تر از سپری قرار می گیرد .سوراخ های موجود بر روی تایل های ساخته شده از فلز آلومینیوم به شکل دایره هایی با قطر 1.8 میلیمتر است که فاصله مرکز به مرکز این دایره ها 5 میلیمتر می باشد.

تایل های پوشالی

در این تایل ها از پشم چوب طبیعی و پودر مگنزیت که با آب مخلوط محکم و سخت شده است استفاده شده.
این تایل های پوشالی از استحکام بالایی در برابر ضربات مختلف برخوردار است و علاوه بر این در مقابل رطوبت بسیار مقاوم است . همچنین این تایل ها قابلیت رنگ پذیری دارند و صدا را از خود عبور نمیدهند.
این تایل به دلیل دارا بودن سطح و بافت های زیبا و قابلیت رنگ پذیری بسیار مناسب برای معماران و طراحان داخلی است .

تایل های معدنی AMF کناف

تایل های معدنی AMF از الیاف معدنی پشم سنگ ، خاک رس و پرلیت تشکیل و ساخته شده و در طرح های زیبا و متنوع تولید و عرضه می شود با توجه به ویژگی های بیشمار این تایل های معدنی میتوان در محیط های مختلفی از آن استفاده کرد . این تایل ها صوت را به خوبی جذب میکنند و همچنین در مقابل حریق و آتش سوزی بسیار مقاوم هستند. و در فضاهایی که در فضاهایی که امنیت و ایمنی بالا باید لحاظ شود مورد استفاده قرار می گیرند.

هزینه اجرای سقف کاذب و تایل گچی کناف :

هزینه و قیمت اجرای سقف های کاذب و پوشش آن ها بستگی به طرح انتخابی پروژه متغییر است و جهت اعلام هزینه و زمان پروژه بایستی بازدید از محل صورت گیرد (‌مشاوره و بازدید به صورت رایگان می باشد). مجموعه آکس نماینده و عامل فروش کناف در ایران مفتخر است که خدمات بازسازی واحدهای تجاری اداری و مسکونی را با بهترین مواد و متریال اجرا کرده و درخدمت شما عزیزان باشد. این مجموعه با بیش از ۳۰ سال تجربه در زمینه بازسازی ساختمان و طراحی دکوراسیون داخلی مجری پروژه های ساختمانی بسیاری بوده است.

تایل گچی کناف