سقف کشسان باریسول

سقف کشسان باریسول نوعی سقف کاذب از جنس پی وی سی بوده کع به آن آسمان مجازی و یا سقف سه بعدی نیز می گویند. این نوع سقف دارای قابلیت ارتجاعی بوده و قابل کشش است. در زمان نصب اندکی کشیده می شود و با این کار زیباتر و شفاف تر خواهد شد.با اینکه از ضخامت کمتر از یک میلیمتر برخوردار است اما مقاومت خوبی دارد.

این سقف با توجه به ویژگی های آن دارای اسم های مختلفی می باشند. در بازار این سقوف را علاه بر باریسول به نام های آسمان مجازی یا سه بعدی نیز میشناسند . معرفی و قیمت سقف کشسان باریسول : برای توضیح و معرفی این سقوف بایستی گفت که ضخامت این سقوف کمتر از یک میلیمتر بوده و از جنس pvc می باشند . از نام این نوع سقف نیز کاملا پیداست که این سقف ها کشسان و دارای قابلیت کشسانی می باشند و اصطلاحا میتوان آن ها را کشید و میتوانند کش آیند . و دارای قابلیت ارتجاعی خوبی می باشند . و همچنین بر اثر فشار بار وارده و فشار شی ، پاره نمیشوند لذا این سقوف به دلیل قابلیت کش آمدنشان امکان جمع و نصب چند باره را دارا می باشند .

نحوه نصب سقف کشسان باریسول

این نوع سقف کاذب بر روی ریلهای بسیار کوچکی نصب می گردد که پس از پایان نصب درمعرض دید قرار نمی گیرند. البته اول ریلها نصب می شوند وسپس دیواره که 7 درصد کوچکتر از محیط سقف است روی ریلها نصب می گردد. در پایان داخل سقف کشسان باریسول باد گرم دمیده می شود ،با این کار هم چروک های سقف باز می شود و هم شغافیت بیشتر و هم انعکاس نور بیشتری را ایجاد خواهد شد.

ویژگی های سقف کشسان باریسول

سقف های کشسان باریسول از پارچه هایی با فن آوری با مواد شیمیائی پلیمری پی وی سی تهیه شده است. این پارچه ها بدون سرب و بدون حساسیت هستند. البته سبک و مقاوم بوده بطوری که سقفی که وزن آن 180 تا 190 گرم است میتواند وزنی تا 190 کیلوگرم را تحمل کرده و فقط کمی کشیده شده وشکم دهد، پس از برطرف شدن فشار وزن ، سقف به حالت اولیه خود بازمی گردد.

کارایی های سقف باریسول

بااستفاده از این نوع سقف شما میتوانید اشکال مختلفی را با سقف باریسول بسازید و یک فضای رویایی ویا فضایی و….. داشته باشید. شما حتی میتوانید سقف را همچون لوگوی شرکت خود بسازید و یا حتی یک آسمان پر ستاره ایجاد کنید.
سقف باریسول بازتاب نور بسیار ویژه ای دارد و نور دهی آن بسیار بالا بوده و ریبایی خاصی دارد . از این کارائی برای مصرف کمتر در انرژی برق میتوانید بهره بگیرید و یا نورپردازی های خاصی ابداع کرده و از آن بهره های متفاوتی ببرید.