سقف کشسان مات

سقف کشسان مات
5 (99.23%) 26 votes

از جمله دسته بندی های متنوع سقف کشسان می توان به نوع مات آن اشاره کرد . این نوع سقوف بسیار متنوع و پر کاربرد می باشند لذا افرادی بسیاری مایلند این نوع نمونه برای سقوف منازل و محیط های اداریشان به کار رود .

نورپردازی در سقف کشسان مات

یکی از مهمترین جلوه های بصری و زیبایی شناختی بهره گیری از نور و انعکاس نوری می باشد . نورپردازی و استفاده از این ویژگی می تواند به هر محیطی جلا داده و روح شاد و چشم نوازی را برای محیط شما ایجاد کند .از جمله جاذبه های این نوع پوشش های کاذب امکان و ویژگی نور پردازی در آن است .

تنوع رنگ در سقف کشسان مات

در تنوع رنگی این نوع سقف ها محدودیتی وجود ندارد و شما میتوانید با در هم آمیزی رنگ های جذاب برای منازل یا رنگ های سازمانی برای مجموعه اداری خود آنجا را متفاوت و مورد پسند کنید . القا حس آرامش و امنیت در کنار هنر در این مدل یکی از موارد ویژه و محبوب این سقف ها می باشد که شما میتئانید با ترکیب نور و رنگ آن را برای بینده القا کنید . برای منازل و یا اتاق خود می توانید از رنگی که مورد علاقه ی شما هست در طیف های متفاوت آن در سقف های دکور و دیوار به کار برده و اتاقی با رنگ محبوبتان بسازید .

این سقف های کاذب مزایای ویژه و منحصر به فردی را دارند که در بسیاری از محیط های خاص این مزایا جزو ارکان اصلی آن مجموعه میتوان به حساب آید که در این قسمت به چندی از آن محاسن اشاره و بازگو میکنیم .

انواع سقف کشسان مات

انعطاف پذیری سقف کشسان مات

از جمله مزایای این سقوف کاذب می توان به انعطاف پذیری بالای آن اشاره نمود . ریل پی وی سی انعطاف بسیار خوبی دارد که به همین دلیل برای اجرای طرح های متنوع بسیاری میتوان از آن استفاده نمود . از جمله طرح های متنوع این نوع مدل می توان به طرح گنبدی و یا طرح های ستونی و حجمی در اشکال مختلف و برجسته به آن اشاره کرد . که بسیار پرکاربرد و در رسیدن شما به طرح های ذهنی دلخواهتان کمک میکند .

نصب آسان و سریع سقف کششی مات

یکی از موارد مهم و مثبت این مدل نصب آسان وسریع آن می باشد که در زندگی و دنیای امروز بسیار قابلیت ویژه و مهمی است . شما میتوانید این مدل را به صورت یکپارچه تا ابعاد هشتاد متر مربع را فقط در یک روز نصب و بهره برداری نمایید . که به محیط کف نیز هیچ آسیبی وارد نمیکند و محیط را کثیف نخواهد کرد .

ضد آب بودن سقف کششی مات

از جمله مزایای این سقوف کشسان ضد آب بودن و مقاومت در برابر هر گونه آب و رطوبت در آن است .

دسترسی به تاسیسات در سقف کششی مات

دسترسی به تاسیسات در ساختمان ها یکی از معضلات جدی در صورت بروز مشکل است . در ساختمان ها متاسفانه بسیاربا این نکته مواجه میشویم که لوله کشی آب دچار شکست یا ترکیدگی بر اثر فرسودگی یا عوامل دیگر شده و دیوار های مجاور را دچار خسارات بسیاری کرده است .

که این سقوف این نقیصه را به خوبی برطرف کرده اند . چرا که در صورت نشتی آب لوله ها ، این آب درپشت سقف جمع شده ورطوبت منتقل نمی کند میتوانید براحتی باباز کردن قسمتی از سقف ، آب هرز رفته راتخلیه ، لوله هارا تعمیر و مناسب سازی کنید . و در بروز خسارات شدید احتمالی جلوگیری کنید .

جنس سقف کششی مات

این مدل ازپارچه هایی ازجنس pvc و پروفیلی که آنرا احاطه می کند تشکیل و ساخته شده است . از این نوع متریال می توان حتی به عنوان دیوار پوش نیز استفاده کرد و همسان سازی دیوار و سقف با این متریال جلوه و زیبایی خاصی را به محیط شما بخشیده و شما را ویژه و متفاوت میکند . متریال های pvc در برابر رطوبت رنگ وشکل خود را تغییر نمی دهند و در برابرهر گونه رطوبت .بسیار مقاوم وکاملا ضد آب هستند و برای استفاده در تمامی محیط های مرطوب با خاطری آسوده کاربرد دارند .

انتی باکتریال بودن سقف کشسان مات 

این سقوف انتی باکتریال بوده و نفوذ قارچ یا باکتری در آن مکن نیست . این ویژگی منحصر به فرد این سقوف سبب کاربرد گسترده آن در بسیاری از مصارف ویژه شده است . از این مدل میتوان دراتاق های عمل ، ودر مکان هایی که به شدت نیازبه استریل بودن دارند . همچون کلینیک های پزشکی بهداشتی که سلامتی محیط بسیار ارجحیت دارد استفاده و بهره برداری شود . همچنین در صنایع غذایی و دارویی که ارتباط مستقیم با تغذیه و سلامت مردم را دارند و بروز آلودگی ممکن است بسیار خطرناک باشد نیز بسیار مورد استفاده قرار میگیرند .