تایل های گچی طرح دار کناف

تایل های گچی طرح دار کناف
5 (100%) 1 vote

از تایل های گچی طرح دار در اجرای سقف های کاذب کناف استفاده میکنند و کاربرد ویژه آن ها جلوگیری از خروج صدا از فضای مورد نظر می باشد.علاوه بر کاربرد ذکر شده استفاده از تایل های طرح دار موجب افزایش زیبایی جذابیت فضای ساختمان های مختلف اداری ، تجاری و یا مسکونی خواهد شد. این تایل ها اغلب در سایز های 60 در 60 تولید میشود و همچنین این نکته لازم به ذکر است که علاوه بر سایز 60 در 60 میتوان تایل ها را در ابعاد دیگر نیز سفارش داد.

استفاده از تایل های طرح دار در سقف کاذب

همانطور که گفته شد تایل های گچی در سقف های کاذب استفاده میشوند که بیشترین مصرف آن ها در سقف های کاذب مشبک کناف است . این تایل ها طرح دار کاربرد هایی همانند تایل های گچی کناف دیگر دارد و چیزی که آن را از بقیه متمایز میکند دارا بودن طرح های متنوع و زیبای آن است که در مدرن و شیک سازی فضای داخلی ساختمان مورد نظر شما بسیار موثر خواهد بود.

تایل های گچی طرح دار کناف

تولید تایل سقفی طرح دار

در قسمت پشتی این تایل های طرح دار گچی یک لایه آلومینیوم استفاده کرد که آن را قابل استفاده در فضاهای مرطوب نیز میکند.تایل های گچی طرح دار با روکش PVC و لوزی شکل تولید شده و عرضه میگردد. این تایل ها درست مانند تایل های گچی ساده در مکان هایی که احتمال ریزش آب ناشی از تعرق قسمت پشتی سقف وجود دارد ، قابل استفاده است. از میان این مکان ها میتوان به محل عبور لوله های تاسیساتی و یا مناطق مرطوب شمالی و جنوبی که دما و رطوبت بسیار موثر هستند ، اشاره کرد.

ویژگی های تایل گچی طرح دار

این تایل ها بدون سوراخ بوده و از ویژگی آکوستیک کردن برخوردار نیست ، همچنین در رنگ ها و روکش ها و طرح های مختلفی تولید میشوند.تایل های گچی سرح دار کناف به راحتی تمیز میشوند و امکان دسترسی به قسمت پشتی آن ها نیز وجود دارد. همچنین در فرایند تولید این تایل ها از رنگ آکرلیک سفید،آنتی استاتیک و ضد باکتری استفاده شده است. رنگ استفاده شده در این تایل ها موجب جلوگیری از رشد میکرو ارگانیسم های موجود در محیط بر روی سطح آن ، شده است.

هزینه نصب تایل های گچی طرح دار کناف

برای اجرای سیستم تایل های گچی طرح دار کناف شما میتوانید به راحتی با شرکت آکس طرح و ساخت ، نمایندگی فروش انواع محصولات کناف ، در تماس باشید . این مجموعه مفتخر است تا در اجرا و خرید محصولات مختلف کناف اعم از اجرای دیوار کناف ، اجرای سقف کاذب کناف  و یا حتیبازسازی و نوسازی ساختمان های مختلف در خدمت شما عزیزان باشد.

تایل های گچی طرح دار کناف