تایل های گچی طرح دار کناف

5/5 - (7 امتیاز)
5/5 - (7 امتیاز)

از تایل های گچی طرح دار در اجرای سقف های کاذب کناف استفاده میکنند و کاربرد ویژه آن ها جلوگیری از خروج صدا از فضای مورد نظر می باشد.علاوه بر کاربرد ذکر شده استفاده از تایل های طرح دار موجب افزایش زیبایی جذابیت فضای ساختمان های مختلف اداری ، تجاری و یا مسکونی خواهد شد. این تایل ها اغلب در سایز های 60 در 60 تولید میشود.
همچنین این نکته لازم بذکر است علاوه برسایز 60 در 60 میتوان تایل رادر ابعاد دیگر سفارش داد.

همانطور که گفته شد تایل های گچی در سقف های کاذب استفاده میشوند که بیشترین مصرف آن ها در سقف کاذب شبکه ای کناف است . این تایل ها طرح دار کاربرد هایی همانند تایل های گچی کناف دیگر دارد و چیزی که آن را از بقیه متمایز میکند دارا بودن طرح های متنوع و زیبای آن است که در مدرن و شیک سازی فضای داخلی ساختمان مورد نظر شما بسیار موثر خواهد بود.

تایل های گچی طرح دار کناف

تولید تایل گچی طرح دار کناف

در قسمت پشتی این تایل های طرح دار گچی یک لایه آلومینیوم استفاده کرد که آن را قابل استفاده در فضاهای مرطوب نیز میکند.این تایل ها درست مانند تایل های گچی ساده در مکان هایی که احتمال ریزش آب ناشی از تعرق قسمت پشتی سقف وجود دارد قابل استفاده است. از میان این مکان ها میتوان به محل عبور لوله های تاسیساتی و یا مناطق مرطوب شمالی و جنوبی که دما و رطوبت بسیار موثر هستند ، اشاره کرد.
تایل های گچی طرح دار با روکش PVC و لوزی شکل تولید شده و عرضه میگردد.

این تایل ها بدون سوراخ بوده و از ویژگی آکوستیک کردن برخوردار نیست.
همچنین در رنگ ها و روکش ها و طرح های مختلفی تولید میشوند.
تایل گچی سرح دار کناف براحتی تمیز میشوند و امکان دسترسی به قسمت پشتی آن نیز وجود دارد.
همچنین در فرایند تولید این تایلها از رنگ آکرلیک سفید،آنتی استاتیک و ضدباکتری استفاده شده است.
رنگ استفاده شده دراین تایل موجب جلوگیری از رشد میکرو ارگانیسم موجود در محیط بر روی سطح آن شده.

هزینه نصب تایل گچی طرح دار

هزینه نصب تایل های گچی طرح دار کناف : برای اجرای سیستم تایل های گچی طرح دار کناف شما میتوانید به راحتی با شرکت آکس طرح و ساخت ، نمایندگی فروش انواع محصولات کناف ، در تماس باشید . این مجموعه مفتخر است تا در اجرا و خرید محصولات مختلف کناف اعم ازاجرای دیوار کناف ، اجرای سقف کاذب کناف  ، فروش کناف و یا حتی بازسازی و بازسازی منزل ” هزینه بازسازی منزل ” های مختلف در خدمت شما عزیزان باشد.

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *